Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløpskarusell-Klubbkamp Vårfinale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nærløpskarusell-Klubbkamp Vårfinale
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 14 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 171 påmeldte deltakere.

Jenter under 17-over 59 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Bjørg BrandsbergEgersund OK184666
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Tolene Lovise Frøytlog KarlsenEgersund OK173496
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Ida MonsenEgersund OK38983
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)400009
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Anna TaksdalGanddal IL188955
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

Jenter 17-59 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi L.H. BirkelandEgersund OK158085
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Hilde Frøytlog KarlsenEgersund OK204744
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Siri Cecilie LøkenGanddal IL401162
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Gun Irene MonsenEgersund OK204354
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Helene OmdalNTNUI195483
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Berit Brandsberg RogdebergEgersund OK146550
Barbro SandalGanddal IL206194
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894
Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)109334

Gutter under 17-over 59 (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Ivar AalbuEgersund OK62551
Bjørn Tore AaseEgersund OK191293
Tormod AaslidEgersund OK204742
Arne BrandsbergEgersund OK173145
Ole Andre BrandsbergEgersund OK149208
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Elias EidsvågGanddal IL213012
Odd GarpestadEgersund OK191240
Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK204739
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Olav A. HognestadGanddal IL129422
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Jan Inge LundeGanddal IL158068
Arvid MydlandEgersund OK149178
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Ove OalandGanddal IL160920
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Eivind RothGanddal IL206192
Tobias RøddeGanddal IL197866
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Ludvig StapnesEgersund OK11130
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Preben Bransdsberg StormyrEgersund OK149195
Leif SundliGanddal IL212949
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Edmund UalandEgersund OK148974
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL212918
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Gutter 17-59 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Jørgen BreivoldGanddal IL213020
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Thomas HadlandEgersund OK209916
Øivind HansenGanddal IL206195
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Harald KlippenbergEgersund OK38940
Trond LamarkGanddal IL184425
Kenneth MydlandEgersund OK126640
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Kjetil TorgersenEgersund OK224213

Jenter - Ny (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering189186
Vilde PuntervoldEgersund OK209391
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)87009
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Tea StokkelandÅlgård Orientering184384
Helen Solheim VoldenÅlgård Orientering189181
Mari Solheim VoldenÅlgård Orientering212712
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975
Hermine Iversen ÅseEgersund OK224843

Gutter - Ny (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jone BreilandÅlgård Orientering175178
Sondre BruunEgersund OK208644
Vegard BruunEgersund OK208643
Daniel EilevstjønnGanddal IL130680
Henrik EilevstjønnGanddal IL188748
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK224721
Jone Landa DahleSandnes IL (Rogaland)224809
Magnus Landa DahleSandnes IL (Rogaland)211834
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)212051
Markus Mydland HellandEgersund OK204355
Ruben Mydland HellandEgersund OK209373
Morten Heigre MælandÅlgård Orientering189170
Lars OftedalÅlgård Orientering212653
Sigbjørn Aase OlsenEgersund OK209913
Arild OpstadEgersund OK80751
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)211928
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314

B-Åpen (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingve AalbuKlubbløs
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Silje HadlandEgersund OK209915
Trond HadlandEgersund OK62570
Frank HansenEgersund OK187209
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)171913
Olav HellandEgersund OK207822
Hilde HetlandEgersund OK224784
Monica HorpestadEgersund OK224977
Åshild Hausberg IversenEgersund OK208646
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)189115
Morten LaursenEgersund OK208751
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Leif Jarle SkåraEgersund OK84482
Arild SvihusGanddal IL206298
Ingunn VoilåsEgersund OK216919
Helge ÅseEgersund OK209289

C-Åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Margunn BrandsbergEgersund OK204766
Monica HadlandEgersund OK191266
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Trym Løken NødlandGanddal IL211943
Synne Skeie PettersonEgersund OK209373
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Aina SolheimÅlgård Orientering187064
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)212922
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)189044
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108

Annonser

IOF Eventor