Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Romerike O-weekend, Romeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Romerike O-weekend, Romeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 21 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 315 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (31)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 15-16208101
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH 13-14205545
Jan Richard EriksenAsker SkiklubbH 19209846
Jon Arvid FossumAsker SkiklubbH 60-500269
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 17-18500003
Axel HoveidAsker SkiklubbH 19207564
Petra HoveidAsker SkiklubbD 13-14207587
Øyvind HoveidAsker SkiklubbH 65-156593
Dag Otter JohansenAsker SkiklubbH 17-B216561
Bjørnar LøvliAsker SkiklubbH 17-18500286
Håkon LøvliAsker SkiklubbH 50-208050
Vegard LøvliAsker SkiklubbH 15-16201650
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 15-16226296
Gunhild MyhrAsker SkiklubbDirekte B168825
Jonas MyhrAsker SkiklubbH 13-14215050
Trygve MyhrAsker SkiklubbH 15-16207399
Ida Kristine NordvikAsker SkiklubbD 13-16C160809
Ann Katrin OlsenAsker SkiklubbD 50-141691
Maria PerssonAsker SkiklubbD 50-160811
Unni RyeAsker SkiklubbD 55-67617
Ellen Aure SkogedalAsker SkiklubbD 45-181955
Maren Aure SkogedalAsker SkiklubbD 11-12182028
Pål SkogedalAsker SkiklubbH 19181953
Selma Aure SkogedalAsker SkiklubbN-åpen203792
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH 13-14207401
Per Clemet WisløffAsker SkiklubbH 15-16500300
Ole Henrik WoxholthAsker SkiklubbH 13-14199999
Astrid YtterbøAsker SkiklubbD -10202127
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 13-14501113
Anders ØpstadAsker SkiklubbDirekte A78376
Erlend Hellerud ØpstadAsker SkiklubbN-åpen225241

Bækkelagets SK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SKH 45-78337
Runar BjørhovdeBækkelagets SKH 19160339
Eldar BørsumBækkelagets SKH 65-181968
Halvor JutulstadBækkelagets SKH 55-66846
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKD 17-18208746
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SKD 13-14212466
Johanne Øderud VatneBækkelagets SKD 17-18202159
Lars Øderud VatneBækkelagets SKH 13-14202160

Eidskog OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leif BillingsøEidskog OLH 65-175999
Solveig BillingsøEidskog OLD 60-175972

Eidsvoll OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd GundersenEidsvoll OLH 65-500042

Eiker OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eli Tufte HanssenEiker OLD 55-208633
Christine HoenEiker OLD 15-16192291
Aud KjemperudEiker OLD 60-184662
Solveig Moen LetmolieEiker OLD 15-16211356

Fet OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Laila Eriksen BlomFet OLD 17-C213174
Jane Karine HelmersenFet OLD 17-N123456
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLD 13-14201888
Øyvind HelmersenFet OLH 50-201988
Andrea H. RogndokkenFet OLD 13-16N202998
Jarle RogndokkenFet OLH 17-B207832
Sander H. RogndokkenFet OLH 17-18195911

Fossum IF (34)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AndresenFossum IFH 50-165904
Kjell AndresenFossum IFDirekte C179795
Erlend BakkeFossum IFN-åpen211772
Harald BakkeFossum IFH 45-89475
Katrine BakkeFossum IFD 45-89476
Anne Victoria BirkelandFossum IFN-åpen178272
Håvard BirkelandFossum IFH 11-12178069
Kari-Ann Victoria BirkelandFossum IFD 17-C145616
Olav BirkelandFossum IFH 13-14178312
Roger BirkelandFossum IFH 50-201955
Mari BrendeFossum IFD 13-14191212
Terje BrendeFossum IFH 55-177963
Trond BrevikFossum IFH 50-197501
Einar GisholtFossum IFH 45-226659
Peter GisholtFossum IFH 15-16198904
Kathinka Zahl HagenFossum IFD 11-12195897
Sondre Zahl HagenFossum IFH 13-14213227
Stein H. HagenFossum IFH 50-206289
Ståle HeitmannFossum IFH 45-500614
Erling HjermstadFossum IFH 17-18190677
Lars HjermstadFossum IFDirekte A219123
Christian JomaasFossum IFH 45-191345
Karen Hoel JomaasFossum IFD 15-16152441
Cecilie Christin KvermeFossum IFDirekte B202992
Sivert Sande KvermeFossum IFH 15-16179826
Jon LahlumFossum IFH 55-500337
Borger MelsomFossum IFH 19199998
Einar MelsomFossum IFH 19183652
Sigbjørn ModalsliFossum IFH 55-215003
Morten RannemFossum IFH 45-154160
Gustav Andresen SkotteFossum IFH 13-14191344
Martin Andresen SkotteFossum IFH 17-18221013
Ida VatlandFossum IFD -10217032
Richard Zeiner-GundersenFossum IFH 55-195814

