Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival - Lagkonkurranse 9-13 år lørdag

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Norsk O-Festival - Lagkonkurranse 9-13 år lørdag
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 42 påmeldte lag.

D/H 9-13 (42)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Astrid Ytterbø202157
2Silje Ruud Fossheim204273
3Mikkel Rastad152351
4Mathias Birkelund191071
5
Asker Skiklubb 2
1Martha Wisløff207601
2Maren Aure Skogedal182028
3Ragnhild Øfsthus Gravir207497
4
5
Asker Skiklubb 3
1Simen Hagen Strømsnes160783
2Jakob Backer-Tellnes217112
3Emil Ruud Fossheim160780
4Mathias Nyhaug160771
5
Asker Skiklubb 4
1Martin Johannessen Linnebo216964
2Jakob Rastad207424
3Mikael Birkelund190683
4Simen Aure Skogedal153853
5
Bækkelagets SK 1
1Jonatan Svenson225282
2Christian Heggelund Dahl
3Joakim Ellingsen
4Ulrik Wilhelmsen
5
Fossum IF 1
1Kathinka Zahl Hagen195897
2Signe Holo193896
3Marielle Michelsen143028
4
5
Fossum IF 2
1Birk Felland Sætnan213433
2Sindre Vie Strisland191343
3Oliver Nilsen213244
4Philip Lehmann Romøren211812
5Børge Nilsen Berg71838
Fossum IF 3
1Elise Nilsen Berg71839
2Johanna Widmaier225341
3Ask Felland Sætnan211804
4
5
Fredrikstad SK 1
1Emil Husebye Aamodt212601
2Marte Hox Brynildsen202093
3Audun Nordby212581
4
5
Freidig 1
1Una Kittilsen206519
2Tora Kittilsen207404
3Maria Strømdal Wik213142
4Alf Petter Lynum186849
5
Freidig 2
1Mathea Spets Storhov182074
2Emil Grønli211762
3Kristoffer Strømdal Wik179862
4
5
Freidig 3
1Vegard Ulseth Sylte220833
2Vemund Mølnvik213305
3Mari Eidsmo142824
4Ane Malene Kolstad180130
5
Ganddal IL / Stavanger Orienteringsklubb 1
1Anna Taksdal188955
2Øyvind Lamark195846
3Arne Jacob Nystrøm Olsen195833
4
5
Gjø-Vard OL 1
1Lars Lien187270
2Ole Edvard Snuggerud154046
3Emma Visted-Hansen179798
4Hanna Lerche Fodstad137159
5
Gjø-Vard OL 3
1Even Lien187269
2Tobias Halmstad Andersen217733
3Ole Petter Visted-Hansen154276
4Annar Erlien Solerød179860
5
Gjø-Vard OL 4
1Eiril Erlien Solerød180944
2Karen Haanes Strandlie221401
3Josef Öhman166976
4
5
Halden SK 1
1
2
3
4
5
Halden SK 2
1
2
3
4
5
Haugesund IL Orientering 1
1Eivind Engløkk149100
2Magnus Engløkk151433
3Vegard Wiig Nystad212826
4
5
Heming Orientering 1
1Fridtjof Reusch194460
2Hannah Syrdal Øen178332
3Christian Løvenskiold178332
4
5
Heming Orientering 2
1Anne Østvold197921
2Einar Østvold197959
3Julie Heyerdahl Rødsten213674
4
5
IL Koll 1
1Christian Fredrik Borg208999
2Johannes Salvesen-Lunde
3Tobias Tronbøl Lium
4Martin Christoffer Borg
5
IL Tyrving 1
1Silje Lund Hovden174946
2Linnea Holst192323
3Eileen Bjanes210911
4Mille Baastad Berg158341
5Vida Helland-Hansen160978
Lardal OL 1
1Eline Schjerven192960
2Hallvard Tjentland82133
3Kristin Melby Jacobsen217355
4
5
Lillehammer OK 1
1
2
3
4
5
Modum OL 1
1Mats Olsen Bye211926
2Emil S Molenaar10179
3Lage Røhnebæk Kongsrud158998
4
5
Notodden OL 1
1Synne Sandven211944
2Ada Othilie Dahl Borkamo212548
3Oda Vaagen Paulsen132763
4
5
Nydalens SK 1
1Eira Skaarer Wiklund203119
2Per Noah Sommerhein203005
3Hanne Wærp Hauge213631
4Eskil Hafskjold212723
5
Nydalens SK 2
1Mari Aarseth186069
2Maja Mo Hjelseth157136
3Marie Scheele157485
4
5
Nydalens SK 3
1Axel Aalde210600
2Martin Størmer-Antonsen204746
3Inga Skaarer Wiklund190669
4Marie Saugestad208017
5Penelope Lea211716
Oppsal Orientering 1
1Tuva Berger Gjelstad217664
2Wiona Resvoll Skaug
3Mari Kalleson
4Sondre Olaussen
5
Oppsal Orientering 2
1Ingeborg Roll Mosland212069
2Ane Hustvedt212682
3Wilmine Resvoll Skaug192707
4Katrine Bjordal Veggan203807
5Synne Utseth Bøhlerengen
Oppsal Orientering 3
1Marius E. Aamodt200471
2Ask Olaussen192134
3Sondre Olaussen192205
4Sigurd Hobøl212542
5Vilhelm Skaug Gilhuus-Moe
Ringerike OL 1
1Martin Nøkleby Melling193917
2Mikkel Berglund201736
3Rasmus Berglund201737
4
5
Røyken OL 1
1Marie Kvarme183830
2Nora Christine Hansen213005
3Mina Akiko Johnsen212043
4Bettina Nystuen213103
5
Røyken OL 2
1Noah Rølles Issowitsch213118
2Daniel Nystuen211692
3
4
5
Sarpsborg OL 1
1Jeremias Ryste Odden178420
2Jesper Vonen Svae
3Juliette Utne
4Isell Utne
5Arnas Kiviuksta
Stokke IL 1
1Hallgeir Brevik187112
2Martin Dybvik195896
3Jens G. Dybvik195951
4
5
Tynset IF 1
1Guro Schjølberg166982
2Truls Lunåsmo89815
3Synne Kvittum Nytrøen187109
4
5
Østmarka OK 1
1Ellen Margrete Stubban Hygen186839
2Pernille Nor-Woll212213
3Bertine Mjøster188789
4Mathias Linløkken208390
5Erlend Otterlei203228
Ås-NMBU Orientering 1
1Trygve Lillehammer226118
2Mikkel Vaaje-Kolstad212191
3Anders Bredal-Andersen209824
4
5
Ås-NMBU Orientering 2
1Wiel Marie Lillehammer226012
2Sigurd Storaunet
3Akvile Petrakova
4Helene Røsvik
5

Annonser

IOF Eventor