Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkarusell løp 4 - Buggeland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 4 - Buggeland
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 22 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

Ganddal IL (52)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILDamer - lang løype187124
Markus Andreas BreivoldGanddal ILHerrer - lang løype212938
Norah BreivoldGanddal ILNybegynnerløype211689
Pernille BreivoldGanddal ILNybegynnerløype213049
Erlend BremnesGanddal ILHerrer - mellom løype213047
Randi BuggeGanddal ILDamer - mellom løype168607
Aksel DommersnesGanddal ILHerrer - mellom løype211842
Paul Terje HaarrGanddal ILHerrer - lang løype206899
Per Olav HaarrGanddal ILHerrer - lang løype402531
Per Ingar HadlandGanddal ILHerrer - lang løype501671
Fredrik HovstadGanddal ILHerrer - mellom løype198081
Pernille HovstadGanddal ILDamer - mellom løype206306
Ingrid LamarkGanddal ILDamer - lang løype174736
Trond LamarkGanddal ILHerrer - lang løype184425
Øyvind LamarkGanddal ILHerrer - mellom løype195846
Anders Jess LinjordGanddal ILHerrer - mellom løype188883
David Jess LinjordGanddal ILHerrer - mellom løype189061
Thomas Barvik MælandGanddal ILHerrer - mellom løype211775
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal ILHerrer - lang løype185984
Maria Nilsson RøddeGanddal ILDamer - mellom løype213110
Ove OalandGanddal ILHerrer - lang løype160920
Hilde OhrGanddal ILDamer - mellom løype213113
Fredrik OmdalGanddal ILHerrer - lang løype185866
Peder OrstadGanddal ILNybegynnerløype212951
Inger Cecilie RiseGanddal ILDamer - mellom løype188833
Marius RøddeGanddal ILNybegynnerløype211906
Tobias RøddeGanddal ILHerrer - lang løype197866
Barbro SandalGanddal ILDamer - mellom løype206194
Fredrik SandalGanddal ILHerrer - lang løype147077
Jonas Årvik SandalGanddal ILHerrer - mellom løype211823
Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal ILHerrer - mellom løype212328
Grete Stokke SeljeskogGanddal ILNybegynnerløype174701
Håkon Stokke SeljeskogGanddal ILNybegynnerløype212758
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal ILNybegynnerløype212615
Kristin SkadsemGanddal ILDamer - lang løype193010
Knut SkjævelandGanddal ILHerrer - lang løype197988
Morten Bjerga SundliGanddal ILHerrer - lang løype188954
Tore SvendsenGanddal ILHerrer - lang løype184560
Arild SvihusGanddal ILHerrer - lang løype206298
Kjell SvihusGanddal ILHerrer - lang løype160982
Anna TaksdalGanddal ILDamer - mellom løype188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILDamer - lang løype174788
Ole Kristian TaksdalGanddal ILHerrer - mellom løype188960
Kristoffer TveitGanddal ILNybegynnerløype211788
Andreas Nybak UrdalGanddal ILHerrer - lang løype188800
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal ILDamer - lang løype188831
Åsmund Lauritz VaalandGanddal ILHerrer - mellom løype212918
Aart Joakim in't VeldGanddal ILHerrer - lang løype96740
Lars Joshua VigesdalGanddal ILNybegynnerløype184651
Jakob Hovland WadelGanddal ILHerrer - mellom løype212108
Alf Johan Walgermo LimaGanddal ILHerrer - lang løype184260
Anna Alexandra WirowskiGanddal ILDamer - mellom løype212041

Stavanger Orienteringsklubb (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger OrienteringsklubbDamer - mellom løype170304
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype172002
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbDamer - mellom løype157189
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellom løype195833
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype195873

Annonser

IOF Eventor