Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KOK Sommercup løp 6
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 2 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 74 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit EgnerAsker SkiklubbA-lang199742
Karoline Egner GranerudAsker SkiklubbC-løype500226
Svein GranerudAsker SkiklubbA-lang222211

Ganddal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Olav HaarrGanddal ILA-kort402531

Guildford Orienteers (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marion Payne BirdGuildford OrienteersA-lang500121

Hisøy OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OKA-lang212879
Silje HaugeHisøy OKA-lang193045

IL Vindbjart (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Halvor VassbøIL VindbjartA-lang205986

Kongsberg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar TønnessenKongsberg OLA-lang198916

Kristiansand OK (34)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OKA-lang114837
Marianne AndersenKristiansand OKA-lang170604
Jack BjørnsenKristiansand OKA-lang197830
Jan BlandkjennKristiansand OKA-lang220759
Arne BujordetKristiansand OKA-lang149104
Julie ChristiansenKristiansand OKA-kort152177
Eline DalandKristiansand OKRåtass - Nybegynner
Linea DalandKristiansand OKRåtass - Nybegynner
Linn Carina DalandKristiansand OKA-kort181678
Ståle GjelstenKristiansand OKA-lang184459
Tuva HepburnKristiansand OKA-kort184670
Magne Reier JørgensenKristiansand OKA-kort91374
Rune KittelsenKristiansand OKA-lang402905
Dag MoeKristiansand OKA-lang184578
Oddbjørg MoeKristiansand OKA-kort173450
Ingvild MulenKristiansand OKA-kort80825
Jonas MyhreKristiansand OKA-kort186097
Roar MyhreKristiansand OKA-lang221313
Siri Thortveit MyhreKristiansand OKA-lang219383
Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OKA-lang181698
Anne Karin RibeKristiansand OKA-kort84997
Kristen RibeKristiansand OKA-lang84996
John RundeKristiansand OKA-lang194509
Maren SchulthessKristiansand OKRåtass - Nybegynner
Tobias SchulthessKristiansand OKC-løype
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKA-lang197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKA-lang184353
Sara StrayKristiansand OKC-løype96771
Synne StrayKristiansand OKC-løype412902
Inga Vestøl StødleKristiansand OKA-lang186309
Sigurd Svaland AasKristiansand OKA-lang203290
Brage TakleKristiansand OKA-lang198046
Pascal VieserKristiansand OKA-lang
Thorbjørn VærpKristiansand OKA-kort93939

Marnardal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Børje SvenssonMarnardal ILA-kort195779

Oddersjaa SSK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anneli Aasemoen AardalOddersjaa SSKRåtass - Nybegynner213003
Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSKA-kort181963
Jo Vegard AardalOddersjaa SSKC-løype181032
Einar EkelandOddersjaa SSKA-lang200717
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKA-lang211559
Sigrid EkelandOddersjaa SSKA-lang211180
Jon MatreOddersjaa SSKA-kort80032
Per W. TorgersenOddersjaa SSKA-lang185934
Siri ØkstadOddersjaa SSKA-kort185940

OK Sør (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen Coward RefsnesOK SørA-lang71279
Einar JørundlandOK SørA-kort211619
Gudveig JørundlandOK SørA-kort181467
Helge KristensenOK SørA-kort83267
Terje WoldOK SørA-lang227051

OLC Kapreolo (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Barbara SchulthessOLC KapreoloA-kort

Otra IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tony HalsallOtra ILC-løype204646

Søgne og Songdalen OK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OKA-lang413179
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OKA-lang184348
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OKA-lang197888
Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OKA-lang158600
Adeline SlettebøeSøgne og Songdalen OKRåtass - Nybegynner158603
Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OKA-kort158599
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OKA-lang197885
Jan VærpSøgne og Songdalen OKA-kort216807
Christina WhiteSøgne og Songdalen OKA-lang176142

Torridal IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oliver Johan Moe SyvertsenTorridal ILA-kort226136
Jostein MoeTorridal ILA-lang226027
Svein MyklandTorridal ILA-kort216923

Varegg Fleridrett (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ørjan Svaland AasVaregg FleridrettA-lang156978
Petter Marki ErichsenVaregg FleridrettA-lang197823

Annonser

IOF Eventor