Gjerdrum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OLN-åpen213190

Gjø-Vard OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid KravdalGjø-Vard OLD 40-222718
Kristine KravdalGjø-Vard OLD 13-14201989
Marie KravdalGjø-Vard OLD 11-12201972

Hadeland OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Kathrine SvingheimHadeland OLD 60-180025
Kristin VatlandHadeland OLD 35-217006

Haslum IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik Johan GrorudHaslum ILH 70-68301

Haugerud IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IFH 80-157981
Unni DrageHaugerud IFD 75-160343
Øystein MadsenHaugerud IFH 75-78976

Heming Orientering (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter Astrup ArnesenHeming OrienteringH 15-16211112
Signe Astrup ArnesenHeming OrienteringD 45-196768
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 19226304
Ella BerstadHeming OrienteringD 13-14157141
Paula BerstadHeming OrienteringD 45-480250
Silja BerstadHeming OrienteringN-åpen211293
Anders FlågenHeming OrienteringH 45-411539
Ida Marie FlågenHeming OrienteringD 13-14196903
Ferdinand FremmingHeming OrienteringH 13-14226030
Nils Petter FremmingHeming OrienteringH 19187286
Astrid ReuschHeming OrienteringN-åpen194470
Christian ReuschHeming OrienteringH 45-194449
Fridtjof ReuschHeming OrienteringH 11-12194460
Henrik ReuschHeming OrienteringH 13-14194450
Marianne ReuschHeming OrienteringD 45-194448
Siri StørmerHeming OrienteringD 40-213819
Kristian ØstermannHeming OrienteringH 13-14187042
Anne ØstvoldHeming OrienteringD 11-12197921
Einar ØstvoldHeming OrienteringH 11-12197959
Hanne Marthe ØstvoldHeming OrienteringD 40-197748
Live ØstvoldHeming OrienteringD 13-14181518
Roger ØstvoldHeming OrienteringDirekte B195762

IL GeoForm (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bernt TollefsenIL GeoFormH 65-500624

IL Tyrving (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard BergIL TyrvingDirekte A203634
Kirsti Grundnes BergIL TyrvingD 55-211335
Berit BergeIL TyrvingD 55-200025
Heidi FalckIL TyrvingD 55-199505
Christian GrotnesIL TyrvingH 50-211267
Morten KongsbergIL TyrvingH 55-174738
Are KristiansenIL TyrvingH 50-186247
Alf PettersenIL TyrvingH 60-222468
Morten Nilstad PettersenIL TyrvingH 19222251
Synne SkjærsteinIL TyrvingD 17-18173170
Aud I SpjelkavikIL TyrvingD 65-188850
Bjørn SpjelkavikIL TyrvingH 70-186015
Kjell StenstadvoldIL TyrvingH 70-211181
Camilla StridsklevIL TyrvingD 19169675
Kristoffer ØhlckersIL TyrvingH 11-12191210
Milda ØhlckersIL TyrvingD 40-211551
Per ØhlckersIL TyrvingH 65-199326
Sofia ØhlckersIL TyrvingD -10212783

Klubbløs (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanne Lahlum HortmanKlubbløsN-åpen
Håvard NordengenKlubbløsH 17-B

Kolbotn og Skimt OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLH 50-500051
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLD 15-16192116
Tor LahlumKolbotn og Skimt OLH 55-220722
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OLH 17-B222638

Kongsberg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLD 50-222089

Larvik OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Berg GjølbergLarvik OKDirekte B210975
Rolf GjølbergLarvik OKH 70-221255

Lillomarka OL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OLH 19186884
Jens Johan BrekkeLillomarka OLH 15-16215086
Oda Marie ColquhounLillomarka OLD 15-16205440
Hallvard FjærLillomarka OLH 55-487949
Martin GranlyLillomarka OLH 55-181270
Toril HallanLillomarka OLD 55-180923
Einar HemLillomarka OLH 70-221160
Rudi B OlsenLillomarka OLH 19198898
Matthew SpeakeLillomarka OLH 19204099
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLD 19161304
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLH 15-16186896

