Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Møllesprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Møllesprinten
Arrangørorganisasjon: Fitjar IL
Dato: lørdag 9 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

H17 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind Gaute BergStord Orientering184591
Ottar EideOdda OL192478
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Jarle HauglandStord Orientering197945
Tore NymarkAskøy OL192524
Henrik OttesenStord Orientering192132
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

D17 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Irinja AlmåsStord Orientering197835
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Arnfrid SkjævelandStord Orientering199287

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604

D15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Solheim EideOdda OL178265
Annie MyhreStord Orientering197840

D50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Mai Helen LingaIL Gular487964

H50 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Harald HaugenStord Orientering197746
Arne JohannesenIL Gular61154
Per Audun KlosterFitjar IL156884
Svein LingaIL Gular181793
Øyvind SkålevikFitjar IL487960
Eivind TokheimOdda OL229600
Harald WesterheimFitjar IL79131

H13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivan KrutikovStord Orientering184590
Jørgen WesterheimStord Orientering197834
Johannes Solheim ØyreOdda OL192567

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

B-Open (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode FitjarFitjar IL211460
Mette FitjarFitjar IL224068
Kjetil HjelleFitjar IL211607
Geir Arne IsdahlFitjar IL192931
Frode KlosterFitjar IL156886
Åshild OmaOdda OL96297
Martin StautlandStord Orientering197781

D/H-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald Solheim EideOdda OL206060
Sindre Solheim EideOdda OL192098
Anna Fitjar HjelleFitjar IL224371
Jørgen Skram IsdahlFitjar IL192929
Rannveig Oma LøyningOdda OL206054
Ellinor ØygardOdda OL192231
Karina Solheim ØyreOdda OL206051

C-Open (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar HansenOdda OL206066
Torbjørn Nguyen HansenOdda OL206056
Eline Fitjar HjelleFitjar IL224371
Emilie Skram IsdahlFitjar IL192930
Brynhild Meyer StautlandStord Orientering184659

N-Open (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Solheim EideOdda OL192404
Eldrid FitjarFitjar IL225466
Emma Fitjar HjelleFitjar IL211340
Jon Fitjar HjelleFitjar IL211472
Mari Fitjar HjelleFitjar IL224385
Ola Fitjar HjelleFitjar IL211257
Sigurd Oma LøyningOdda OL206058
William ØygardOdda OL192597
Emil Solheim ØyreOdda OL206060

Annonser

IOF Eventor