Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM stafett Hordaland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM stafett Hordaland
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: søndag 4 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 42 påmeldte lag.

Bergens TF (9)

NavnKlasseLagoppstilling
Bergens TF 1H13-16
1Andreas Dale206541
2Andreas Nysæter226165
Bergens TF 2H13-16
1Kaspar Augland213716
2Sigve Rygg Eikeland206540
Bergens TF 3H13-16
1Jon William Hammer83178
2
Bergens TF 1D17-
1Nina Goga184202
2Nina Soligard217014
3Randi Hole87062
Bergens TF 1D180
1Ingjerd Sognnæs480130
2Berit Hegdal215429
3Siren Greve211515
Bergens TF 2D180
1Bjørg Kocbach180128
2Kari Secher199391
3Bjørg Midttun228104
Bergens TF 1H180
1Jon Dale201908
2Ove Osland226071
3Dagfinn Hole216755
Bergens TF 2H180
1Alfon Harald Johansen217046
2Erling Strand186000
3Øistein Paulsen159310
Bergens TF 1Åpen mix
1Pål Augland402911
2Matti Torgersen201948
3Hallvard Augland213689

Fana IL (8)

NavnKlasseLagoppstilling
Fana IL 1H13-16
1Birk Bell Lysaker211313
2Sondre Batalden213380
Fana IL 1D17-
1Annemarie B. Aarnes180017
2Kirsti Lysaker211903
3Dagrun Daltveit Slettebø213455
Fana IL 2D17-
1Hanne Daltveit221834
2Runa Almeland206376
3Kristine Grønlund177282
Fana IL 1H17-
1Anders Tønnessen Rød91559
2Jan Kocbach194000
3Bjørn Hølleland211193
Fana IL 2H17-
1Jakob Eikner221213
2Sigurd Eikner179948
3Øivin Aarnes94932
Fana IL 1H180
1Magne Raadal184640
2Øistein Bøe200454
3Atle Toft Almeland412998
Fana IL 2H180
1Per Vold220842
2Ørjan Eirik Valestrand208641
3Bjørn Batalden195907
Fana IL 1Åpen mix
1Knut Utne222547
2Brage Bell Lysaker191280
3Torgeir Strand403010

Gneist, IL (9)

NavnKlasseLagoppstilling
Gneist, IL 1H13-16
1Mads Jørgen Skage207693
2Olav Hammersland Garnes173240
Gneist, IL 2H13-16
1
2
Gneist, IL 1D17-
1Mariell Arntzen192268
2Ingunn Torød Buset158595
3Ingrid Sandvoll168625
Gneist, IL 2D17-
1Valentina Dimitrova176084
2Ina Hopland Skage82590
3Ingelinn Molvik226081
Gneist, IL 1H17-
1Magne Knudsen207802
2Arne Wilhelm Knudsen195959
3Andreas G. Polden204632
Gneist, IL 2H17-
1Bjørn Johannessen Field91151
2Bjørn-Inge Skage500054
3Roald Laurantsen226082
Gneist, IL 1D/H11-12
1
2
Gneist, IL 1Åpen mix
1Kjell Skage158528
2Anne Beate Smith Rønning165761
3Siren Hopland92136
Gneist, IL 2Åpen mix
1Helge Skage226195
2
3Sindre Haaland Westerbø184638

IL Gular (1)

NavnKlasseLagoppstilling
IL Gular 1D13-16
1Eli Fjellbirkeland Johannesen207662
2Mari Fjellbirkeland Johannesen192334

Stord Orientering (2)

NavnKlasseLagoppstilling
Stord Orientering 1H17-
1Sveinung Rykkje402908
2Stian Rykkje207688
3Henrik Ottesen192132
Stord Orientering 1Åpen mix
1Linda Rykkje100200
2184660
3Annie Myhre197840

TIF Viking (4)

NavnKlasseLagoppstilling
TIF Viking 1D13-16
1Mari Strømme Lid185870
2Tora Aasheim Nymark192399
TIF Viking 1H13-16
1Eirik Bjerke Otterå204604
2Ulrik Hellen208676
TIF Viking 1H180
1Jan Harald Helmich Pedersen195881
2Jørn Torgersen219114
3Gunnar Knudsen183844
TIF Viking 1Åpen mix
1Knut Kyrkjebø165661
2Gunnar Mikkelsen92188
3Lise Christensen197726

Varegg Fleridrett (9)

NavnKlasseLagoppstilling
Varegg Fleridrett 1D13-16
1Ragnhild Bohne184535
2Eirunn Husby Nordstad204579
Varegg Fleridrett 1H13-16
1Mathias Kjærner-Semb182012
2Kristian Rykkje184641
Varegg Fleridrett 2H13-16
1Erik Bohne63336
2Kristian Fredrik Thomassen154304
Varegg Fleridrett 3H13-16
1Oskar Madslien Steinhaug63336
2Kristoffer Kjenes Haugland202222
Varegg Fleridrett 1D17-
1Christiane Trösse220066
2Olena Strugalova204546
3Kårhild Husby Nordstad195923
Varegg Fleridrett 1H17-
1Markus Kjærner-Semb204540
2Oskar Røen204561
3Vyacheslav Mukhidinov224634
Varegg Fleridrett 2H17-
1Jan Kjærner-Semb145386
2Styrk Almeland Bleie205588
3Ronny Rykkje184477
Varegg Fleridrett 3H17-
1Helge Tiger Haugland202221
2Owen Jarvis Westergård181850
3Sverre Ottesen182031
Varegg Fleridrett 1Åpen mix
1Gernot Doppelhofer211976
2Jon Erik Doppelhofer Ervik186016
3Astrid Oline Ervik204610

Annonser

IOF Eventor