Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Camp Stokke 2016, sprint trening.

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Camp Stokke 2016, sprint trening.
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 10 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 265 påmeldte deltakere.

D 13-14 (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Ingrid Bogen ArenthSturla, IF145124
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Julie ChristiansenKristiansand OK152177
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Mia HirschIF Trauma189015
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Kristina JohansenFet OL213588
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL154292
Fanny SkindloIF Trauma221419
Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK181980
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Iselin SørensenSturla, IF89072
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Pia Young VikNydalens SK224455
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 15-16 (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Karoline BjørnerødOK Moss145251
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Tonje Rognerud BøeFossum IF160452
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Frida DalerStokke IL203564
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK186995
Helene EgerKongsberg OL215112
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Tuva Nesheim FlatebakkenTyrving IL211344
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Marie HansenSarpsborg OL206025
Ingrid HasaasFossum IF195946
Malin HaugeHisøy OK212879
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Guro HjerpaasenAsker Skiklubb213298
Christine HoenEiker OL192291
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Lisa JenssenHalden SK184540
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Pernille KatlaFossum IF191341
Silje KregnesKristiansand OK221435
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingeborg KvarmeRøyken OL67403
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630
Thea LandKonnerud IL202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie LilandNydalens SK500589
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Ingrid MadslienNydalens SK201964
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Silje MorlandstøEiker OL175915
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Maren NorderudTyrving IL217479
Ragne NorrudFossum IF143035
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Henriette OlsenIF Trauma156961
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Hanne VassendPorsgrunn OL203386
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Ragne WiklundNydalens SK501588
Ada WulfsbergNydalens SK154535
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Marianne HaugeHisøy OK78908
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Tone HirschIF Trauma221238
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

H 13-14 (74)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Marius BakkeFossum IF186911
Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK152178
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Erlend Odd BergeOddersjaa SSK212666
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Vebjørn Blom-HagenFossum IF225174
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering216858
Erlend BørliFossum IF171140
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb154271
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Vetle DrageKongsberg OL182097
Johan EgerKongsberg OL500586
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK153554
Isak Juel FagermoenFredrikstad SK181216
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Andreas GjetangerMåren OK197814
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK87623
Simen GravningenStokke IL177257
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Ulrik HellenTIF Viking208676
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Teodor Mo HjelsethNydalens SK184338
Henrik R HoltHedrum OL186936
Kasper Kjær JørgensenMåren OK179933
Mikkel KatlaFossum IF203103
Tore Herman KirkebøenHalden SK194817
Joachim KnudsenSturla, IF228461
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Christopher LadimOK Moss192251
Gard LaeskogenRingerike OL212065
Eivind LahnsteinFossum IF213557
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Olav LundKongsberg OL228395
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Trygve Børte NomelandKristiansand OK221217
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Ådne SkjærsteinTyrving IL173244
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
Elias StubberudNydalens SK500557
Magne SætherFredrikstad SK184529
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Brage TakleKristiansand OK198046
Jakob TorgersenHalden SK204760
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SK216989

H 15-16 (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Audun BerganNydalens SK153565
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Audun BrevikStokke IL211588
Bernhard BryhnSturla, IF199283
Sølve DrageKongsberg OL211391
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Peter GisholtFossum IF198904
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Odd-Anton HermansenKristiansand OK172962
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL184362
Isak JonssonNydalens SK204677
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering157126
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Oscar MelheimSturla, IF179309
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Magnus MosfjellBirkenes IL203450
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering171151
Skjalg NysæterSkien OK413048
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Anders RoumRingerike OL198563
David RundeKristiansand OK221505
Vegar SkinneIndre Østfold OK211658
Alexander SmebyNydalens SK191203
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Håkon SturødNydalens SK500056
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063
Lars Young VikNydalens SK186295
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Tony HalsallOtra IL204646
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Sindre R HoltHedrum OL203283
Erik LahnsteinFossum IF500505
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109

Annonser

IOF Eventor