Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Myrsprinten - KM Sprint Hedmark og Oppland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Myrsprinten - KM Sprint Hedmark og Oppland
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: lørdag 20 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 153 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Sebastian HofossHadeland OL487942
Torjus HønningstadHamar OK211541
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Amund Søndmør MartinsenHamar OK
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Peder MoOL Toten-Troll223878
Iben Nilsen HjemsæterHamar OK224364
Ida Bæk NordlandHamar OK
Amund SolumRond OL71205

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mira Bjørnbekk-DalsrudVang OL213754
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FrøislandVang OL213777

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilia DiesenVang OL173254

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Tora Briskerud HasselvoldGrue IL
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte EideGjø-Vard OL192542
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv SimonsenOK Øst206440

D 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Hilde GrønengLillehammer OK174572
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Toril KorsvikRond OL68602
Mona LomeHamar OK190329
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Eli StensliLøten o-lag501070
Nina SøndmørHamar OK91387
Kjersti VestengenHamar OK143209

D 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Guri LarssenLillehammer OK312781
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122
Inger Marie ØygardLøten o-lag500049

D 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange145892
Tea ForbergRond OL69017
Helle JørstadHamar OK217494
Berit RøsteRingsaker OK153306

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig AasenTormod Skilag60508

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK217876
Eirik Olsen KirkevikHamar OK

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Søndmør MartinsenHamar OK154867
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177762
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Sjur Holm GrønengLillehammer OK217875
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Gaute LindaasElverum OK179351
Mats LindaasElverum OK209963
Vegard RanestadHamar OK176005

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Gran BlystadLøten o-lag87087
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Petter Stensli ForsethLøten o-lag212854
Eskil FrøislandVang OL208085
Even LindaasVang OL202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Samuel BraatenOdal OL - Orientering147113
Sverre NarumOL Vallset/Stange206442

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering91115
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Børre KristiansenHamar OK501670

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor SimonsenOK Øst203006

H 45- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AasenTormod Skilag229460
Ole Christian BangHamar OK154868
Jon BjørnstadLøten o-lag198807
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Arnt Oluf EideGjø-Vard OL92214
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll128421
Kai SolumRond OL68603
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Svein ThorsbergGrue IL222088
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005

H 55- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne ArnesenHamar OK202026
Steinar BakkenLillehammer OK67428
Avle Christen BjørnHamar OK189087
Odd Arne BlystadLøten o-lag87086
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Terje GudbrandsenHamar OK206429
John HofossHadeland OL181029
Einar LienLøten o-lag76183
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Kjell Magne NordviGrue IL89086
Trond OlsenLøten o-lag159334
Trygve RognstadHadeland OL179970
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeGjø-Vard OL200425
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Ludvig Bjerke-NarudHamar OK202133
Klaus EngenEidskog OL216401
Trond FeiringHamar OK202135
Einar LundHamar OK60530
Terje MalmHamar OK206901
Stein NordviElverum OK211173
Paul SkjakerHadeland OL89582
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arvid HaugOL Vallset/Stange65280
Willy JohansenRingsaker OK190250
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

D21 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047
Sofie JohanssonLøten o-lag211191
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664
Kari SvingheimFrol IL208088
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL127276
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579

H21 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus GladNydalens SK220766
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Stian LundteppenElverum OK222148
Arne RøsteRingsaker OK222068
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL211401
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Marius WikstrømRingsaker OK184673

D35 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425
Mari GottebergHamar OK217493
Stine Olsen KirkevikHamar OK158064
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Guro MoOL Toten-Troll126639
Margrethe NilsenHamar OK221360
Mari Norgård PetershagenHamar OK211469

H35 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Trond Ivar TømmervoldHamar OK95258
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

Annonser

IOF Eventor