Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Le Tour de Glåmdal 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 2
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: tirsdag 10 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

Brandval/Kongsvinger OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OKH-17AB97472
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OKH-17AB227611
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OKA-LANG411832

Eidskog OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OLH-17AB216401
Asbjørn GulbrandsenEidskog OLN-LØYPE81053
Aleksander Tangen HoltetEidskog OLN-LØYPE212765
Asbjørn LandeEidskog OLN-LØYPE67771
Eivind LandeEidskog OLA-LANG500534
Ragnar LandeEidskog OLH-16C401122
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OLN-LØYPE211805
Niklas StolpeEidskog OLH-17AB227621

Grue IL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Olav BergsløkkenGrue ILH-17AB80415
Alf Briskerud HasselvoldGrue ILH-16AB181762
Tora Briskerud HasselvoldGrue ILD-16C145197
Anne Kjersti BriskerudGrue ILD-17AB 80425
Anne Marit HagenGrue ILD-17AB 80429
Grunde IsaksætreGrue ILH-16AB191269
Ole Harald L. KvesethGrue ILA-LANG202466
Stein Magnus MoenGrue ILH-17AB89091
Kasper SnapaGrue ILN-LØYPE80428

Lunderseter IL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL17-C
Ida Aafloen HenriksenLunderseter ILN-LØYPE193020
Marte Smedstad JahnsenLunderseter IL17-C
Stian MyrvangLunderseter ILA-LANG
Inger SmedstadLunderseter ILN-LØYPE
Ivar SmedstadLunderseter ILN-LØYPE
Lene Margrethe SætabergetLunderseter ILD-17AB 127276
Roar SætabergetLunderseter ILH-17AB193102
Tor SætabergetLunderseter IL17-C193022
John Arne TorpLunderseter ILH-16C127278
Nikolai TorpLunderseter ILH-17AB127277

Odal OL - Orientering (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oda AarstadOdal OL - OrienteringD-16C147116
Simeon BraatenOdal OL - OrienteringH-16C147113
Trond FrøvollOdal OL - OrienteringH-17AB204721
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - OrienteringN-LØYPE204614
Anders Lohne AarstadOdal OL - OrienteringH-16C147114
Heidi LohneOdal OL - Orientering17-C147637
Elise MobrennaOdal OL - OrienteringN-LØYPE217779
Even MobrennaOdal OL - OrienteringN-LØYPE204555
Torstein NordgaardOdal OL - OrienteringH-16C217650
Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - OrienteringH-16C147633
Emil SkytterenOdal OL - OrienteringN-LØYPE191270
Martin SkytterenOdal OL - OrienteringH-17AB145194
Sondre SkytterenOdal OL - OrienteringH-16AB191271
Bjørn SteinbekkenOdal OL - OrienteringH-17AB221412
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - OrienteringH-17AB204722
Øyvind SteinbekkenOdal OL - OrienteringA-LANG217038
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering17-C204565
Henrik Åserud SørensenOdal OL - OrienteringH-16AB204567

Annonser

IOF Eventor