Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsstafetten (OLL)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Kretsstafetten (OLL)
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: onsdag 10 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 101 påmeldte lag.

Sprintstafett DHHD (88)

NavnLagoppstilling
Akershus og Oslo 1
1Maren Norderud
2Kornelius Kriszat-Løvfald
3Petter Astrup Arnesen
4Oda Scheele
Akershus og Oslo 10
1Ingrid Hasaas
2Ådne Skjærstein
3Emil Størmer
4Maya Jones Arnesen
Akershus og Oslo 11
1Ina Martini
2Even Nygaard Østreng
3Audun Bergan
4Kristine Eide Rapp
Akershus og Oslo 12
1Live Østvold
2Oliver Wallin Higgins
3Isak Jonsson
4Ingrid Marie Stubban Hygen
Akershus og Oslo 13
1Inger Rødnes
2August Syrdal Øen
3Herman Brunborg
4Ingrid Blindheim
Akershus og Oslo 14
1Marie Liland
2Kristian Markhus Brekke
3Knut Selstad
4Tuva Nesheim Flatebakken
Akershus og Oslo 15
1Tina Kalleson
2Eirik Høst Fossgard
3Vemund Heier
4Ada Wulfsberg
Akershus og Oslo 16
1Alexandra Linløkken
2Joakim Wilkens Jernberg
3Eivind Berner Myhre
4Thea Sofie Salvesen
Akershus og Oslo 17
1Frida Bakken Ulseth
2Ferdinand Fremming
3Kristian Østermann
4Tonje Rognerud Bøe
Akershus og Oslo 18
1Sigrid Kinck Rannem
2Gaute Fosstveit
3Erlend Børli
4Ea Lunøe
Akershus og Oslo 19
1Oda Marie Colquhoun
2Anders Horvei
3
4Petra Hoveid
Akershus og Oslo 2
1Ragne Wiklund
2Sander Arntzen
3Halvor Tørnqvist Halden
4Anders Gylterud Kvålsgard
Akershus og Oslo 20
1Monica Brevik
2Marius Bakke
3Lars Øderud Vatne
4Matilde Holen
Akershus og Oslo 21
1Inga Cathrin Winsvold
2John Otterlei
3Sondre Zahl Hagen
4Jenny Emilie Brenni Herredsvela
Akershus og Oslo 22
1Ingvild Pedersen Bergan
2Kåre Peter Krohn Gjessing
3Ole Henrik Woxholth
4Hanna Eckhardt Andersen
Akershus og Oslo 23
1Malene Teresia Jebsen
2Olaf Halsaa Dolven
3Henrik Gudim
4Karoline Egner Granerud
Akershus og Oslo 24
1Amélie Aamodt
2Vegard Løvli
3Elias Skjolden Sørensen
4Ingrid Madslien
Akershus og Oslo 25
1Felix Finsrud
2Mikkel Katla
3Eirik Thunshelle Øvstedal
4Tobias Espedal
Akershus og Oslo 3
1Lotte Jauhojärvi Markussen
2Jens Johan Brekke
3Lars Young Vik
4Pernille Katla
Akershus og Oslo 4
1Åsne Naadland Holo
2Vebjørn Blom-Hagen
3Henrik Fredriksen Aas
4Karianne Olsvik Dengerud
Akershus og Oslo 5
1Ragne Norrud
2Peter Gisholt
3Trygve Myhr
4Marte Madslien Bakken
Akershus og Oslo 6
1Ane Sofie Krogh
2Per Clemet Wisløff
3Sondre Ytterbø
4Yngvild Langedal Breivik
Akershus og Oslo 7
1Anna Øfsthus Gravir
2Henrik Reusch
3Sivert Sande Kverme
4Nils Tveite
Akershus og Oslo 8
1Hanne Eide Rapp
2Andreas Ramberg
3Håkon Sturød
4Hedda Skatvedt
Akershus og Oslo 9
