Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vagleskogstafetten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Vagleskogstafetten
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 22 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 35 påmeldte lag.

Egersund OK (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Egersund OK 1Åpen
1Sindre Skeie Petterson195800
2Synne Skeie Petterson224852
3Gunnar Petterson191378

Ganddal IL (9)

NavnKlasseLagoppstilling
Ganddal IL 1H17
1Per Ivar Stokland197767
2Fredrik Omdal185866
3Alf Johan Walgermo Lima184260
Ganddal IL 2H17
1Oddvar Taksdal197727
2Per Martin Stokland197870
3Per Frode Sandal206297
Ganddal IL 1D17
1Ane Klepsvik Vinsjansen146952
2Grethe Stokland174706
3Aud Hognestad Taksdal174788
Ganddal IL 1D/H 13-16
1Tobias Rødde197866
2Thomas Barvik Mæland211775
3Ingrid Lamark174736
Ganddal IL 2D/H 13-16
1Ole Kristian Taksdal188960
2Elias Eidsvåg213012
3Janne Tjørhom Aasheim187124
Ganddal IL 3D/H 13-16
1Markus Andreas Breivold121613
2Åsmund Lauritz Vaaland212918
3Andreas Nybak Urdal188800
Ganddal IL 1D/H 11-12
1Aksel Dommersnes211842
2Erlend Bremnes213047
Ganddal IL 2D/H 11-12
1Trym Løken Nødland211943
2Jonas Årvik Sandal211823
Ganddal IL 3D/H 11-12
1Anna Taksdal188955
2Øyvind Lamark195846

Sandnes IL (Rogaland) (7)

NavnKlasseLagoppstilling
Sandnes IL (Rogaland) 1H17
1Magnus Landstad195788
2Vegard Peikli210151
3Tor Gunnar Aksland195729
Sandnes IL (Rogaland) 2H17
1Kim Richter188699
2Ove Haugvaldstad200550
3Lars Hole Mikalsen137056
Sandnes IL (Rogaland) 1D17
1Vilde Malmei207629
2Hannah Malmei181468
3Marie Line Furland145700
Sandnes IL (Rogaland) 2D17
1Sunniva Omdal196743
2Marit Haavardsholm207630
3Ingrid Omdal200631
Sandnes IL (Rogaland) 1D/H 11-12
1Kaja Peikli181460
2Markus Richter501266
Sandnes IL (Rogaland) 2D/H 11-12
1Bjørnar Peikli181492
2Magnus Haug171913
Sandnes IL (Rogaland) 3D/H 11-12
1Julie Aksland213431
2Ane Hagalid Sæbø212922

Stavanger Orienteringsklubb (10)

NavnKlasseLagoppstilling
Stavanger Orienteringsklubb 1H17
1Hans Christian Granly Falkenberg165135
2Espen Karlsen197802
3Johan Christie Ørke211766
Stavanger Orienteringsklubb 3H17
1Kjell Skjæveland146332
2Johannes Skjæveland Eide114932
3Andreas Eide Skjæveland114931
Stavanger Orienteringsklubb 1D17
1Ellen Tindeland206496
2Nina Karlsen172255
3Toril Falkenberg79070
Stavanger Orienteringsklubb 2D17
1Tone Cecilie Nystrøm195678
2Brit Nilsen158076
3Wenche Margrethe Sæbbø227050
Stavanger Orienteringsklubb 1H165
1Svein Glendrange172002
2Rune Karstensen195822
3Stein Arne Olsen195873
Stavanger Orienteringsklubb 2H165
1Arne Østensen197948
2Pål Bårdsen169769
3Pål H. Gjerden192473
Stavanger Orienteringsklubb 1D165
1Gry Vikhamar Thengs153828
2Haldis Glendrange170304
3Turid Nystrøm157189
Stavanger Orienteringsklubb 2D165
1Anne Garsrud98302
2Elisabeth Christie Ørke153826
3May Meling62839
Stavanger Orienteringsklubb 1D/H 13-16
1Sara Nystrøm Olsen195677
2Dina Torgersen146374
3Vilde Margrethe Sæbbø172001
Stavanger Orienteringsklubb 1D/H 11-12
1Arne Jacob Nystrøm Olsen195833
2Peter Sæbbø172256

Ålgård Orientering (8)

NavnKlasseLagoppstilling
Ålgård Orientering 1H17
1Ørjan Ravndal203411
2Lars Sigve Oftedal227555
3Ola Magnus Laugaland222286
Ålgård Orientering 2H17
1Andreas Breiland193125
2Sturla Stokkeland60595
3Sigurd R. Oftedal205576
Ålgård Orientering 1D17
1Mette M Nødland189173
2Hilde Skretting159689
3Henriette Nesset197967
Ålgård Orientering 1D/H 13-16
1Samuel Kleppa189160
2Andreas Furuly189164
3Alida Oftedal184277
Ålgård Orientering 1D/H 11-12
1Nora Byrkjedal Levang189169
2Julie Berge212681
Ålgård Orientering 2D/H 11-12
1Emma Gilje187001
2Adrian Ueland223839
Ålgård Orientering 3D/H 11-12
1Gabriel Skurve223877
2Samuel A Stokkeland132004
Ålgård Orientering 4D/H 11-12
1Marius Ueland223860
2Magnus Bjerkreim212358

Annonser

IOF Eventor