Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 løp 6
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: onsdag 14 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 98 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK216927
Daniel HalvorsenOK Moss187141
Halvor Ek HedlundTrøsken IL178482
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Thea KvalheimHalden SK212487
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Sander Ryste OddenSarpsborg OL178424
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Elias ThoresenHalden SK225482

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Ingrid SteinslandFredrikstad SK212127
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906

D 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Josefin EylertsenHalden SK190572
Mathilde FossaasGimle IF211949
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Vilde Hagen-TafjordHalden SK227523
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Maren HenriksenHalden SK190259
Helle KvalheimHalden SK181365
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss96146

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK181980
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

D 13-20C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sylvia DannevigHalden SK212327
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marie HansenSarpsborg OL206025
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Hanna Lye MoumHalden SK159033

D 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss190570
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Siri PedersenSarpsborg OL206021
Nora TorgersenHalden SK204761
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Edvard KeransFredrikstad SK212126
Selmer LøkenOK Moss187141
Audun NordbyFredrikstad SK212581
Sverre SandvikHalden SK213208
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK39632
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Sondre LadimOK Moss192159
Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL178969
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Andreas TveterHalden SK199701
Liam WingstedtHalden SK176982

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonathan EylertsenHalden SK169070
Isak Juel FagermoenFredrikstad SK181216
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Tore Herman KirkebøenHalden SK194817
Christopher LadimOK Moss192251
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Magne SætherFredrikstad SK184529
Jakob TorgersenHalden SK204760

H 13-20C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Peder BerglandIndre Østfold OK197994
Sander BystrømIndre Østfold OK229633
Alf Kristian HelleHalden SK199472

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK199333
Christian BrynildsenHalden SK501066
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Mats Andre NygårdIndre Østfold OK197993
Sondre OttesenFredrikstad SK212553

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830

Annonser

IOF Eventor