Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 2-mannstafett - Tasta

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: 2-mannstafett - Tasta
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 20 juli 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

Capgemini BIL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL2-m stafett200430
Per WallerstedtCapgemini BIL2-m stafett220824

Egersund OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK2-m stafett223935
Anita Glenne KallhovdEgersund OK2-m stafett197977
Hilde HetlandEgersund OK2-m stafett224784
Inger Skretting OpstadEgersund OKIndividuell217120
Halvard ScheepkerEgersund OKIndividuell146601

Frøyland ski & fritid (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine SelvikvågFrøyland ski & fritidIndividuell215170
Håvard SvihusFrøyland ski & fritid2-m stafett227534
Rune SvihusFrøyland ski & fritid2-m stafett209851

Ganddal IL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor BrekkenGanddal IL2-m stafett197768
Torill BrekkenGanddal IL2-m stafett184483
Randi BuggeGanddal ILIndividuell168607
Tor Geir EspedalGanddal ILIndividuell185991
Kristian Frafjord HaarrGanddal ILIndividuell165754
Per Ingar HadlandGanddal IL2-m stafett501671
Ingrid LamarkGanddal IL2-m stafett174736
Trond LamarkGanddal IL2-m stafett184425
Vibeke LamarkGanddal IL2-m stafett174809
Øyvind LamarkGanddal IL2-m stafett195846
Kristin SkadsemGanddal IL2-m stafett193010
Andreas Nybak UrdalGanddal IL2-m stafett188800
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL2-m stafett188831

Lillehammer OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tormod KleppaLillehammer OK2-m stafett68487
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK2-m stafett217670
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK2-m stafett217671
Valborg MadslienLillehammer OK2-m stafett182160

Sandnes IL (Rogaland) (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)2-m stafett189148
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)2-m stafett171913
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)2-m stafett174023

Statoil BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Ivar HovstadStatoil BILIndividuell200482

Stavanger Orienteringsklubb (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asgeir BellStavanger OrienteringsklubbIndividuell197972
Øyvind EgeskogStavanger OrienteringsklubbIndividuell181616
Johannes Skjæveland EideStavanger OrienteringsklubbIndividuell114932
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb2-m stafett184558
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb2-m stafett98302
Haldis GlendrangeStavanger OrienteringsklubbIndividuell170304
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbIndividuell172002
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb2-m stafett195678
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbIndividuell157189
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb2-m stafett195833
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb2-m stafett195677
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb2-m stafett195873
Gunnar SakseidStavanger OrienteringsklubbIndividuell192464
Andreas Eide SkjævelandStavanger OrienteringsklubbIndividuell114931
Kjell SkjævelandStavanger OrienteringsklubbIndividuell146332
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb2-m stafett216768
Nils John VestølStavanger OrienteringsklubbIndividuell158042
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb2-m stafett207888

SUS BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir SandSUS BILIndividuell181660

Annonser

IOF Eventor