Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kretsløp Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: søndag 22 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 173 påmeldte deltakere.

H17 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Stig AlvestadGanddal IL174702
Jørgen BreivoldGanddal IL213020
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb114932
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Thomas HadlandEgersund OK209916
Trond LamarkGanddal IL184425
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering222286
Vetle LaugalandÅlgård Orientering212196
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett203223
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb114931
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering197847

H50 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Harald KlippenbergEgersund OK38940
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Ove OalandGanddal IL160920
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

H60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Tore AaseEgersund OK191293
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL160982
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Arne BrandsbergEgersund OK173145
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Geir HusdalTIF Viking62992
Knut SkjævelandGanddal IL197988

H13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL121613
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK11086
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Samuel KleppaÅlgård Orientering189160
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960

H15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Preben Bransdsberg StormyrEgersund OK149195

H17B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar AalbuEgersund OK62551
Frank HansenEgersund OK187209
Olav HellandEgersund OK207822
Helge JørgensenHaugesund IL Orientering192235
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Kjetil TorgersenEgersund OK224213

H11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Ole Andre BrandsbergEgersund OK149208
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)213573
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)189115
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)158631
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sigbjørn Aase OlsenEgersund OK209913
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)171913

H12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Eric Aase OlsenEgersund OK209951
Tobias SlevelandEgersund OK224145
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

H17N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)213429
Arild OpstadEgersund OK80751

D17 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari ChristiansenSandefjord OK67793
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

D15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Ida MonsenEgersund OK38983
Julie PuntervoldEgersund OK204767

D50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi L.H. BirkelandEgersund OK158085
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738

D60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120

D70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189

D13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001

D15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D17B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327
Torunn LaugalandÅlgård Orientering184598
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Ingunn VoilåsEgersund OK94941
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462

D11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Ane NevlandÅlgård Orientering212324
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL188955
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277

D13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helen Solheim VoldenÅlgård Orientering189181

D12N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Emma GiljeÅlgård Orientering212121
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Una Emilie SlevelandEgersund OK223966
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)212922
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)189044
Hermine Iversen ÅseEgersund OK224843

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margunn BrandsbergEgersund OK204766

C-Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde HetlandEgersund OK
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Gunhild OftedalÅlgård Orientering184386

N-Åpen (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BergeÅlgård Orientering184378
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Oscar EftelandÅlgård Orientering223854
Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)130682
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Stine KleppaÅlgård Orientering212692
Magnus Landa DahleSandnes IL (Rogaland)211834
Brage LaugalandÅlgård Orientering212527
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)201920
Therese Alisa LundÅlgård Orientering127151
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering188703
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)212051
Julie Mydland HellandEgersund OK11129
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)213112
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering212395
Synne Skeie PettersonEgersund OK204353
Marius RøddeGanddal IL211906
Gabriel SkurveÅlgård Orientering223877
Karoline SkurveÅlgård Orientering223870
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256
Adrian UelandÅlgård Orientering223839
Marius UelandÅlgård Orientering223860
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)211928
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120

Annonser

IOF Eventor