Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 1
Arrangørorganisasjon: Alvdal IL
Dato: torsdag 19 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

Alvdal IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Paal Hansen-MøllerudAlvdal ILN-åpen
Esten Hansen-Møllerud HauenAlvdal ILH 13-14

IL Nansen (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mads BergIL NansenH 70-165400
Per EngebakkenIL NansenH 50-412970
Liv MeliIL NansenD 50-78516

Kvikne IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanne Grøtli SvergjaKvikne ILD 15-16157013
Mari Grøtli SvergjaKvikne ILD 13-14213330
Anne Mette GrøtliKvikne ILD 40-184561
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne ILD 15-16206172
Jonas HylenKvikne ILH 13-16C206385
Harald SvergjaKvikne ILH 50-184562
John SvergjaKvikne ILH 50-148971

Nord-Østerdal OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore StubbeNord-Østerdal OKH 70-71709

Os IL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Idun BækkenOs ILD 17-2096444
Jorun BækkenOs ILD 15-16181814
Simon DirfeldtOs ILH 11-12212872
Ragnhild DåsnesOs ILD 50-83196
Sunniva Johaug RyenOs ILD 60-154259
Åse Karin LangbekkheiOs ILD 15-20B199442
Sigrid MeliOs ILD 70-165398
Anne Meli NarjordOs ILD 40-199436
Carina Marie NarvesenOs ILN-åpen211718
Markus NarvesenOs ILH 13-16C199445
Kari OsmoenOs ILD 50-181473
Ottar RyenOs ILH 60-154258
Inger Johanne SimensenOs ILD 60-62149
Tor ØstvangOs ILH 60-400004

Røros IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode SjøvoldRøros ILH 50-178029
Hans Arild SkjevdalRøros ILH 40-483740
Helge SundbergRøros ILH 60-483732

Tynset IF (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sissel BolstadTynset IFD 40-227620
Asgeir EspelandTynset IFH 15-16203667
Sebastian Rød FeragenTynset IFH 13-14154057
Jakob HøsøienTynset IFH 13-14227619
Torger HøsøienTynset IFH 40-191248
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFD 15-1671311
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IFD 50-71309
Truls LunåsmoTynset IFH 11-1289815
Anne Mette NormannTynset IFD 50-80586
Gaute Kvittum NytrøenTynset IFH 15-16187109
Leif Arne NytrøenTynset IFH 40-204550
Helene RustenTynset IFD 50-182013
Britt Vangen SandvoldTynset IFD 40-228427
Guri SandvoldTynset IFD 17-20228435
Inga SandvoldTynset IFD 15-16228436
Jørgen SchjølbergTynset IFH 13-14167087
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IFD 40-190619
Anna Vangen LunåsmoTynset IFD 15-16152307

Vingelen IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars ButtingsrudVingelen ILH 70-62150
Jon Arve U EngebakkenVingelen ILH 21-203604
Bente HortenVingelen ILD 40-203370
Eline Horten JordetVingelen ILD 11-12203270
Lars Horten JordetVingelen ILH 11-12203272
Leif JordetVingelen ILN-åpen Lang203271
Bjørn Ivar RyenVingelen ILH 70-157990
Anders RønningVingelen ILH 17-20203337

Ålen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Reidar MyliusÅlen ILH 70-174345

Annonser

IOF Eventor