1Pernille Sønsterudbråten
2Øistein Fagerli Næss
3Ole Jakob Frankrig
4Maria Rørvik Haver
Aust-Agder / Vest-Agder 10
1Ada Helene Olsen3576097
2Fredrik Monrad Olsen3594454
3Asgeir Reiersen Jensen3591393
4Fanny Skindlo221419
Aust-Agder 1
1Malin Hauge3575800
2Anders Vestøl222559
3Atle Nilsen3593621
4Mia Hirsch3577558
Buskerud / Rogaland O-krets 8
1Tiril Olaussen
2Ida Bolette Enerhaugen
3Even Amundsen Bjørkli
4Ingeborg Kvarme
Buskerud 1
1Tale Strand
2Sølve Drage
3Aslak Heimdal
4Jenny Baklid
Buskerud 10
1Karoline Torø
2Iselin Sørensen
3Lukas Werring Svenne
4Ine Instanes
Buskerud 11
1Alvilde Lysaker Sanden
2Mathias Skourup Rognebakke
3Malene Instanes
4Oda Isnes Tyse
Buskerud 12
1Silje Morlandstø
2Tomine Lysaker Sanden
3Christine Hoen
4Solveig Moen Letmolie
Buskerud 13
1Thea Land
2Marte Karine Larsen
3Martine Jægtvik
4Amanda Skyttersæter Saugerud
Buskerud 2
1Ingvild Langeggen
2Erik Mårtensson
3Sindre Lysaker Norbom
4Helene Eger
Buskerud 3
1Andrea Ranvik
2Vegard Øverli Berg
3Oskar Arnevik
4Marlin Haavengen
Buskerud 4
1Mari Landro Svingheim
2Nicolai Harvik
3Nikolai Nordhaug
4Kjersti Tønnessen Bergstøl
Buskerud 5
1Lotte Myklemyr
2Håkon August Nordbø
3Egil Frydenlund
4Tuva Aas Stræte
Buskerud 6
1Vera Gano Mønnich
2Nora Småge Hilsen
3Andrea Vanebo
4Tonje-Malin Rhrich
Buskerud 7
1Åsne Haavengen
2Rolf Trygve Haug
3Jørgen Nøkleby Melling
4Oda Gjerdahl
Buskerud 9
1Anniken Ranvik
2Annette Bjørnås Krogstie
3Kathinka Rogstad
4Sarah Wøllo
Finnmark 1
1Eskil Frischknecht
2Gard Frost
3Tom Einar Flermoen Paulsen
4Emil Wilfred Jensen
Hedmark 1
1Mari Robøle Lien3640612
2Njaal Ellegaard Melby3659539
3Jostein Svaland Dale3638889
4Inga Sandvold3519543
Hedmark 2
1Ane Ingeborg Kalbækken3663580
2Lars Ranheim Brynestad3600244
3Even Lindaas3651452
4Kamilla Lome3653094
Hedmark 3
1Anna Vangen Lunåsmo3583457
2Gaute Kvittum Nytrøen3501012
3Eskil Frøisland3576477
4Rønnaug Hansæl-Nergaard3647377
Hedmark 4
1Jorun Bækken3586054
2Ole Johan Bråten3515509
3Jørgen Schjølberg3657103
4Hanne Grøtli Svergja3574985
Hordaland 1
1Mari Strømme Lid185870
2Stian Rykkje207688
3Kristian Rykkje184641
4Eli Fjellbirkeland Johannesen207662
Hordaland 2
1Ragnhild Vrålstad Løvås184461
2Magnus Gjerstad171917
3Mathias Rosenlund152370
4Tora Aasheim Nymark192399
Hordaland 3
1Mari Fjellbirkeland Johannesen192334
2Ulrik Hellen208676
3Birk Bell Lysaker211313
4Eirunn Husby Nordstad204579
Hordaland 4
1Ingunn Torød Buset158595
2Andreas Nysæter206541
3Mads Jørgen Skage207693
4Annie Myhre197840
Hordaland 5
1Magnus Lehmann154305
2Olav Hammersland Garnes173240
3Fredrik Blichfeldt224274
4Svanhild Grevskott Båtnes184535
Møre og Romsdal / Vest-Agder 5
