Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbranking 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbranking 2
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 18 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

H17 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas HadlandEgersund OK209916
Asbjørn HegdalEgersund OK197169
Jørgen HetlandEgersund OK96378
Kenneth MydlandEgersund OK126640
Sjur SigmoEgersund OK211601

H40 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald KlippenbergEgersund OK38940
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741

D17 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn HadlandEgersund OK173321

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander HorpestadEgersund OK223933

H55 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Tore AaseEgersund OK191293
Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK141070
Jan HetlandEgersund OK208645
Arvid MydlandEgersund OK149178

H65 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Odd GarpestadEgersund OK191240

D15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tolene Lovise Frøytlog KarlsenEgersund OK173496
Ida MonsenEgersund OK38983
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D40 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi L.H. BirkelandEgersund OK158085
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Gun Irene MonsenEgersund OK176038
Inger Tone NygårdEgersund OK184113

D55 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120
Ingunn VoilåsEgersund OK94941

Trim2 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond HadlandEgersund OK62570
Frank HansenEgersund OK187209
Åshild Hausberg IversenEgersund OK208646
Morten LaursenEgersund OK208751
Leif Jarle SkåraEgersund OK132919

H13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800

D65 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798

H10-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Ole Andre BrandsbergEgersund OK149208
Sondre BruunEgersund OK208644
Vegard BruunEgersund OK208643
Sigbjørn Aase OlsenEgersund OK209913

D10-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Skeie PettersonEgersund OK209373
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740

Trim4 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica HadlandEgersund OK191266
Solveig Aase OlsenEgersund OK184666

HNy (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theo Svanes ArntsenEgersund OK
Eric Aase OlsenEgersund OK209951
Arild OpstadEgersund OK80751

DNy (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Hermine Iversen ÅseEgersund OK11029

Trim3 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HellandEgersund OK207822
Hilde HetlandEgersund OK11139

Annonser

IOF Eventor