Måren OK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OKD 55-400598
Audun BjerknesMåren OKH 35-212105
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OKH 11-12192432
Kjersti Holt HanssenMåren OKD 45-197958
Morten KarlsenMåren OKH 55-400006
Jessica KathleMåren OKD 65-400193
Tove StrandMåren OKD 50-400534
Stein TurtumøygardMåren OKH 60-312743
Linn Mei WaalerMåren OKD 15-16212721

Nittedal OL (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arthur BrunborgNittedal OLH 13-14193682
Herman BrunborgNittedal OLH 15-16190333
Lauritz BrunborgNittedal OLH -10160170
Lene ColquhounNittedal OLD 17-C205926
Marit B. EithunNittedal OLD 45-192163
Marie FinkenhavnNittedal OLD 11-12212368
Yngve FinkenhavnNittedal OLDirekte B214857
Claus FritznerNittedal OLH 17-C212416
Simen FritznerNittedal OLH 13-14205387
Nina Elise JørgensenNittedal OLD 50-80134
Bård NatvigNittedal OLH 60-217340
John Thomas PetersenNittedal OLH 70-184542
Henning RøbergNittedal OLH 19154220
Hans TrøanNittedal OLH 19192250
Monica Renate TrøanNittedal OLD 40-182117

Nydalens SK (28)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SKH 35-192578
Audun BerganNydalens SKH 15-16501605
Gaute BerganNydalens SKH 13-14191229
Nils BerganNydalens SKH 50-191246
Solveig BerganNydalens SKD 45-180326
Åse BerganNydalens SKD 17-18204666
Anne Marit BjergaardNydalens SKD 50-214920
Anne Berit EidNydalens SKD 55-500280
Tobias EspedalNydalens SKH 13-14153554
Ole Jakob FrankrigNydalens SKH 13-14204306
Håvard HagaNydalens SKH 19196740
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKH 17-18501163
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKH 17-18184460
Torstein HoleNydalens SKH 40-197809
Marion HuberNydalens SKD 19226171
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKH 15-16501270
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SKD 45-192594
Sindre RønningNydalens SKH 19221215
Marie SaugestadNydalens SKD 11-12208017
Marie ScheeleNydalens SKD 11-12157485
Oda ScheeleNydalens SKD 13-14224243
Dana B. SteneNydalens SKDirekte A215132
Per Øyvind SteneNydalens SKH 19185848
Peer StiansenNydalens SKH 55-89333
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKH 11-12204746
Kasper Bakken UlsethNydalens SKH 13-14200477
Per Ola UlsethNydalens SKH 50-170668
Alix Young VikNydalens SKD 50-89481

Odal OL - Orientering (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - OrienteringH 13-16N204614
Trond LinnesOdal OL - OrienteringDirekte C217652
Emil SkytterenOdal OL - OrienteringH 11-12191270
Martin SkytterenOdal OL - OrienteringH 17-B145194
Sondre SkytterenOdal OL - OrienteringH 15-16191271
Bjørn SteinbekkenOdal OL - OrienteringH 60-221412
Øyvind SteinbekkenOdal OL - OrienteringH 35-217038
Henrik Åserud SørensenOdal OL - OrienteringH 15-16204567

OK Löftan (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stefan RingOK LöftanH 19199548

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roy GjerdingOK MossH 55-197796

OL Tønsberg og omegn (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnH 17-18194880
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH 19174869
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnN-åpen199656
Roar MathisenOL Tønsberg og omegnH 45-192566
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnH 11-12159915

Oppsal Orientering (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal OrienteringD 13-14204267
Eilert AamodtOppsal OrienteringH 45-222524
Marius E. AamodtOppsal OrienteringH 11-12224316
Inger Lise BjordalOppsal OrienteringD 70-221319
Roar BjordalOppsal OrienteringH 70-183833
Anne-Elise EdstrømOppsal OrienteringD 55-181663
Jan Sverre EdstrømOppsal OrienteringH 55-483539
Ole Martin EdstrømOppsal OrienteringH 17-18181665
Tina KallesonOppsal OrienteringD 13-14206498
Ane Sofie KroghOppsal OrienteringD 15-16203312
Jonas KroghOppsal OrienteringH 11-12203311
Per-Ivar NikolaisenOppsal OrienteringH 35-186940
Ola NilsenOppsal OrienteringDirekte B219489
Arne OlaussenOppsal OrienteringH 45-501517
Ask OlaussenOppsal OrienteringH 11-12231284
Sondre OlaussenOppsal OrienteringH -10225060
Ludvig RødnesOppsal OrienteringH 19183908
Anne Karin ThorstensenOppsal OrienteringD 45-413225
Birk ThorstensenOppsal OrienteringH 13-14186912
Lavran ThorstensenOppsal OrienteringH 17-18412980
Runar ThorstensenOppsal OrienteringH 17-B178176
Katrine Bjordal VegganOppsal OrienteringD 11-12203807
Are WigaardOppsal OrienteringH 19214979
Christoffer ÅnensenOppsal OrienteringH -10207718
Kari-Ann ÅnensenOppsal OrienteringD 40-182138

