Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til O-Troll leir

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: O-Troll leir
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 21 mai 2016 - søndag 22 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

O-Troll (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Julie BergeÅlgård Orientering184378
Ole Andre BrandsbergEgersund OK149208
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Oscar EftelandÅlgård Orientering223854
Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)130682
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)213573
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)189115
Magnus Landa DahleSandnes IL (Rogaland)211834
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)158631
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)201920
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)212051
Julie Mydland HellandEgersund OK
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Ane NevlandÅlgård Orientering172109
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Eric Aase OlsenEgersund OK209951
Sigbjørn Aase OlsenEgersund OK209913
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Synne Skeie PettersonEgersund OK209373
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Gabriel SkurveÅlgård Orientering
Karoline SkurveÅlgård Orientering
Tobias SlevelandEgersund OK224145
Una Emilie SlevelandEgersund OK223966
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)212922
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)189044
Adrian UelandÅlgård Orientering223839
Marius UelandÅlgård Orientering223860
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362
Helen Solheim VoldenÅlgård Orientering189181
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975
Hermine Iversen ÅseEgersund OK11029

Leder (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi L.H. BirkelandEgersund OK158085
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Grethe EikeskogSandnes IL (Rogaland)211777
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)199634
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Solveig Aase OlsenEgersund OK184666
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

Annonser

IOF Eventor