Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østmarka-karusellen løp 6 høst

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 6 høst
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 27 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 47 påmeldte deltakere.

Fossum IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar BerteigFossum IFB-Åpen217390
Richard Zeiner-GundersenFossum IFA-Lang195814

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OKB-Åpen181702

IL GeoForm (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bernt TollefsenIL GeoFormB-Åpen500624

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard RønningenKlubbløsH11-12N

Lillomarka OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OLA-Åpen181043
Svein NygårdLillomarka OLA-Lang206303

Nittedal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John Thomas PetersenNittedal OLB-Åpen184542

Nordre Follo Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Sverre GulheimNordre Follo OrienteringB-Åpen91343

Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IKA-Lang195715

Raumar Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gaute FosstveitRaumar OrienteringH13-14180136

Østmarka OK (36)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gina BrevikØstmarka OKD11-12212046
Håvar BrevikØstmarka OKA-Lang211350
Monica BrevikØstmarka OKD15-16212503
Bailo Holt DialloØstmarka OKN-Åpen224109
Nene Mariama Holt DialloØstmarka OKD11-12N212422
Thomas GrøstadØstmarka OKA-Lang224003
Tor Magnus GrøstadØstmarka OKH15-20B223605
Henrik GudimØstmarka OKH13-14212620
Knut Edvard HellandØstmarka OKA-Lang183665
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OKD13-14212463
June HerredsvelaØstmarka OKC-Åpen224180
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKD10186839
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKA-Lang186841
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKD13-14501167
Magnus JystadØstmarka OKH13-14212531
Martin JystadØstmarka OKH13-16C212619
Siv Susanne JystadØstmarka OKC-Åpen212297
Øystein KildahlØstmarka OKA-Lang184248
Eira Wessel LineØstmarka OKD13-14222126
Alexandra LinløkkenØstmarka OKD13-14158320
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKD15-16203471
Mathias LinløkkenØstmarka OKH10208390
Terje LinløkkenØstmarka OKA-Lang210922
Bendik MjøsterØstmarka OKH13-16C188975
Bertine MjøsterØstmarka OKN-Åpen188789
Line Aas MjøsterØstmarka OKN-Mosjon187189
Ole Martin NomelandØstmarka OKH13-16C224414
Pernille Nor-WollØstmarka OKD10212213
Erlend OtterleiØstmarka OKH10203228
John OtterleiØstmarka OKH13-14179410
Andreas RambergØstmarka OKH15-16207518
Inge RambergØstmarka OKA-Lang172946
Magnus RambergØstmarka OKA-Lang207387
Rune TeiglandØstmarka OKA-Lang97860
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKD13-14187192
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKD13-14212068

Annonser

IOF Eventor