Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 3 oktober 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 98 påmeldte deltakere.

H17 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig AlvestadGanddal IL174702
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Øivind HansenGanddal IL206195
Odd Marius HygenStavanger Orienteringsklubb192583
Trond LamarkGanddal IL184425
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Erik LimaGanddal IL209922
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

D17 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL146952
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Berit-Kristine LimaGanddal IL129749
Inger Cecilie RiseGanddal IL188833
Barbro SandalGanddal IL206194
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Silje Skorve SkarpeidGanddal IL157474
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Janne ThygesenGanddal IL77447
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

H13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Elias EidsvågGanddal IL213012
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL212918
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108

D13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille HovstadGanddal IL206306
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124

H50 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf Kristian FolgerøKlubbløs209835
Geir FrøytlogEgersund OK183826
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL501404
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Erling MaulandGanddal IL206301
Ove OalandGanddal IL160920
Otte OmdalGanddal IL185860
Tore SvendsenGanddal IL184560

D50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli FrafjordGanddal IL501510
Kristin SkadsemGanddal IL193010

H60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell SvihusGanddal IL160982

D60 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi BuggeGanddal IL168607
Brit SvihusGanddal IL39048

H70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807

D70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

D80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Målfrid BjørnsenGanddal IL63023

H-trim (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Bolstad ScheieFrøyland ski & fritid220752
Frank HansenEgersund OK187209
David Jess LinjordGanddal IL189061
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Tore RøddeGanddal IL206300
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Arild SvihusGanddal IL206298
Håvard SvihusFrøyland ski & fritid227534

D-trim (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Trine SelvikvågFrøyland ski & fritid215170

D10-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde OhrGanddal IL213113
Karen OrstadGanddal IL206299
Anna TaksdalGanddal IL188955

H10-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Leander HelleGanddal IL195941
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
Daniel LøiningGanddal IL188782
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Peder OrstadGanddal IL212951
Eivind RothGanddal IL206192
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Lars Joshua VigesdalGanddal IL211818

D/H-12N (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Anne LangmyrGanddal IL211819
Lars LangmyrGanddal IL213088
Maria LangmyrGanddal IL212950
Inger RothGanddal IL213137
Olav RothGanddal IL206191
Marius RøddeGanddal IL211906
Ida Sandal-HansenGanddal IL94286
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Kristoffer TveitGanddal IL211788

D/H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon MågeGanddal IL127233

Annonser

IOF Eventor