Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Langdistanse STOK (junior og seniorklasser)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Langdistanse STOK (junior og seniorklasser)
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 3 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 69 påmeldte deltakere.

D 17-18 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3800026
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL3208816, 160340
Oda Q FossumFreidig137114
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351, 3775566
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Pernille OpheimFreidig3297686, 142526
Malin SandstadFreidig3793395, 159550
Maria Ulseth SylteFreidig3785326, 211561
Marie Bakken SørensenFreidig203661, 3293768
Andrine VikenByåsen IL181017, 3784667

D 19-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102, 3249687
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Silje ArntzenNTNUI3583846, 207611
Julie HjortlandLarvik OK3656196, 187327
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127, 3709573
Ingunn Egeberg VáriNTNUI3586823, 501086

D 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI3598521, 210053
Åsta Venås FlægstadNTNUI78827
Karoline Dahl FosbyNTNUI3019510, 78037
Gunhild Rogne HallandNTNUI3622560, 206010
Maja Fjellstad KnutsenNTNUI216175
Karen Oline KolstadFreidig3598497, 212749
Ida LindkvistNTNUI89839, 3320371
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI3188216, 199489
Sunniva MorganMalvik IL402720
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Marit SchmidOL Trollelg66733
Marie StyrvoldNTNUI177964, 3481173
Hedvig ÅstebølNTNUI3621646, 181961
Martine ÅstebølNTNUI208108, 3621703

H 17-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Wanvik HaugenFreidig3323680, 165123
Anders HaugskottOL Trollelg3730041, 217107
Mathias HermstadFreidig159540
Kjetil MølnvikFreidig211357, 3645074
Adrian OpheimFreidig203662, 3223336
Oskar Spets StorhovFreidig3574282, 215145
Mathias VindalFreidig203527, 3590288

H 19-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian AasOL Trollelg3228533
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599, 186037
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026, 3507001
Audun HeimdalKonnerud IL3719333, 183721
Brage JørumByåsen IL181456
Nils Ola KvamFreidig3391828, 176240
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628, 191301
Henrik UpsalNTNUI184471, 3625027
Håvard Mo VaadalNTNUI

H 21- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak BergsetNTNUI3599297, 225930
Sindre Østgulen DeiszNTNUI3623501, 186224
Erik Olsvik DengerudNTNUI187133, 3603917
Emil GranqvistOK Ravinen199444
Erik GustafssonNTNUI169149
Mattis HoltFreidig3597143, 179878
Sindre JohannessenFreidig3693868, 181960
Ola KeiseråsIL Leik160506, 3705290
Brynjar Larssen BakkenNTNUI67421
Carl Petter LyngenFrol IL3585916, 211600
Arne Johannes LøkkenNTNUI3597069, 160751
Jørgen MadslienNTNUI157150, 3684511
Terje MaroniByåsen IL502134, 3597689
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Simen Eid NielsenNTNUI3781994, 172717
Per Melander OftenNTNUI194465, 3027265
Anders Felde OlaussenHalden SK182081, 3599248
Adrian OpheimNTNUI206305, 3669116
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Sigurd StenvikByåsen IL188753
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531

Annonser

IOF Eventor