Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Foll-O-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 7 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

D -12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering212544
Malin GjetangerMåren OK213106
Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OL
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL204499
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL204596

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhMåren OK184147

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering480224

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Wilberg AabelBækkelagets SK64308
Ingeborg BakkenMåren OK92537

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601

H -12N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL204464
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering212540
Olav NordlieKolbotn og Skimt OL204408
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL91586
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering223950

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering211957
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL192957
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192756
Magnus EndresenMåren OK213002
Andreas GjetangerMåren OK197814
David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL211836
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

H 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK212105
Morten FredhMåren OK208419
Truls HestengenKlubbløs207921
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308
Andreas StenstadOppsal Orientering204701

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Øyvind ThømtIndre Østfold OK160884

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Ove MartinsenHauketo IF199744
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL483400

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Peter KlavenessMåren OK

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund JahrDriv IL168487
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL204607
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215

LangLett (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein KvåleÅs-NMBU Orientering224305
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering485352
Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering501253

Åpen B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL217157
Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL
Kjetil JacobsenHamar OK181702

Annonser

IOF Eventor