Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 20 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 602 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223493
Olai BisethKongsberg OL236317
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Dea EikedalenPorsgrunn OL213815
Solan EikedalenPorsgrunn OL213325
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa223747
Ana Zagar NesLarvik OK186829
Mathis RenardKongsberg OL209723
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL176750

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Elise RenardKongsberg OL238174
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Synne SandvenNotodden OL501119
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442
Anna TaksdalGanddal IL188955
Pernille ZagarLarvik OK212310
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa235843

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Emma EngehultNotodden OL213060
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne BeitdokkenPorsgrunn OL187099
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Hedda Kind KjellevoldModum OL223849

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809

D 17-B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Svenning BergIdrettslaget Dyre Vaa224005
Elin BordøyHedrum OL187285
Sara Roberg GhabeliOL Trollo226960
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Trude NysæterSkien OK402610
Rita RaastadSkien OK502129
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Elin SlokvikNotodden OL93987
Synne StrayKristiansand OK412902

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL227480
Hege GunnerødAsker Skiklubb504675
Lena HenrikssonTyrving IL221251
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 17-N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Jayne FinchSouth Ribble OC
Joanna Ganc-PetersenFossum IF

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Hanna NysæterSkien OK201437
Hege Holth RekaaRøyken OL221272
Celine RenardKongsberg OL201981

D 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Bodil HelgerudHalden SK158822
Turid Zagar NesLarvik OK67709
Nicole RagvinNydalens SK500556
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Linda FredhOK Moss184147
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Merete LyseboLardal OL180324
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Liv SchjervenLardal OL82130
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Hege FeiringTyrving IL186189
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Hege MelbyLardal OL236740
Åse NysæterSkien OK184475
Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK82124
Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)211223
Kristin SandvenNotodden OL182001
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL89044
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa157212
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Kari ChristiansenSandefjord OK501221
Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb223909
Linda HanssenØstmarka OK203515
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Heidi SchatvetNotodden OL207905
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D 55- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL222212
Grete S B HoviSkien OK184157
Kirsti Grundnes BergTyrving IL211335
Grete BerntsenMåren OK400598
Anne Margit BrattenMåren OK86324
Inger Johanne EikelandNydalens SK202185
Gunilla GedinGöteborg Majorna OK
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL504387
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Toril HallanLillomarka OL180923
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Bente LineIndre Østfold OK190571
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering60970
Inger SchibstedRøyken OL179406
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 60- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Gunn BotnenBø OL89661
Lis DæhliLøten o-lag181113
Siri FlatekvalOppsal Orientering94134
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Anne Kallevik GrutleHaugesund IL Orientering996588
Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering96605
Randi HansenStokke IL211332
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Hanne HerumOK Skeidi89671
Birgit JensenSkien OK69214
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering503934
Aud KjemperudEiker OL184662
Sirpa LiljaModum OL198084
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Inger NergaardStokke IL198006
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Anne SørumRingsaker OK500607
Ellen Marie TurterNydalens SK188728
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 65- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Sylvia AndersenElverum OK97375
Ingerid Angell-PetersenFreidig69052
Kari BergLarvik OK217231
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Berit GrosvoldEiker OL179799
Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb87124
Berit HegdalBergens TF215429
Elisabet Høgset RiseRingsaker OK217233
Karin KittilsenStokke IL211474
Astrid LundeDrangedal OL89887
Bjørg MostaulBø OL39205
Kari NatåsBergens TF209743
Marit OddenDrangedal OL89885
Astrid OrmbergFana IL222630
Toril RiddervoldHeming Orientering152596
Grethe Lill RyengSturla, IF142519
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Aud I SpjelkavikTyrving IL188850
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Ingrid StrandeSkien OK195812
Kari StrandeRingerike OL87520
Eva TaraldrudIndre Østfold OK156966
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Linda VerdeSturla, IF209838
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø204751
Gerda ØenStord Orientering199736