1Sofie Sjåholm204616
2Magne Angelhus Morstøl180851
3Erlend Odd Berge212666
4Ane Hagset Stavnesli501776
Nordland 1
1Eli Kolstad
2Trygve Kongsbakk3614757
3Esten S. Kringhaug
4Kaja Samuelsen Skiri3781606
Nord-Trøndelag 1
1Vibeke Kvistad Dengerud
2Audun Wanvik Haugen
3Simen Eliassen Kvarme
4Sigrid Vehus Skjerve
Nord-Trøndelag 2
1Mari Kilskar Grevskott
2Fredrik Vehus Skjerve
3Tobias Alstad
4Ane Marte Vatn
Nord-Trøndelag 3
1Ragne Munkeby
2Marius Møller
3Trym Nergård Rønning
4Sofie Hallem
Nord-Trøndelag 4
1Matilde Munkeby
2Tore Markhus
3Kristian Veie
4Randi Marie Glomsrud
Oppland / Sør-Trøndelag 7
1Synne Solberg
2Alf Johan Folgerø
3Mikkel Holt
4Erna Marie Tøfting Bakke
Oppland 1
1Kristine Haanes Strandlie500063
2Elias Øhman158026
3Jakob Mo207814
4Kristine Kravdal201989
Oppland 2
1Ingeborg Rognstad155546
2Håvard Gjestvang223689
3Sigurd Kvamme170846
4Berthe Teslo413058
Rogaland 1
1Sara Nystrøm Olsen
2Sigurd Paulsen Vie
3Johan Christie Ørke
4Janne Tjørhom Aasheim3738929
Rogaland 2
1Ingrid Omdal3665858
2Henrik Haga Nesse
3Tor Eirik Eckhoff Gjermestad
4Ida Monsen
Rogaland 3
1Julie Puntervold
2Alexander Horpestad
3Aksel Bjelland
4Celina Iversen Åse
Sør-Trøndelag 1
1Hedda Hoff Hagen160437
2Vegard Kittilsen153660
3Simen Spets Storhov203586
4Lene Berg Hanssen145211
Sør-Trøndelag 2
1Dina Reitan206043
2Mats Eidsmo179813
3Kristian Fredrik Lynum195937
4Frida Haugskott216794
Sør-Trøndelag 3
1Vilde Lereim Storli179918
2Lars Sandstad142524
3Petter Liabakk Eriksen129263
4Ingrid Wanvik Krogstadmo223590
Sør-Trøndelag 4
1Synne Marie Kvamme213255
2Ludvig Williams Strømsnes96318
3Jonas Grønli215144
4Hanne Helmine Rogstad203646
Sør-Trøndelag 5
1Tale Tannvik Skei221189
2Jo Even Kolstad179917
3Matias Nissen214966
4Maren Viken192325
Sør-Trøndelag 6
1Solveig Sæternes189054
2Jonas Vindal161002
3Håkon Holstad203584
4Stine Aune213563
Telemark 1
1Hanne Vassend
2Rasmus Mathisen
3Alexander Repstad Storemyr
4Anna Meen
Telemark 2
1Elise Ausen
2Even-Andre Thorbjørnsen
3Halvard Kornmo
4Elise Støren
Troms / Vest-Agder 6
1Ane-Marte Borg Hanssen
2Vegard Stangnes
3Simon Beckmann Kristiansen
4Idunn Strand
Troms 1
1Tora Indregard
2Håvard Vaeng Bernhardsen
3Jonatan Graversen
4Anna Jacobsen-Gaski
Troms 2
1Malin Kristina Møller Jørgensen
2Jon Marcussen
3Jacob Meldgaard
4Ellinor Agersborg Moan
Vest-Agder / Nordland 3
1Tuva Hepburn3621232
2Jonas Myhre3625050
3Magnus Mosfjell3582129
4Hedda Sofie Irgens204662
Vest-Agder 1
1Inga Vestøl Stødle3576972
2David Runde3620309
3Marius Aurebekk208690
4Silje Kregnes3622016
Vest-Agder 2
1Julie Christiansen3676079
2Kristian Pytten3624624
3Odd-Anton Hermansen3591963
