Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NightHawk World Ranking mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NightHawk World Ranking mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: søndag 14 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 21-E (97)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454
Knut AasheimHalden SK3620705
Emil AhlbäckFossum IF3781127
Karppinen AleksiIkaalisten Nouseva-Voima
Benjamin AnciauxTrol
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Gene BeveridgeHalden SK
Runar BjørhovdeBækkelagets SK
Erik BjörklundLeksands OK
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809
Jan BrunnerSödertälje-Nykvarn Orientering
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering3720000
Alex CarcasHalden SK
Alan CherryVaregg Fleridrett
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3227139
Sebastian DalandKristiansand OK3624137
Kristian DalbyFredrikstad SK500583
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna
Michael DähnnNydalens SK150636
Savolainen EetuIkaalisten Nouseva-Voima
Jonas EggerIK Hakarpspojkarna208616
Bjørn EkebergIL Tyrving3598083
Johan EngesLeksands OK
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett3625100
Petter ErikssonÄrla IF
Raúl FerraSK Uusi
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK3598331
Kasper FosserAkershus og Oslo3662384
Desmond FranssenTrol
Winston FranssenTrol
Gaute FriestadKristiansand OK3608957
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459
Erik GustafssonNTNUI3622990
Tapio HaarlaaHelsingin Suunistajat
Anders HagaRaumar Orientering3498391
Håvard HagaNydalens SK3782182
Steffen HartmannTGV Horn
Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna
Lars Steinar HefreBø OL
Audun HeimdalKonnerud IL3390408
Øyvind HelgerudHalden SK3596749
Markus HolterHalden SK3597333
Jarkko HuovilaHalden SK
Jo Forseth IndgaardFrol IL3624012
Ulf Forseth IndgaardFrol IL3623873
Simon JakobLeksands OK
Espen JakobsenIL Tyrving
Sverre Waaler KaasNydalens SK3772571
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK3620903
Mikko KnuuttilaIkaalisten Nouseva-Voima
Olav LundanesHalden SK3780517
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986
Borger MelsomFossum IF3701208
Einar MelsomFossum IF3499365
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett
Thomas NipenNydalens SK
Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK
Anders NordbergNydalens SK3352697
Valentin NovikovHiidenkiertäjät174634
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving3615903
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering3730397
Anders Felde OlaussenHalden SK3599248
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna
Ville ParkkinenIkaalisten Nouseva-Voima
Ken PeetersTrol
Dag Steinar RagvinBø OL
Damien RenardKongsberg OL
Eirik RustadRaumar Orientering3040284
Oskar RøenVaregg Fleridrett
Sindre SandvenFossum IF3588159
Sverre Turter SandvoldNTNUI3120912
Jakob SchachSV Wannweil
Christian SchiveHalden SK
Florian Schneiderol norska
Lukas SchubnellOL NWK ZH/SH
Lukas SchumannD-Kader Hessen
Viktor SilvemarkÄrla IF
Paul SirumFrol IL3598240
Simen SmestadBækkelagets SK3780996
Gustaf SparrevikIK Hakarpspojkarna
Johan SöderlundLeksands OK
Mikkel SørensenNTNUI3548310
Vesa TaanilaIkaalisten Nouseva-Voima
Olli-Markus TaivainenIkaalisten Nouseva-Voima
Christian TingströmGöteborg Majorna OK
Simon UppillOnkaparinga Hills Orienteering Club
Henrik UpsalNTNUI3625027
Martin VisterFrol IL3597176
Oscar VångellÄrla IF
Morten Jarvis WestergårdHalden SK3588761
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK3589272
Patrick ZbindenLeksands OK

Annonser

IOF Eventor