Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NightHawk World Ranking mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: NightHawk World Ranking mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: søndag 14 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 151 påmeldte deltakere.

Akershus og Oslo (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kasper FosserAkershus og OsloH 21-E3662384

Asker Skiklubb (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 21-E3801305
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 17-18E3785482
Axel HoveidAsker SkiklubbH 17-18E3734308
Synne StrandAsker SkiklubbD 21-E3739596

Bækkelagets SK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Runar BjørhovdeBækkelagets SKH 21-E
Lone BrochmannBækkelagets SKD 21-E3617727
Vetle ChristiansenBækkelagets SKH 21-E3227139
Kine GulliksenBækkelagets SKD 21-E3623980
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKD 17-18 E3623527
Louise OramBækkelagets SKD 21-E3788544
Simen SmestadBækkelagets SKH 21-E3780996

Bø OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Steinar HefreBø OLH 21-E
Dag Steinar RagvinBø OLH 21-E

D-Kader Hessen (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Cedric GuthierD-Kader HessenH 19-20E
Lukas SchumannD-Kader HessenH 21-E

Fet OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sander H. RogndokkenFet OLH 17-18E3476496

Fossum IF (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IFH 21-E3781127
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-18E3625274
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFD 17-18 E3624384
Martin Borge HeirFossum IFH 17-18E3393634
Erling HjermstadFossum IFH 17-18E3779964
Tarjei HoloFossum IFH 17-18E3388733
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-18E3625530
Styrk Hundseid KamsvågFossum IFH 21-E3401817
Borger MelsomFossum IFH 21-E3701208
Einar MelsomFossum IFH 21-E3499365
Sindre SandvenFossum IFH 21-E3588159
Martin Andresen SkotteFossum IFH 17-18E3564838

Fredrikstad SK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristian DalbyFredrikstad SKH 21-E500583
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKD 17-18 E3640158
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SKH 21-E3620903
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKD 17-18 E
Hans Petter MathisenFredrikstad SKH 21-E3597986
Marie OlaussenFredrikstad SKD 21-E3598117

Frol IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jo Forseth IndgaardFrol ILH 21-E3624012
Ulf Forseth IndgaardFrol ILH 21-E3623873
Paul SirumFrol ILH 21-E3598240
Martin VisterFrol ILH 21-E3597176

Göteborg Majorna OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian TingströmGöteborg Majorna OKH 21-E

Halden SK (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut AasheimHalden SKH 21-E3620705
Gene BeveridgeHalden SKH 21-E
Håkon Raadal BjørloHalden SKH 21-E3608270
Alex CarcasHalden SKH 21-E
Anni-Maija FinckeHalden SKD 21-E
Espen Nordbrøden FiskumHalden SKH 21-E3598331
Olav Milian Schmitt GranHalden SKH 21-E3624459
Bodil HelgerudHalden SKD 21-E3597184
Øyvind HelgerudHalden SKH 21-E3596749
Markus HolterHalden SKH 21-E3597333
Jarkko HuovilaHalden SKH 21-E
Lizzie InghamHalden SKD 21-E3666054
Olav LundanesHalden SKH 21-E3780517
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SKD 21-E3597739
Anders Felde OlaussenHalden SKH 21-E3599248
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKD 21-E3598398
Helen PalmerHalden SKD 21-E3624731
Will RiggHalden SKH 19-20E
Sabine RothaugHalden SKD 21-E3624368
Christian SchiveHalden SKH 21-E
Jo ShepherdHalden SKD 21-E3775889
Kine Hallan SteiwerHalden SKD 21-E3620606
Morten Jarvis WestergårdHalden SKH 21-E3588761
Vegard Jarvis WestergårdHalden SKH 21-E3589272

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anine LomeHamar OKD 17-18 E3560125

Helsingin Suunistajat (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tapio HaarlaaHelsingin SuunistajatH 21-E
Tiina HaarlaaHelsingin SuunistajatD 21-E

Heming Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 21-E3398070

Hiidenkiertäjät (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Valentin NovikovHiidenkiertäjätH 21-E174634

IK Hakarpspojkarna (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin DjerfIK HakarpspojkarnaH 21-E
Jonas EggerIK HakarpspojkarnaH 21-E208616
Joakim HederskogIK HakarpspojkarnaH 21-E
Markus HederskogIK HakarpspojkarnaH 21-E
Filip OssianssonIK HakarpspojkarnaH 21-E
Gustaf SparrevikIK HakarpspojkarnaH 21-E

