Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 2 mannsstafett, Melshei

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: 2 mannsstafett, Melshei
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 6 juli 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

Capgemini BIL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Arve FinnestadCapgemini BIL2-m stafett67806
Alexander KhorunzhiyCapgemini BILIndividuelt200430
Per WallerstedtCapgemini BIL2-m stafett220824

Egersund OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anita Glenne KallhovdEgersund OK2-m stafett197977
Inger Skretting OpstadEgersund OKIndividuelt217120

Ganddal IL (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL2-m stafett182021
Randi BuggeGanddal ILIndividuelt168607
Tor Geir EspedalGanddal ILIndividuelt185991
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL2-m stafett165754
Per Ingar HadlandGanddal IL2-m stafett501671
Ingrid LamarkGanddal ILIndividuelt174736
Vibeke LamarkGanddal ILIndividuelt174809
Øyvind LamarkGanddal IL2-m stafett195846
Erik LimaGanddal IL2-m stafett209922
Siri Cecilie LøkenGanddal IL2-m stafett401162
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal ILIndividuelt185984
Ove OalandGanddal IL2-m stafett160920
Fredrik OmdalGanddal IL2-m stafett185866
Trine Bolstad ScheieGanddal IL2-m stafett206193
Kristin SkadsemGanddal IL2-m stafett193010
Morten Bjerga SundliGanddal IL2-m stafett188954
Ann Karin TjørhomGanddal IL2-m stafett160738
Aart Joakim in't VeldGanddal IL2-m stafett96740
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL2-m stafett184260

Klepp Kommune BIL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine SelvikvågKlepp Kommune BILIndividuelt215170
Rune SvihusKlepp Kommune BIL2-m stafett209851

Klubbløs (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole AuklendKlubbløsIndividuelt413279
Margrethe RoalsøKlubbløs2-m stafett211223
Bjørnar Andre Alvær SandsmarkKlubbløs2-m stafett226956
Håvard SvihusKlubbløs2-m stafett227534
Siri WarlandKlubbløs2-m stafett89637

Sandnes IL (Rogaland) (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Otto AlsnesSandnes IL (Rogaland)2-m stafett181469
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)Individuelt209845
Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)2-m stafett197969
Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)2-m stafett150942
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)2-m stafett213115
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)2-m stafett502082
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)2-m stafett174023
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)2-m stafett208640

Sola kommune BIL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Einar ThorsetSola kommune BIL2-m stafett211440
Jenny ThorsetSola kommune BIL2-m stafett181654

Stavanger Orienteringsklubb (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbIndividuelt186085
Asgeir BellStavanger OrienteringsklubbIndividuelt197972
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb2-m stafett184558
Knut FeldmannStavanger OrienteringsklubbIndividuelt171890
Anne GarsrudStavanger OrienteringsklubbIndividuelt98302
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb2-m stafett172255
Brit Vivian MelingStavanger OrienteringsklubbIndividuelt184155
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb2-m stafett204102
Jørgen NilsenStavanger OrienteringsklubbIndividuelt173470
Tone Cecilie NystrømStavanger OrienteringsklubbIndividuelt195678
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbIndividuelt157189
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbIndividuelt195833
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb2-m stafett195677
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb2-m stafett195873
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb2-m stafett114931
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb2-m stafett146332
Nils John VestølStavanger OrienteringsklubbIndividuelt158042
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb2-m stafett207888

Vaulen Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund Garsrud TvedtVaulen OrienteringsklubbIndividuelt217083

Ålgård Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigurd R. OftedalÅlgård OrienteringIndividuelt205576
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering2-m stafett60598

Ås-NMBU Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein Garsrud TvedtÅs-NMBU OrienteringIndividuelt181696

Annonser

IOF Eventor