Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KSO Høst 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO Høst 3
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 6 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 104 påmeldte deltakere.

D 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK Sør193028
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Ida AurebekkKristiansand OK62682
Silje BøenKristiansand OK157738
Gro BørteKristiansand OK221217
Gro EideOK Sør227060
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK145291
Hege Hennig LundeOK Sør145366
Synne StrayKristiansand OK412902

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Unni MyhreOddersjaa SSK91278
Anne Karin RibeKristiansand OK84997

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK80104
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Kirsten SalthaugRambøll91384
Solveig SchouOK Sør60724
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

H 17- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Morten CowardOK Sør192692
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Vegard DanielsenKristiansand OK151194
Jan EideOK Sør203487
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Magnar Stav JohanssenOK Sør203485
Geir KristiansenOddersjaa SSK212044
Roar MyhreKristiansand OK221313
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering192906
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Robert CowardOK Sør60693
Kyrre EllefsenOK Sør60723
Helge KristensenOK Sør83267
Kristen RibeKristiansand OK84996
Jan Oddvar SkislandOddersjaa SSK229668
Øivind SæbøKristiansand OK153550
Terje UlebergOK Sør165637
Terje WoldOK Sør227051

H 60- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Sigmund BergKristiansand OK407173
Stein CowardOK Sør71282
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Kåre JacobsenOK Sør226951
Reidar Stav JohanssenKristiansand OK91372
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Per LarsenKristiansand OK409239
Magne MoyOK Sør60533
Sigmund SalthaugRambøll91385
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Arild TelstøIL Vindbjart203330
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

H-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter Stav JohanssenOK Sør213587
Lars KostølKristiansand OK213510
Markus MollestadKristiansand OK212198

H12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn BergKristiansand OK
Vetle BergKristiansand OK224224
Jakob JohannessenKristiansand OK213651
Magnus Hennig LundeOK Sør147050
Isa Bønnhoff UclerKlubbløs212462

H13-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Fidje AndersenOK Sør141943
Sindre Fidje AndersenOK Sør169707
Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK152178
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Anders Bjørnholmen ØvensenKristiansand OK213739
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501780
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Brage TakleKristiansand OK198046

H17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper Christian MørchKlubbløs

H-bedr (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oluf BøckmanNikkelverket BIL184174
Harald EikNikkelverket BIL71537
Bjarne FærestrandBroadnet188905
Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL211661
John HansenAB PIL208650
Tor LohneRambøll216835
Rune SkogerbøIL Vindbjart184619
Øivind StenstadNikkelverket BIL188881
Reidar SæstadDnB NOR91382

D-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Livia Romme MørchKlubbløs
Hanne TønnesenOK Sør203499
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BoothKristiansand OK213740
Emma IglebækOK Sør203501
Maria KostølKristiansand OK198036
Maria StødleKristiansand OK186299
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D13-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BergersenKristiansand OK198044
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309

Annonser

IOF Eventor