4Ingrid Elise Vingerrhagen3621224
Vestfold 1
1Andrine Harriet Fremstad186862
2Trym B Island177757
3Audun Melby Jacobsen176037
4Mina Schjerven154292
Vestfold 2
1Frida Daler197765
2Viljan van Raaij187320
3Jakob Hjelseth199628
4Julie Eikeland177707
Østfold 1
1Aurora Gjølsjø180937
2Niels Christian Hellerud206905
3Bendik Eliassen182092
4Hedda Raadal Bjørlo182000
Østfold 11
1
2
3
4
Østfold 2
1Karoline Bjørnerød145251
2Christopher Ladim192251
3Tore Herman Kirkebøen121049
4Emma Danevad149010
Østfold 3
1Marie Hansen206025
2Oliver Hagaseth Mydske190325
3Runar Saur Modahl183666
4Hanna Lye Moum159033
Østfold 4
1Nina Bianca Pedersen205978
2Kristoffer B. Helminsen202983
3Eirik Imrik181972
4Ingrid Kristine Hansen157496
Østfold 5
1Lisa Jenssen184540
2Sondre Ottesen212553
3Haakon Johann Slang-Sundsetvik181979
4Marie F. Lindløv Jensen157166
Østfold 6
1Adine Blakkestad Ingesen500281
2Isak Juel Fagermoen181216
3Vegar Skinne211658
4Ida-Synnøve Kristiansen158434
Østfold 7
1Elisabeth Brække212406
2Jonatan Aune202994
3Magne Sæther184529
4Kaisa Antonsen212709
Østfold 8
1Ida Aabogen Haugaard203483
2Ole Øivind Norsted181812
3Eirik Kroka214737
4Selma Kristiansen176215
Østfold 9
1Maren Sofie Gulliksen179378
2Jakob Torgersen204760
3Christian Brynildsen199631
4Alexandra Angvoll212317

Sprintstafett åpen (13)

NavnLagoppstilling
Hedmark 1
1Alf Briskerud Hasselvold3568540
2Johan Storebakken3651833
3Fredrik Sveen3711017
4Simen Gran Blystad3581865
Hedmark 2
1Asgeir Espeland3654654
2Even Bordal3351830
3Kasper Ramlo3581360
4
Hordaland 1
1Erik Bohne91678
2Oskar Madslien Steinhaug63336
3Martin Stautland197781
4Tage Rosenlund191645
Hordaland 2
1Scott Juvik206490
2Johan Eikanger184233
3Kristian Fredrik Thomassen154304
4Aune Dørmænen204681
Nord-Trøndelag 1
1Morten Svendgård
2Martin Wold Stavrum
3Aksel Veske
4Hege Hallan
Nord-Trøndelag 2
1Yngve Aaen
2Henrik Kraft
3Håvard Veie
4Hallvar Hallan
Sogn og Fjordane 1
1Elias Bergset
2Magnar Slagstad
3Magnus Eide
4Trygve Nummedal Os132217
Sør-Trøndelag 2
1Nikolai Renolen172166
2Einar Eide209976
3Are Lodgaard216729
4Øystein Moltumyr188775
Sør-Trøndelag 3
1Jens Husby Aftret193040
2Hallvard Dahle212467
3Martin Grøntvedt Pedersen184596
4Johannes Langaas213810
Sør-Trøndelag 4
1Erling Eide Hustvedt212359
2Henrik Braathen228370
3Kenneth Kjelaas208705
4Gabriel Callanan203540
Telemark / Vestfold 3
1Maria Gammelsæter Mehammer
2Audun Brevik
3Iver Ringheim
4
Vestfold 1
1Even Gravningen253625
2Olav Aasmundtveit Hoff196872
3Morten Krona Haflan168913
4Henrik R Holt186936
Vestfold 2
1Jonas Eikås206477
2Per Anders Eckdahl195817
3Kristoffer Fjære203392
4Anny Horge Rogne222564

Annonser

IOF Eventor