Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østmarka-karusellen løp 3 høst

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 3 høst
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 6 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

N-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bailo Holt DialloØstmarka OK224109

D10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213

H10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Erlend OtterleiØstmarka OK203228

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nene Mariama Holt DialloØstmarka OK212422

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard RønningenKlubbløs

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gina BrevikØstmarka OK212046

D13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise NæssØstmarka OK214600

H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin JystadØstmarka OK212619
Jostein NermoenØstmarka OK224203

D13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Eira Wessel LineØstmarka OK222126
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik GudimØstmarka OK212620
Magnus JystadØstmarka OK212531
Ole Martin NomelandØstmarka OK224414
John OtterleiØstmarka OK179410

D15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Matilde HolenØstmarka OK203517

H15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Audun JørgensenØstmarka OK78201

D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BrevikØstmarka OK212503

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas RambergØstmarka OK207518

C-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June HerredsvelaØstmarka OK224180
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297

B-Åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove HildrumLillomarka OL181295
Katrine HolenØstmarka OK220802
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Torild JørgensenØstmarka OK62456
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Trine Annette NomelandØstmarka OK224418
Eliska TellesbøØstmarka OK212112

A-Åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Dag HauglandØstmarka OK224500
Rein JørgensenØstmarka OK70598
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Helge RevhaugRingerike OL214964

A-Lang (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Håvar BrevikØstmarka OK211350
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Trond KortnerØstmarka OK181802
Erik NæssØstmarka OK227720
John Eivind PresterudFet OL193623
Inge RambergØstmarka OK172946
Matthew SpeakeLillomarka OL204099

Annonser

IOF Eventor