Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blodslitet - NM resultater finnes i egen PDF

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet - NM resultater finnes i egen PDF
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 22 oktober 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 288 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL188758
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028, 188972
Ellen Marie AriansenLillomarka OL500915, 3709136
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Ida AurebekkKristiansand OK3621315, 62682
Guro Skari BergerLillehammer OK3455169, 224227
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847, 500883
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Ragnhild EideByåsen IL3800026, 199600
Anne EikenKongsberg OL190660, 3599107
Maria ErikssonEds SK
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300, 3674363
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Lucy HainesAIRE GB410011
Anine HallénNydalens SK3482809, 207659
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering3715299, 501170
Silje HaugeHisøy OK193045
Hanna HänströmTäby OK136348
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671, 203655
Emma HållströmGävle OK98291
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158, 500116
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486, 3293727
Ronja JungåkerOk Kåre97194
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK3786902, 199374
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527, 208746
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187, 205915
Anine LomeHamar OK195757, 3560125
Agnes Irene LongfjeldModum OL3593340, 206503
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Marit Melby JacobsenLardal OL195885, 3481462
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671, 3697554
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering3611837, 91574
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344, 500914
Julie NærestadVegårshei IL3668902, 180242
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Maria PrestbøenSandefjord OK3794443, 186139
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Saga SanderOK Milan
Malin SandstadFreidig159550, 3793395
Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL203612
Oda J SikkelandTyrving IL501590, 3577988
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3772126, 187187
Synne StrandAsker Skiklubb3739596, 215533
Nora TorgersenHalden SK3681129, 204761
Julie Roll TørnqvistFana IL192920, 3589587
Rebecca WaldenfjordJärfälla OK183250
Moa WestbladOK Ravinen
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3671922
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3400611
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK202159, 3670031

D 19-20 E (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK3249687, 227488
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Maren GrandeFrol IL160101, 3649910
Kristin Helland-HansenFossum IF220799, 3400132
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 157480
Aleksandra HornikOK Kolmården220649, 3782133
Åshild KolstadFreidig182129, 3619947
Ingrid LundanesEmblem IL3594934, 154845
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)207629
Siri MoholthKongsberg OL180239, 3656477
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117, 196727
Elin PetterssonIFK Göteborg
Arianna TauferNydalens SK219073
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573, 180127
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3487378

D 21-E (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Emma BergmanGöteborg Majorna OK205608
Betty Ann BjerkreimTyrving IL183853
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK500306, 3594785
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922, 3780772
Marthe GløersenBækkelagets SK184264, 3781937
Kine GulliksenBækkelagets SK159016, 3623980
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Therese HaareKonnerud IL3014255, 182032
Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering3131786, 158426
Eva JurenikovaHalden SK3693496, 184340
Lene Godager KaasBækkelagets SK3778750, 152391
Karen Oline KolstadFreidig212749, 3598497
Maren KoplandModum OL86844
Agnes LeoGöteborg Majorna OK204847, 3780855
Helen MartinsenIL Gular209975
Fredrikke Nohr MothNTNUI3673340, 222114
Marte NarumNydalens SK3577046, 200006
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293, 3781416
Kamilla OlaussenFredrikstad SK209825, 3597549
Louise OramBækkelagets SK197974, 3788544
Hollie OrrHalden SK165165
Delphine PoirotHalden SK502044
Line Drange RuudRøyken OL193703
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364, 206562
Malin SørensenNydalens SK204574
Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK223622
Siri UlvestadNydalens SK206420, 3699345
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147, 181542
Hedvig ÅstebølNTNUI3621646, 208108

H 17-18E (82)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett205588
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3596343
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149, 3693603
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879, 3625274
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441, 227567
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Audun Rognerud BøeFossum IF3702511, 219300
Carl CarlssonNyköpings OK100043
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323, 194880
Sebastian DalandKristiansand OK3624137, 181677
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663, 3662293
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599, 186037
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644, 200717
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941, 3441508
Kasper FosserHeming Orientering195708, 3662384
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676, 209840
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575, 188760
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177, 184263
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459, 220800
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382, 3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Anders HagaRaumar Orientering3498391, 195480
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821, 501163
Henrik HaugKongsberg OL3591757, 178360
Anders HaugskottOL Trollelg3730041, 217107
Martin Borge HeirFossum IF174826, 3393634
Victor HelgessonHestra IF
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF3779964, 190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3389533
Tarjei HoloFossum IF203231, 3388733
Sindre R HoltHedrum OL203283
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841, 3572088
Simon ImarkTullinge SK100024
Victor ImarkTullinge SK
Elias JonssonNydalens SK3561495, 203274
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817, 199496
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Knut KyrkjebøTIF Viking165661, 192908
Albin LarssonKatrineholms OK95383, 3325479
Lukas LilandNydalens SK3572799, 202201
Håkon LundKongsberg OL3396256, 500550
Sam LunøeNydalens SK177010, 3488467
Oscar LyngenFrol IL222709, 3584232
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884, 3601671
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103, 500286
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070, 3578127
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 197869
Einar MelsomFossum IF3499365, 183652
Vegard MyhreKristiansand OK186287, 3625050
Vegard MyklemyrEiker OL192295, 3553393
Rasmus Møller JessOK Linné
Mads Møller SkaugOK Pan Århus183367
Kjetil MølnvikFreidig3645074, 211357
Martin MörsellOk Kåre98532
Marko Birk NielsenAalborg OK197734
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814, 153308
Adrian OpheimFreidig3223336, 203662
Johan PerssonAttunda OK
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911, 3476496
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK3782331, 192564
Simon SchusterIFK Lidingö SOK
Olof SkoglundKils OK
Lars SolliMo OK3441482, 182025
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3574282
Jesper SvenskStora Tuna OK98524, 3611373
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL219380, 3497542
Jostein TandbergNydalens SK3695624, 226298
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817, 500581
Jørgen VisterHalden SK3597895, 199492
Isac von KrusenstiernaOk Kåre97083
Viktor WassénVänersborgs SK
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256, 3545159
Alexander Skaug YtterbølHalden SK3386745, 207830

