Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østmarka-karusellen løp 5 høst

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 5 høst
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 20 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 45 påmeldte deltakere.

N-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bailo Holt DialloØstmarka OK224109

D10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213

H10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nene Mariama Holt DialloØstmarka OK212422

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard RønningenKlubbløs

D13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise NæssØstmarka OK214600

D13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068

H13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik GudimØstmarka OK212620
Magnus JystadØstmarka OK212531
Ole Martin NomelandØstmarka OK224414

D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas RambergØstmarka OK207518

C-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June HerredsvelaØstmarka OK224180
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297

B-Åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats ByfuglienNOTEAM
Øyvind GrandumIL GeoForm207696
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Ingrid HernesØstmarka OK156917
Gunn Kari HygenFreidig201973
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Trine Annette NomelandØstmarka OK224418
Bernt TollefsenIL GeoForm500624

A-Åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Thomas GrøstadØstmarka OK224003
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK79106
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Helge RevhaugRingerike OL214964

A-Lang (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Bjørn GrindeOslostudentenes IK187140
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Svein NygårdLillomarka OL206303
Erik NæssØstmarka OK227720
John Eivind PresterudFet OL193623
Inge RambergØstmarka OK172946
Magnus RambergØstmarka OK207387
Rune TeiglandØstmarka OK97860
Odin TellesbøØstmarka OK221259
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

Annonser

IOF Eventor