Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbranking 9

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbranking 9
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 26 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 44 påmeldte deltakere.

H17 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Anders HadlandEgersund OK209915
Thomas HadlandEgersund OK209916
Asbjørn HegdalEgersund OK197169
Kenneth MydlandEgersund OK216944

H40 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald KlippenbergEgersund OK38940
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Morten RogdebergEgersund OK224817
Kjetil TorgersenEgersund OK224213
Helge ÅseEgersund OK209376

D17 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Jane Mydland HellandEgersund OK209949

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander HorpestadEgersund OK223933

H55 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar AalbuEgersund OK62551
Bjørn Tore AaseEgersund OK191293
Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK141070
Jan HetlandEgersund OK208645

H65 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Arne BrandsbergEgersund OK173145
Odd GarpestadEgersund OK191240

D15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D40 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi L.H. BirkelandEgersund OK158085
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Hilde HetlandEgersund OK224784

Trim2 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond HadlandEgersund OK62570
Olav HellandEgersund OK207822
Monica HorpestadEgersund OK224977
Knut Endre JacobsenEgersund OK197957

H13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800

D65 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OK146601

H10-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Ole Andre BrandsbergEgersund OK149208
Sondre BruunEgersund OK208644
Vegard BruunEgersund OK208643
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK224721
Sigbjørn Aase OlsenEgersund OK209913

D10-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740

Trim4 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica HadlandEgersund OK191266

HNy (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild OpstadEgersund OK80751
Matias SteffensenKlubbløs

DNy (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Hermine Iversen ÅseEgersund OK224843

Trim3 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jane PaulsenEgersund OK111368

Annonser

IOF Eventor