Oslostudentenes IK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm EggeOslostudentenes IKH 50-210110
Are EriksenOslostudentenes IKH 60-195715
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKH 80-221114
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKD 40-195740

Raumar Orientering (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristoffer EngebretsenRaumar OrienteringH 11-12213051
Markus FinskudRaumar OrienteringH 11-12188981
Gaute FosstveitRaumar OrienteringH 13-14180136
Anders HagaRaumar OrienteringH 19195480
Magne HagaRaumar OrienteringH 19196844
Herman Hvideberg MoerRaumar OrienteringH 11-12203560
Julie Hvideberg MoerRaumar OrienteringN-åpen209886
Hedda SkatvedtRaumar OrienteringD 15-16226070
Gjermund Taje SkeieRaumar OrienteringH 11-12225512
Per Taje SkeieRaumar OrienteringN-åpen217808
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar OrienteringH 35-501149
Emma Ailin SkårbøRaumar OrienteringD -10223944
Tommy SkårbøRaumar OrienteringH 40-217459
Alexander SlettenRaumar OrienteringH -10195876
Christoffer SlettenRaumar OrienteringH 13-14195864
Sigve Snerlebakken-AamodtRaumar OrienteringN-åpen212934
Emilie Stenslet HalsRaumar OrienteringD 13-16C165677
Hanne StensletRaumar OrienteringD 35-213695
Anna Austad SveenRaumar OrienteringD 13-16C146421
Magnus SvingheimRaumar OrienteringH 19170810
Mathilde SønsterudbråtenRaumar OrienteringD 17-18189019
Pernille SønsterudbråtenRaumar OrienteringD 13-14189018
Stian Måseide SørlieRaumar OrienteringH 13-14213586
Dag ØkernRaumar OrienteringH 50-217103
Tina ØkernRaumar OrienteringD 17-C

Ringerike OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OLH 40-71663
Mikkel BerglundRingerike OLH 13-14201736
Monica BerglundRingerike OLD 40-182073
Rasmus BerglundRingerike OLH 11-12201737
Helge RevhaugRingerike OLH 70-214964

Skien OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OKD 55-184157

Sturla, IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFH 70-156918

Østmarka OK (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn ChristensenØstmarka OKDirekte A221269
Linda HanssenØstmarka OKD 50-203515
Ingrid HernesØstmarka OKD 50-156917
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OKD 13-14212463
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKD -10186839
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH 17-18186841
Hans Olav HygenØstmarka OKH 45-186840
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKD 13-14501167
Trond KortnerØstmarka OKH 35-181802
Alexandra LinløkkenØstmarka OKD 13-14158320
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKD 15-16203471
Mathias LinløkkenØstmarka OKH -10208390
Terje LinløkkenØstmarka OKH 50-210922
Sigrid NermoenØstmarka OKD 11-12212419
Erik NæssØstmarka OKH 55-227720
Erlend OtterleiØstmarka OKN-åpen203228
John OtterleiØstmarka OKH 13-14179410
Andreas RambergØstmarka OKH 15-16207518
Inge RambergØstmarka OKDirekte A172946
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKD 13-14187192
Odin TellesbøØstmarka OKH 40-221259
Odin TellesbøØstmarka OKH 15-16480110
Amund Kortner VogtØstmarka OKN-åpen206412
Heidi VogtØstmarka OKDirekte A68166

Ås-NMBU Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringD 50-222337
Håkon DanevadÅs-NMBU OrienteringH 50-198012
Synne Schei DanevadÅs-NMBU OrienteringN-åpen197821
Malin EijsinkÅs-NMBU OrienteringD 19197922
Ingunn ScheiÅs-NMBU OrienteringDirekte B94052

Annonser

IOF Eventor