Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Foll-O-karusellen #1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #1
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 25 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 90 påmeldte deltakere.

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering212544
Vilde Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering213565

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synnøve ArnesenKolbotn og Skimt OL211847
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn Mariken BjervaDrangedal OL89880
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL200429

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BakkenMåren OK92537
Anne KaasaDriv IL206379
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger HalckMåren OK206549
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering211957
Håvard EndresenMåren OK204774
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL176688
Bjørn Emil Hansen DamlienMåren OK
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus EndresenMåren OK211576
Andreas GjetangerMåren OK197814
David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL211836
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK212105
Morten FredhMåren OK208419
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Råmund Løver HovdenStord Orientering197817
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Mats NordbrødenHalden SK184943
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308
Andreas StenstadOppsal Orientering204701
Øystein SørensenNydalens SK172405
Espen WigaardOppsal Orientering485677

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Petter EndresenMåren OK174879
Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering500611
Erland SkatterÅs-NMBU Orientering

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Espen DelpMåren OK131319
Morten DueMåren OK400286
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Morten KarlsenMåren OK400006
Ove MartinsenHauketo IF199744
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL483400

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BaugerOK Moss222257
Knut Vidar JohansenMåren OK172117
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Stein TurtumøygardMåren OK312743
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL88994
Åsmund JahrDriv IL168487
Carl-Fred. KolderupStabæk IF221094
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL204607
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215

H -12N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilmer DahlstrømKolbotn og Skimt OL204409
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL204464
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering175844
Olav NordlieKolbotn og Skimt OL204408
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL91586
August SlettvollKolbotn og Skimt OL204427

D -12N (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL204597
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering
Malin GjetangerMåren OK213106
Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OL204454
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL204499
Miri Marie LeineKolbotn og Skimt OL204459
Anais LudwigKolbotn og Skimt OL204516
Stella MunkKolbotn og Skimt OL209623
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Leanna SlettvollKolbotn og Skimt OL204439

Åpen B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL157493
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL157163
Jon StrømHauketo IF480143

Åpen C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL

Lang Lett (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering191198
Svein KvåleÅs-NMBU Orientering
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering485352

Annonser

IOF Eventor