Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp 8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp 8
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 8 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 146 påmeldte deltakere.

N-åpen (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK203644
Olav BjørkanByåsen IL225286
Kristine BraathenWing OK223587
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Amund Andreas BuhaugNidarøst OK203644
Benjamin CallananWing OK199653
Erlend GrønliFreidig225465
Stina GåsøOL Trollelg213092
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK223812
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Johannes LerliMelhus IL211381
Martin MelhuusWing OK223632
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK160969
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK160968
Maia Ruano StrandWing OK203542
Frida SkumsvollMalvik IL212039
Tormod StavrumWing OK223615
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Johanna SøraasWing OK213518
Marius TorsethaugenWing OK223492
Hanne Marie TørhaugWing OK501264
Kari Johanne VaskinnMelhus IL402777

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Sven NevinFreidig
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Ingrid Wollan BenumByåsen IL197851
Marie Wollan BenumByåsen IL197940

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Annelie HerzogNidarøst OK203643
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK203649

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari EidsmoFreidig142824
Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering78925
Tuva GrøtteWing OK212440
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Margrete FodstadWing OK202357
Åsne Stræte OpdahlWing OK223809

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Kristine Gjersvold HaugFreidig152257
Synne Marie KvammeWing OK213255
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522
Solveig SæternesByåsen IL189054
Thea WalsethMalvik IL213633

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Andrine VikenByåsen IL181017

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK202257
Hallvard HellevikFreidig180307
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Jørgen Moseid UlvenFreidig225355

H 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL153935
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Johan BjørkanByåsen IL211950
Sigurd BraathenWing OK213155
Trygve Johannes BuhaugNidarøst OK160971
Leon Dahl LarsenWing OK223817
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Odin GåsvikNidarøst OK225114
Tristan HalvorsenFreidig176201
Sverre HellevikFreidig224471
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Martin Moseid UlvenFreidig212824
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Borgar StavrumWing OK223664
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Iver Dalsaune ThunFreidig180850

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mons Løfaldli HansenWing OK202250
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK160971

H 13-14 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Brage AsplemFreidig203659
Henrik BraathenWing OK228370
Gabriel CallananWing OK203540
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK213441
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK412954
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Håkon SæternesByåsen IL147482
Harald SørflakneMelhus IL88701
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704

H 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AuneMelhus IL224269
August Hopstad NykvistWing OK223811
Joakim Solberg QvenildMelhus IL88704
Erik Tofte jrMelhus IL224391

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aslak KosbøllMelhus IL96235

H 15-16 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Håkon HolstadFreidig203584
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig214966
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Lars SandstadFreidig142524
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Isak A SæternesByåsen IL147060
Jonas VindalWing OK161002

H 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander SandmoMelhus IL225214

Annonser

IOF Eventor