Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Silsand dobbel

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Silsand dobbel
Arrangørorganisasjon: OK Silsand
Dato: lørdag 4 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

Bardu IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fred Arne JacobsenBardu ILA.lang166563
Anna Jacobsen-GaskiBardu ILC-løype132214
Tonje MidttunBardu ILA-kort171032
Sven-Are PaulsenBardu ILA.lang
Frida StrømBardu ILC-løype
Kristian StrømBardu ILA.lang
Håvar ØstvikBardu ILA.lang180225

IL BUL-Tromsø (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøN-løype
Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøC-løype
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøA-kort165249
Ted BernhardsenIL BUL-TromsøA-kort204753
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøA.lang193120
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-TromsøA.lang216693
Ola BratlieIL BUL-TromsøA-kort203561
Roar FlydalIL BUL-TromsøA-kort96617
Åse FlydalIL BUL-TromsøA-kort96616
Jonatan GraversenIL BUL-TromsøA.lang
Klara GraversenIL BUL-TromsøC-løype
Rune GraversenIL BUL-TromsøA.lang
Elisa Götsch IversenIL BUL-TromsøC-løype168551
Ronja Götsch IversenIL BUL-TromsøN-løype214921
Arntraut GötschIL BUL-TromsøA.lang192304
Jan-Hugo HanssenIL BUL-TromsøA.lang192913
Bengt HaugenIL BUL-TromsøA-kort151325
Eirik HaugenIL BUL-TromsøC-løype
Tora IndregardIL BUL-TromsøA.lang146557
Atle IversenIL BUL-TromsøA.lang192305
Liv Karen JohannessenIL BUL-TromsøA-kort174828
Anna KarlqvistIL BUL-TromsøA.lang
Kari LofthusIL BUL-TromsøA-kort91044
Jacob MeldgaardIL BUL-TromsøC-løype
Harald StrandIL BUL-TromsøA-kort91389
Henning StrandIL BUL-TromsøC-løype192370
Øyvind UndstadIL BUL-TromsøA.lang181800

Mellembygd OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild IngdalMellembygd OLA-kort113274
Eli Charlotte NordmoMellembygd OLC-løype116981
Axel Juell TheisenMellembygd OLA.lang192990

Målselv IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingemar EriksenMålselv ILA-kort64731

Nordreisa IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa ILC-løype219486
Torun AnkjellNordreisa ILA-kort219487

OK Silsand (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kenneth HenriksenOK SilsandC-løype11606
Christer JohnsgårdOK SilsandC-løype
Sondre LorentsenOK SilsandA.lang400927
Ruben OlsenOK SilsandA.lang95866
Andrea SalmiOK SilsandA-kort
Vegard StangnesOK SilsandA-kort95814

Storsteinnes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunnar KvaalStorsteinnes ILA-kort71997

Sørreisa OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OLA-kort184613
Ivar HelgesenSørreisa OLA-kort184511
Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OLA.lang184417
Guri LøkseSørreisa OLA-kort145399
Ellinor Agersborg MoanSørreisa OLC-løype184504
Hans-Martin VaengSørreisa OLA-kort207807

Annonser

IOF Eventor