Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: torsdag 25 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 48 påmeldte deltakere.

H17 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Frank EliassenSandefjord OK174991
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941
Trond FossSandefjord OK205484
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Roger HagenSandefjord OK209977
Einar KlavenesSandefjord OK199378

H50 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar NilsenSandefjord OK208741

D17 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Maria PrestbøenSandefjord OK186139

H13-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK213426
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Jonas EikåsSandefjord OK206477

H70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Roar LøkenSandefjord OK147125

D13-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348
Lise StrømSandefjord OK207893

D50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente BlixSandefjord OK173002
Kristin DahlSandefjord OK192582
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Lill-Ann TorpSandefjord OK92397

D70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672

H11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Anders KlavenesSandefjord OK199597

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894
Linn StrømSandefjord OK217057

C-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Børre Sander-RøkenesSandefjord OK224349
Andrey TerekhovSandefjord OK207895

D60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Berit LundSandefjord OK147544
Rakel ØrenSandefjord OK186877

N-Gutter (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Marcus WindvikSandefjord OK223958

N-Jenter (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Astrid Thorstein HårstadhaugenKlubbløs
Ragne KlavenesSandefjord OK206452

N-Voksne (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921

Annonser

IOF Eventor