D 70- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Katharina Mo BergeFreidig181516
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering129756
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Sissel EliassenSandefjord OK206531
Liv FeiringHamar OK182065
Tea ForbergRond OL69017
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
May Helene HansenSandefjord OK184672
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL173147
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Bjørg KocbachBergens TF180128
Gerd LangsethLarvik OK411790
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Inger LindløvOK Moss183670
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

D 75- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OL503360
Unni DrageHaugerud IF502419
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371
Torid KvaalFreidig501018
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag83055
Inger Lise SolbergBø OL208756
Johanna YtterbølGimle IF211633

D 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Olaug F. JohansenSkien OK158549
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BisethKongsberg OL157068
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Emil Ganc-PetersenFossum IF225133
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Graeme FinchSouth Ribble OC
Alexander Ganc-PetersenFossum IF225295
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Ragnar LandeEidskog OL212791
Mathias LinløkkenØstmarka OK203469
Gaute NysæterSkien OK170884
Erik ZagarLarvik OK212309
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa235951

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Michael FinchSouth Ribble OC
Bendik Schia LøeNotodden OL89009

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Snorre SlokvikNotodden OL236512
Åsmund SlokvikNotodden OL207902

H 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL98665

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sten Øivind BjerkeLarvik OK114852

H 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Morten FredhOK Moss208419
Helge GisholtOK Skeidi238122
Ole Grini JohansenTyrving IL500533
Lars Steinar HefreBø OL227730
Kristian Hellgren HoltbergetIdrettslaget Dyre Vaa223646
Eivind Romberg KvaaleBø OL219196
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Damien RenardKongsberg OL201971
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Jan SteffensenHaugesund IL Orientering222065

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL186958
Are BisethKongsberg OL227498
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL192443
Morten FismenFossum IF229713
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF225328
Torstein HoleNydalens SK197809
David LøverModum OL221340
Atle PedersenFossum IF204617
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Rune RystadNydalens SK500596
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb158558
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H 45- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Peter CarlsenSturla, IF207695
Rune EngehultNotodden OL207904
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Hans JevanordFossum IF206276
Espen JohnsenHedrum OL182118
Torstein KvaaleAsker Skiklubb219497
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Eivind LandeEidskog OL500534
Steinar LandeBø OL88666
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Ian RingheimOL Trollo204716
Odd StrandKongsberg OL501473
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Christian VogelsangNydalens SK82224
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355
Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa235842
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 50- (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Roar ByeModum OL193869
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Peter DirksenSauda Orienteringsklubb187254
Lars DrageStavanger Orienteringsklubb200782
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Bo EngdahlIL Koll223521
Helge FossøyØyestad IF allianse86123
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Christian GrotnesTyrving IL211267
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Tore HoffTyrving IL502468
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Harald KvisliNotodden OL207900
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL179365
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Terje NæssFossum IF204539
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Gjermund RørenEiker OL173451
Mads Henrik SandnesHope IL77465
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Vidar StrandLierbygda OL169008
Per Einar StrømHedrum OL221210
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL500625
Terje UrfjellIL Imås97792
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