Ikaalisten Nouseva-Voima (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karppinen AleksiIkaalisten Nouseva-VoimaH 21-E
Savolainen EetuIkaalisten Nouseva-VoimaH 21-E
Mikko KnuuttilaIkaalisten Nouseva-VoimaH 21-E
Ville ParkkinenIkaalisten Nouseva-VoimaH 21-E
Vesa TaanilaIkaalisten Nouseva-VoimaH 21-E
Olli-Markus TaivainenIkaalisten Nouseva-VoimaH 21-E

IL Tyrving (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn EkebergIL TyrvingH 21-E3598083
Espen JakobsenIL TyrvingH 21-E
Jim Øystein NybråtenIL TyrvingH 21-E3615903

Kongsberg OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Celine RenardKongsberg OLD 21-E
Damien RenardKongsberg OLH 21-E

Konnerud IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud ILH 21-E3596343
Audun HeimdalKonnerud ILH 21-E3390408

Koovee (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svetlana MironovaKooveeD 21-E

Kristiansand OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OKH 21-E3594454
Dag BlandkjennKristiansand OKH 21-E3608809
Sebastian DalandKristiansand OKH 21-E3624137
Gaute FriestadKristiansand OKH 21-E3608957
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKH 17-18E3601671
Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OKH 21-E

Leksands OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik BjörklundLeksands OKH 21-E
Johan EngesLeksands OKH 21-E
Simon JakobLeksands OKH 21-E
Johan SöderlundLeksands OKH 21-E
Patrick ZbindenLeksands OKH 21-E

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Charlotte WatsonLillomarka OLD 21-E

Løten o-lag (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emilie Westli AndersenLøten o-lagD 21-E3593050

Nelson Orienteering Club (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Imogene ScottNelson Orienteering ClubD 21-E

NTNUI (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Silje ArntzenNTNUID 21-E3583846
Ingrid GulbrandsenNTNUID 21-E3588266
Erik GustafssonNTNUIH 21-E3622990
Sverre Turter SandvoldNTNUIH 21-E3120912
Mikkel SørensenNTNUIH 21-E3548310
Henrik UpsalNTNUIH 21-E3625027

Nydalens SK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Michael DähnnNydalens SKH 21-E150636
Håvard HagaNydalens SKH 21-E3782182
Marion HuberNydalens SKD 21-E3772480
Sverre Waaler KaasNydalens SKH 21-E3772571
Thomas NipenNydalens SKH 21-E
Anders NordbergNydalens SKH 21-E3352697
Nicole RagvinNydalens SKD 21-E3602489
Jostein TandbergNydalens SKH 17-18E3695624
Elias WiklundNydalens SKH 19-20E3412798

ol norska (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Florian Schneiderol norskaH 21-E

OL NWK ZH/SH (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lukas SchubnellOL NWK ZH/SHH 21-E

OLG Galgenen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vanessa RoundOLG GalgenenD 21-E

Onkaparinga Hills Orienteering Club (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simon UppillOnkaparinga Hills Orienteering ClubH 21-E

OSC Kassel (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hendrik HolzhauerOSC KasselH 17-18E
Niklas HolzhauerOSC KasselH 17-18E
Paula MühlsteinOSC KasselD 17-18 E
Friedrich von UckroOSC KasselH 17-18E

Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKD 21-E

Raumar Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vetle Ruud BråtenRaumar OrienteringH 21-E3720000
Anders HagaRaumar OrienteringH 21-E3498391
Eirik RustadRaumar OrienteringH 21-E3040284

SK Pohjantähti (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marika TeiniSK PohjantähtiD 21-E

SK Uusi (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Raúl FerraSK UusiH 21-E

SV Wannweil (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jakob SchachSV WannweilH 21-E

Södertälje-Nykvarn Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan BrunnerSödertälje-Nykvarn OrienteringH 21-E
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OrienteringH 21-E3730397

TGV Horn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Steffen HartmannTGV HornH 21-E

Trol (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Benjamin AnciauxTrolH 21-E
Sverre BuytaertTrolH 17-18E
Desmond FranssenTrolH 21-E
Winston FranssenTrolH 21-E
Simon KrekelsTrolH 17-18E
Ken PeetersTrolH 21-E

Vang OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Heidi Therese WiestVang OLD 17-18 E3574712

Varegg Fleridrett (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alan CherryVaregg FleridrettH 21-E
Petter Marki ErichsenVaregg FleridrettH 21-E3625100
Vyacheslav MukhidinovVaregg FleridrettH 21-E
Oskar RøenVaregg FleridrettH 21-E

Ärla IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter ErikssonÄrla IFH 21-E
Viktor SilvemarkÄrla IFH 21-E
Oscar VångellÄrla IFH 21-E

Østmarka OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKH 17-18E3572088

Annonser

IOF Eventor