H 19-20E (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100, 3594454
Ivar Jevne ArnesenHamar OK3411287, 188688
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070, 226304
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL100182
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3608809
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI3443496, 194879
Henrik EijsinkNydalens SK177948, 3603875
Anton ForsbergLånghundra IF480467
Karl FremstadHalden SK3598547, 211281
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026, 3507001
Jonas GustafssonOk Kåre
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3444122, 174869
Amadeus HanssonGotlands Bro OK97206
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Trygve HeggedalKongsberg OL214978, 3666435
Audun HeimdalKonnerud IL3719333, 183721
Matias Hodne HanischKristiansand OK3626967, 158637
Amund HoelRaumar Orientering3384443, 206962
Vegard Rønning HuberHamar OK207823, 3598927
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772, 3588829
Einar LundKongsberg OL3395563, 195826
Henry McNultyNTNUI
Elias Thorsdal MølnvikFossum IF3655750, 211647
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL227726, 3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679, 188845
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628, 191301
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075, 183908
Sverre Bang StøengHamar OK220919, 3426418
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Håvard WedegeKristiansand OK3661774, 206479
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644, 3589272
Are WigaardOppsal Orientering3626850, 214979
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 500061

H 21-E (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aapo AaltioOslostudentenes IK219689
Martin AhlbergerHestra IF
Albin AnderssonMarkbygdens OK
Jon Aukrust OsmoenNTNUI500301, 3597937
Jan Harald BakkejordIL Gular401031
Fredrik BakkmanIFK Lidingö SOK
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307, 193877
Simen BordalFossum IF228081, 3226909
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering221058, 3720000
Alan CherryNydalens SK200459
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3227139, 217084
Magne DæhliHalden SK500302, 3780582
Bjørn EkebergTyrving IL500261, 3598083
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK3598331, 187227
Robert FredriksenNotodden OL62763
Gaute FriestadKristiansand OK184414, 3608957
Emil GranqvistNTNUI158530
Niklas GustafssonOK Tisaren3598265
Magnus HaakestadNittedal OL79221
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Espen Hadmark HultgreenTyrving IL3027638, 152512
Håvard HagaNydalens SK3782182, 196740
Samuel HedlundLånghundra IF
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 3596749
Simon HodlerIFK Mora OK
Markus HolterHalden SK222454, 3597333
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010, 3776093
Ulf Forseth IndgaardFrol IL3623873, 190906
Simon JakobssonLånghundra IF
Emil JönssonTyrving IL208695
Carl Godager KaasBækkelagets SK3780640, 500299
Sverre Waaler KaasNydalens SK226172
Pontus KarlssonMarkbygdens OK
Håkon KindemNTNUI176236
Henrik Rindom KnudsenOK Melfar199298
Martin LarssonHestra IF
Vegard LineNTNUI203230
Håvard LucasenFredrikstad SK3598471, 160833
Ivar LundanesEmblem IL3596327, 200904
Olav LundanesHalden SK500297, 3780517
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916, 3597986
Borger MelsomFossum IF3701208, 199998
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK196759
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK3621430, 170605
Anders NordbergNydalens SK181232, 3352697
Rune NygaardIL Gular207699
Anders Felde OlaussenHalden SK3599248, 182081
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376, 208560
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090, 3591153
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK179375
Lukas PetersonIFK Umeå192648
Mark PurkisHalden SK
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Bryan Russell-KeelyIFK Lidingö SOK
Sindre RønningNydalens SK3598612, 221215
Jens RönnolsTäby OK210130
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK
Ola SingsdalNTNUI79508
Jesper SjögrenHestra IF
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL3781291, 500298
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK3616422, 184353
Ralph StreetNydalens SK67809
Tobias SvarerOK Pan Århus129604
Magnus SvingheimRaumar Orientering3779261, 170810
Andreas SølbergOL Trollelg3641958, 216649
Øystein SørensenNydalens SK232977
Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK3013406, 86967
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804

Annonser

IOF Eventor