H 55- (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Hallvard BergTyrving IL203634
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Alexander FinchSouth Ribble OC
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Inge GlittumOK Skeidi190985
Martin GranlyLillomarka OL181270
Petter GullikstadRøros IL483728
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL158107
Frode HjorthHamar OK68061
Eivind HoffTyrving IL221325
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Jon KvisliBø OL154622
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Sindre LangaasNydalens SK203666
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Harald OmlandSkien OK184463
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Espen RaastadSkien OK211809
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering159926
Kjetil RønhovdeOdda OL229599
Per-Arne RøstadsandNydalens SK128463
Tom RådahlTyrving IL501131
Tom SagaSkien OK207744
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering188990
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Eivind TokheimOdda OL229600
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Ulf WallinGöteborg Majorna OK
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Jostein AlvestadWing OK503970
Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL193943
Jarle BotnenBø OL170925
Svein Richard BrandtzægHeming Orientering129506
Gisle Nordahl DueMåren OK235154
Morten DueMåren OK400286
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Morten DåsnesRingerike OL198537
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Arve GlittumOK Skeidi188444
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Chr. HagenBø OL227680
John HansenKristiansand OK208650
Harald HoviSkien OK184572
Morten JohannessenRøyken OL229667
Dag KristensenOK Skeidi206256
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Rune LaurantsenSkien OK114912
Arvid MydlandEgersund OK238112
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Tor StrandRaumar Orientering74968
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL222543
Jan Otto SætabergetLunderseter IL80424
Johan SøftelandFredrikstad SK238005
Harald ThonSturla, IF209837
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H 65- (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar502120
Finn BjørtuftKongsberg OL401608
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Olav FlogstadIL Hauken150940
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Leif GrutleHaugesund IL Orientering96600
Odd GundersenRaumar Orientering500042
Erling HaavikHaugesund IL Orientering96606
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Svein S JacobsenTyrving IL226293
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering172098
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Knut LillealternFreidig217002
Terje LudvigsenLarvik OK216760
Rolf LundeEiker OL206414
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering160717
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Martin NaufHedrum OL182122
Petter NæssOppsal Orientering189041
Torbjørn NørbechRingerike OL61050
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91258
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge ScheiFørde IL500570
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Paul SkjakerHadeland OL236303
Steinar SkoglundFossum IF226088
Bjørn SteenBø OL80354
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697
Tor SørevikTIF Viking184632
Per Ove TransethRøyken OL234917
Tor TrøanHadeland OL501084
Nils Olav VennevikFreidig497403
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Terje WikstrømRingsaker OK501259
Jan Ove ØenStord Orientering79038

H 70- (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking501089
Tore Angell-PetersenFreidig228354
Alf BergIdrettslaget Dyre Vaa157213
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Leif BokerødIdd Sportsklubb84126
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Frank EliassenSandefjord OK174991
Klaus EngenEidskog OL216401
Trond FeiringHamar OK202135
Roar ForbordMalvik IL208600
Helge FossheimHedrum OL182064
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Henning GaarderKonnerud IL210912
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Ragnar HillestadLardal OL502481
Geir HusdalTIF Viking62992
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL169014
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering66355
Arne LandeBø OL227677
Magnus LandstadFreidig483336
Jan Petter LaugenIL Imås209755
Knut LindløvOK Moss183686
Helge LyeTyrving IL219198
Rolf LyePorsgrunn OL200511
Roar LøkenSandefjord OK147125
Trygve LølandBirkenes IL86482
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Terje MalmHamar OK206901
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Gunnar MosevollSkien OK132469
Hallvard MyrvollBø OL88672
Magnus NatåsBergens TF170836
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Thor PalmgrenHalden SK98612
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Helge RevhaugRingerike OL214964
Sigvald RobberstadHalsnøy OL211544
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Knut SkjesetVang OL185959
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Pål SkybergNidarøst OK501255
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Harald SteinslandVikebygd IL186292
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Harald WesterheimFitjar IL79131
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Kjell WintherOppsal Orientering220984
Andras ZankayBEAC
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 75- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Odd AureDrangedal OL89873
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Paul BisethKongsberg OL78849
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Per BjørkhaugTIF Viking500902
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Tormod DahlenRingerike OL211376
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Leif EngenNidarøst OK160967
Trygve FosseGimle IF226420
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Oddbjørn HjetlandKristiansand OK186045
Henrik HvoslefIK Stern193993
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Egill KnudsenTIF Viking91665
Finn Faye KnudsenOL Trollelg503953
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anders LaugloOL Trollelg179416
Anton LommeHedrum OL203285
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Egil NestandeFørde IL211450
Olav SolbergBø OL203367
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Arne SæterhaugByåsen IL76076
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Arne ØfsthusAsker Skiklubb152194
Gunnar ØsterbøFreidig181218
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF502814
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL502709
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Einar JørundlandOK Sør211619
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Einar LarsenSturla, IF189037
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag71619
Olav MostaulHøydalsmo IL39177
Albert NærheimSuldal Orienteringslag217136
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

H 85- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Kjell Audun GjersdalStavanger Orienteringsklubb207752
Hermann KobbeltvedtTIF Viking500155
Einar StrandHøydalsmo IL

Annonser

IOF Eventor