Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp mellomdistanse Kaldfjord

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Kretsløp mellomdistanse Kaldfjord
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 11 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

Bardu IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fred Arne JacobsenBardu ILH 50-187978
Anna Jacobsen-GaskiBardu ILD 13-14205574

Harstad OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bodil Brun MarcussenHarstad OLN-åpen181808

Helsingin Suunistajat (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olavi JunttilaHelsingin SuunistajatH 60-167290

IL BUL-Tromsø (28)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge Aronsen HæstadIL BUL-TromsøH 50-
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøN-åpen
Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøC-åpen
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøH 15-16165249
Ted BernhardsenIL BUL-TromsøC-åpen204753
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøH 17-193120
Alejandro BerrioIL BUL-TromsøH 17-
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-TromsøD 15-16216693
Jonatan GraversenIL BUL-TromsøH 15-16
Klara GraversenIL BUL-TromsøD 11-12
Rune GraversenIL BUL-TromsøH 40-
Elisa Götsch IversenIL BUL-TromsøD 11-12168551
Ronja Götsch IversenIL BUL-TromsøN-åpen214921
Arntraut GötschIL BUL-TromsøD 17-192304
Jan-Hugo HanssenIL BUL-TromsøH 17-192913
Tora IndregardIL BUL-TromsøD 15-1691376
Atle IversenIL BUL-TromsøH 50-192305
Liv Karen JohannessenIL BUL-TromsøD 40-174828
Runar JohansenIL BUL-TromsøH 17-216936
Anna KarlqvistIL BUL-TromsøD 40-
Jesper LundinIL BUL-TromsøH 13-14211325
Mats LundinIL BUL-TromsøH 17-211326
Jacob MeldgaardIL BUL-TromsøH 15-16
Geir MoholdtIL BUL-TromsøH 17-79056
Henning StrandIL BUL-TromsøH 13-14192370
Øyvind UndstadIL BUL-TromsøH 40-181800
Hans UrsetIL BUL-TromsøH 13-14501098
Ingunn YtrehusIL BUL-TromsøD 60-204751

Mellembygd OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel Juell TheisenMellembygd OLH 50-192990

Nordreisa IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa ILH 13-14219486
Torun AnkjellNordreisa ILD 17-219487
Jan LøvlundNordreisa ILH 60-175165
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa ILH 17-215428

OK Silsand (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kenneth HenriksenOK SilsandC-åpen
Christer JohnsgårdOK SilsandC-åpen
Håvard Krey HansenOK SilsandH 17-400907
Erling StangnesOK SilsandH 17-95816
Vegard StangnesOK SilsandH 15-1695814

Storsteinnes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunnar KvaalStorsteinnes ILH 60-71997

Sørreisa OL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OLD 50-184613
Ivar HelgesenSørreisa OLH 60-184511
Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OLH 17-184417
Guri LøkseSørreisa OLD 60-145399
Jon MarcussenSørreisa OLH 13-14213021
Lise MarcussenSørreisa OLN-åpen213023
Ellinor Agersborg MoanSørreisa OLD 15-16184504
Ronny MoanSørreisa OLH 40-184503
Hans-Martin VaengSørreisa OLH 50-207807
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OLN-åpen

Annonser

IOF Eventor