Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløp OL Vallset/Stange

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Nærløp OL Vallset/Stange
Arrangørorganisasjon: OL Vallset/Stange
Dato: lørdag 30 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 137 påmeldte deltakere.

Elverum OK (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jarle BusterudElverum OKH 65-216774
Aksel Tonjer FingarsenElverum OKN-åpen227532
Audun FingarsenElverum OKH 21-216838
Emil Tonjer FingarsenElverum OKH -10227509
Sander Tonjer FingarsenElverum OKH 13-14500284
Gaute LindaasElverum OKH 13-16C179351
Mats LindaasElverum OKH 13-14209963
Tore LindaasElverum OKH 55-220882
Stein NordviElverum OKH 65-211173
Anna-Thekla TonjerElverum OKD 21-215579
Harald ØstbyeElverum OKH 55-221167

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen BordalFossum IFH 21-228081

Gjø-Vard OL (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OLH 21-176054
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OLD 15-16168541
Even ErlienGjø-Vard OLH 45-480253
Sigmund HansenGjø-Vard OLH 35-212132
Øyvind LienGjø-Vard OLH 21-178166
Ingvild SnuggerudGjø-Vard OLD 15-16154044
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OLH 11-12221392
Øystein SnuggerudGjø-Vard OLH 35-154047
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLN-åpen180944
Hege SolerødGjø-Vard OLD 45-76108
Are StrandlieGjø-Vard OLH 45-500062
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLD 15-16500063
Celine VistedGjø-Vard OLD 17-C212563
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLN-åpen213126
Elias ØhmanGjø-Vard OLH 15-16158026
Martin ØhmanGjø-Vard OLH 21-158017

Grue IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Kjersti BriskerudGrue ILD 35-80425
Alf Briskerud HasselvoldGrue ILH 15-16181762
Grunde IsaksætreGrue ILH 13-14191269
Svein ThorsbergGrue ILH 45-222088

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingeborg RognstadHadeland OLD 15-16155546

Hamar OK (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne ArnesenHamar OKH 55-202026
Ole Christian BangHamar OKH 45-154868
Håkon BeitnesHamar OKH 65-92230
Ludvig Bjerke-NarudHamar OKH 65-202133
Trond FeiringHamar OKH 65-202135
Bente GrøndalenHamar OKD 17-C96659
Erik GrøndalenHamar OKH 55-96657
Frode HaugHamar OKH 45-97998
Elin LauritsenHamar OKD 17-C128465
Anine LomeHamar OKD 17-20195757
Kamilla LomeHamar OKD 15-16189071
Terje MalmHamar OKH 65-206901
Iben Nilsen HjemsæterHamar OKN-åpen224364
Anne Marie StenbergHamar OKD 17-C155018
Johan StorebakkenHamar OKH 15-16137316
Stine Frogner TømmervoldHamar OKD 17-2095256
Trond Ivar TømmervoldHamar OKH 55-95258
Kjersti VestengenHamar OKD 45-143209
Harald VoldenHamar OKH 55-78710
Henning WernøeHamar OKH 45-189105

IL Tyrving (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hasse BergstrømIL TyrvingH 65-214919

Indre Østfold OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sture OttesenIndre Østfold OKH 55-216306

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margrethe NilsenKlubbløsD 35-221360

Lillehammer OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frikk DukefossLillehammer OKH 15-16217823
Ane Holm GrønengLillehammer OKD 17-20191310
Hilde GrønengLillehammer OKD 45-174572
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKD 13-14217670
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKN-åpen217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKN-åpen217673
Valborg MadslienLillehammer OKD 35-182160
Martine SkjelsvikLillehammer OKD 13-14208587

