Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kjempesprekken

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kjempesprekken
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 8 oktober 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 85 påmeldte deltakere.

Nybegynner (4 km) (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vorin BottenOslostudentenes IK223833
Christiane Gjerald / Maja ZimmermannOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK223919 / 224139
Lene Anett KillingmoKlubbløs216580
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Christian Reusch / Fridtjof ReuschHeming Orientering / Heming Orientering194449 / 194460
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801

Damer - kort (6 km) (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth DamsgaardSøllerød OK182157
Elise Wærp Hauge / Cecilie Wærp HaugeNydalens SK / Nydalens SK194109 / 212866

Damer - mellomlang (12 km) (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Hultgreen Weltzien / Betty Ann BjerkreimIL Tyrving / IL Tyrving199336 / 183853
Gunn Camilla Stang / Svenja KernstockOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK202976 / 206234
Anine Lome / Mona LomeHamar OK / Hamar OK195757 / 190329
Maria Torgersen / Sara TorgersenBækkelagets SK / Bækkelagets SK91550 /

Damer - lang (18 km) (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Maria Vister / Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK208969 / 223622

Herrer - kort (6 km) (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lenny Viking EnströmOslostudentenes IK210725
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Sigbjørn Modalsli / Knut Anders LøkenFossum IF / Fossum IF215003 / 81421
Ronald McgrailSøllerød OK139477
Richard Zeiner-Gundersen / Trine Marit Justad RaaenFossum IF / Kongsberg OL195814 / 222089
Henrik ReuschHeming Orientering194450

Herrer - mellomlang (12 km) (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude Fixdal / Harald AulieIL Koll / IL Koll190628 / 204622
Stein BlomsethVålerengens IF195953
Guttorm L Egge / Bjørn GrindeOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK210110 / 187140
Siri Eidnes / Torstein MellemOslostudentenes IK / NOTEAM226656 /
Kjetil Espedal / Tobias EspedalNydalens SK / Nydalens SK147139 / 153554
Bjørn Hauge / Kyrre GranNydalens SK / Fet OL411372 / 180192
Stian Overskeid / Sjur GrindstuenIndre Østfold OK / Indre Østfold OK500014 / 190252
Harald Østgaard Lund / Jens-Morten HansenIL GeoForm / nasjonalrådet192993 /
Espen HolmKlubbløs
Bente Landmark / Eirik TandrevoldFossum IF / Fossum IF208596 / 134167
Ove MartinsenHauketo IF199744
Tord Erik SkyrudFossum IF203537
Rolv Anders SystadLyn Ski160905
Selma TonjerNydalens SK96426

Herrer - lang (18 km) (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling Fossheim Asplin / Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL / Gjø-Vard OL500263 / 501103
Ida Hope Barth / Magnus Hope BarthOslostudentenes IK / Oslostudentenes IK501012 / 172011
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Vetle Christiansen / Håvard MyhreBækkelagets SK / NTNUI217084 / 198915
Stefan Kernstock / Erling HålandOslostudentenes IK / VBIL206372 / 211622
Sindre Langaas / Tore KjølsethNydalens SK / Nydalens SK203666 / 184116
Mikael Olausson / Vegard LineOslostudentenes IK / NTNUI208560 / 203230
Halvor Saunes / Lars Eid NielsenNydalens SK / Nydalens SK195811 / 198025

Kort åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Endre HagelundLillomarka OL500913
Jon LahlumFossum IF500337
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Tibor VáriSturla, IF159623
John YtternesKolbotn og Skimt OL

Mellom åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Georg A. BuggeKlubbløs
Håvard ChristiansenKlubbløs412940
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Erling HjermstadFossum IF190677
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Per Morten LefdalKlubbløs194643
Preben von der Lippenasjonalrådet

Lang åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald IweIL GeoForm195754
Lasse NederhoedKlubbløs206408
Johan SvedbergHeming Orientering167022

Annonser

IOF Eventor