Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NØK Sprintcup 2016 løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: NØK Sprintcup 2016 løp 1
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: onsdag 13 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

IL Nansen (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mads BergIL NansenH 70-165400
Per EngebakkenIL NansenH 40-412970

Kvikne IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hanne Grøtli SvergjaKvikne ILD 15-16157013
Mari Grøtli SvergjaKvikne ILD 13-14213330
Anne Mette GrøtliKvikne ILD 40-184561
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne ILD 15-16206172
Simen Hansæl-NergaardKvikne ILN-åpen206282
Harald SvergjaKvikne ILH 40-184562

Nord-Østerdal OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild BjarkøNord-Østerdal OKH 40-142673
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OKD 40-208003

Os IL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Idun BækkenOs ILD 17-96444
Jorun BækkenOs ILD 15-16181814
Eivind Kjellesvig DalløkkenOs ILH -10199593
Ragnhild DåsnesOs ILD 40-83196
Anne Meli NarjordOs ILD 40-199436
Ivar Aukrust OsmoenOs ILH 17-199444
Kari OsmoenOs ILD 40-181473
Bennet SauerOs ILH 11-12211940
Inger Johanne SimensenOs ILD 60-62149

Røros IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin MøllerRøros ILN-åpen225426
Eskil MøllerRøros ILN-åpen
Live MøllerRøros ILD 13-14225220
Britt Laila NilsgårdRøros ILD 40-483749
Astrid SchjølbergRøros ILN-åpen78751
Hans Arild SkjevdalRøros ILH 40-483740
Inga SkjevdalRøros ILD 13-1478757

Tynset IF (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sissel BolstadTynset IFD 40-176115
Asgeir EspelandTynset IFH 15-16203667
Elisabeth EspelandTynset IFD 17-206516
Ida HøsøienTynset IFD 11-12191217
Jakob HøsøienTynset IFH 13-14191248
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFD 15-1671311
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IFD 40-71309
Petter Vangen LunåsmoTynset IFH 17-152308
Anne Mette NormannTynset IFD 40-80586
Gina NygårdTynset IFD 17-217589
Erlend Kvittum NytrøenTynset IFH 17-187108
Gaute Kvittum NytrøenTynset IFH 15-16187109
Leif Arne NytrøenTynset IFH 40-204580
Synne Kvittum NytrøenTynset IFD -10204550
Aurora OldertrøenTynset IFD -1072029
Ida Joanne OldertrøenTynset IFD -10206515
Helene RustenTynset IFD 40-182013
Guri SandvoldTynset IFD 17-137334
Inga SandvoldTynset IFD 15-16154056
Guro SchjølbergTynset IFD 11-12166982
Jørgen SchjølbergTynset IFH 13-14167087

Vingelen IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Arve U EngebakkenVingelen ILH 17-203604
Bente HortenVingelen ILD 40-203370
Eline Horten JordetVingelen ILD 11-12203270
Lars Horten JordetVingelen ILH 11-12203272
Leif JordetVingelen ILH 40-203271

Annonser

IOF Eventor