Løten o-lag (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald BergeLøten o-lagH 45-224526
Jon BjørnstadLøten o-lagH 45-198807
Geir Ola BlystadLøten o-lagH 35-86927
Odd Arne BlystadLøten o-lagH 55-87086
Simen Gran BlystadLøten o-lagH 15-1687087
Lis DæhliLøten o-lagD 55-181113
Ove Antvord HaugereidLøten o-lagH 21-188987
Sofie JohanssonLøten o-lagD 21-211191
Line Merete LibakLøten o-lagD 35-480073
Einar LienLøten o-lagH 55-76183
Trond OlsenLøten o-lagH 55-159334
Karl Petter OpsahlLøten o-lagH 65-157044
Nina SmestadLøten o-lagD 21-155083
Yngve VoldenLøten o-lagH 21-84104
Marius ØieLøten o-lagH 21-159002
Anita Østgård OlsenLøten o-lagD 55-74122

Odal OL - Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind SteinbekkenOdal OL - OrienteringH 21-217038

OK Øst (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jens-Henrik SimonsenOK ØstH 35-206439
Liv SimonsenOK ØstD 17-N206440
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK ØstN-åpen63786
Tor SimonsenOK ØstH 17-N203006

OL Toten-Troll (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola BroxOL Toten-TrollH 55-204649
Håvard GjestvangOL Toten-TrollH 13-16C223689
Sjur GjestvangOL Toten-TrollH 55-487974
Håvard KvammeOL Toten-TrollH 45-184108
Sigurd KvammeOL Toten-TrollH 13-14170846
Ingrid RavnanOL Toten-TrollD 21-76105
Kjersti SmåstuenOL Toten-TrollD 17-C221395
Nils Harald StaffOL Toten-TrollH 45-487977
Vanja StaffOL Toten-TrollD 45-207721
Onno VerberneOL Toten-TrollH 21-207674

OL Vallset/Stange (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas BjørgenOL Vallset/StangeH 15-16186081
Daniel DagsgårdOL Vallset/StangeH 13-14206443
Jostein Svaland DaleOL Vallset/StangeH 15-16191177
Magnus Svaland DaleOL Vallset/StangeN-åpen217242
Peder LillejordetOL Vallset/StangeN-åpen189029
Sverre NarumOL Vallset/StangeH 21-206442

Raufoss IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivor Stensrud AasRaufoss IL OrienteringD 45-189101

Raumar Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar OrienteringD 17-N500119
Emil Bjørnstad StrandRaumar OrienteringH 17-C203377
Tor StrandRaumar OrienteringH 55-74968
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar OrienteringH 21-411529

Ringsaker OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OKH 15-16191208
Erik HaugenRingsaker OKH 55-92332
Aase RanheimRingsaker OKD 17-C191209
Anne SørumRingsaker OKD 55-89547
Knut WikstrømRingsaker OKH 65-211405
Marius WikstrømRingsaker OKH 21-184673

Snertingdal IF Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Agnethe HasliSnertingdal IF OrienteringD 17-20158846
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF OrienteringD 45-222531
Anita StensethSnertingdal IF OrienteringD 45-89533

Vang OL (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OLN-åpen211885
Mina Bleken RudVang OLN-åpen213580
Ole Johan BråtenVang OLH 15-16159324
Gro EllegaardVang OLD 17-C84212
Anne FrøislandVang OLD 11-12213777
Eskil FrøislandVang OLH 15-16208085
Øivind FrøislandVang OLH 45-80042
Ingvild GjessingVang OLD 21-181651
Herman KarterudVang OLH 13-16C80042
Even LindaasVang OLH 15-16202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OLH 15-16226137
Stein Arne NegårdVang OLH 55-170443
Jan Ola PedersenVang OLH 21-221017
Henrik Bleken RudVang OLH 21-145164
Tone Bleken RudVang OLD 21-173480
Knut SkjesetVang OLH 65-185959
Pål StenbergVang OLH 21-217007
Solveig StenbergVang OLD 17-C92070
Fredrik SveenVang OLH 15-16188458
Mona SveenVang OLD 17-C219221
Per VoldVang OLH 65-71574
Heidi Therese WiestVang OLD 17-20173253

Annonser

IOF Eventor