Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp 7 Nidarøst

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 7 Nidarøst
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 1 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 160 påmeldte deltakere.

N-åpen (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Aglen AlsosWing OK223799
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg214415
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK203646
Olav BjørkanByåsen IL225286
Benjamin BraathenOL Trollelg
Nathaniel BraathenOL Trollelg214383
Amund Andreas BuhaugNidarøst OK203644
Unni Margrethe BuhaugNidarøst OK92076
Benjamin CallananWing OK199653
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK207771
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK207665
Oliver FuruhaugByåsen IL225580
Erlend GrønliFreidig225465
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Ingeborg KolstadWing OK223812
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Johannes LerliMelhus IL211381
Mathias LeroyerFreidig502096
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Frida LutherOL Trollelg213356
Martin MelhuusWing OK223632
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK207664
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK203642
Emil Aleksander NolteFreidig206048
Atle PedersenMelhus IL215066
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Tormod StavrumWing OK223615
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Marius TorsethaugenWing OK223492
Hanne Marie TørhaugWing OK501264
Kari Johanne VaskinnMelhus IL96235

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Hedda SæbøNidarøst OK203647
Johanna SøraasWing OK213518
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Annelie HerzogNidarøst OK223643
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK203651
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK203652

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Tuva GrøtteWing OK212440
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Margrete FodstadWing OK
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733
Åsne Stræte OpdahlWing OK202250

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590
Synne Marie KvammeWing OK213255
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK207663
Thea WalsethMalvik IL213633

D 15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldrid BratsbergWing OK199654
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Andrine VikenByåsen IL181017

H -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eystein AskeFreidig
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK202257
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Jørgen Moseid UlvenFreidig225355
Sivert Sæther LevinFreidig224366
Oliver Vatterholm JernbergFreidig

H 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL153935
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Johan BjørkanByåsen IL211950
Sigurd BraathenWing OK213155
Trygve Johannes BuhaugNidarøst OK160971
Leon Dahl LarsenWing OK223817
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Odin GåsvikNidarøst OK225114
Tristan HalvorsenFreidig176201
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Martin Moseid UlvenFreidig212824
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Alfred Gilje SanneFreidig212738
Borgar StavrumWing OK223664
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Iver Dalsaune ThunFreidig180850

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK160968
Ådne StordalByåsen IL225177

H 13-14 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Henrik BraathenWing OK228370
Gabriel CallananWing OK203540
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK213441
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Mikkel HoltFreidig184323
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Erling Eide HustvedtWing OK412954
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Joakim Solberg QvenildMelhus IL224033
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Håkon SæternesByåsen IL147482
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704

H 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AuneMelhus IL224269
August Hopstad NykvistWing OK223811
Michael OlsenMelhus IL225123
Harald SørflakneMelhus IL88703

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola VikheimWing OK

H 15-16 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Tobias GundersenNidarøst OK211904
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Matias NissenFreidig214966
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Sander SandmoMelhus IL225214
Lars SandstadFreidig142524
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Jonas VindalWing OK161002

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297

Annonser

IOF Eventor