Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Fjelløpet i Vinje 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje 2
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 3 juli 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 223 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BeitdokkenPorsgrunn OL187099
Marie BeitdokkenPorsgrunn OL186853
Idun HeklandIL Gular213259
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa157204
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256
Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa157176

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne BeitdokkenPorsgrunn OL187099
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering147116
Emilie StørenBø OL176315

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie MyhreSkien OK185856

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Hanne VassendPorsgrunn OL203386

D 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Britt Kari LegårdOdda OL80629
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Maiken SandbergNydalens SK191080

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergTyrving IL211335
Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa157220

D 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnhild Tilly BagåsIL Hauken211206
Ingunn GåsoddenSkien OK185626
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Heidi LohneOdal OL - Orientering213363
Ellen Sofie RuudEiker OL206497

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Stina Johannne SandbergNydalens SK97715

D 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita BeitdokkenPorsgrunn OL186853
Julie Strømman BerteigFossum IF86375
Maja Fjellstad KnutsenNTNUI216175
Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti199632
Gyri MyhreSkien OK95264
Turid Zagar NesLarvik OK67709
Louise OramBækkelagets SK197974
Anne Marthe PeveriEiker OL152757
Siri SelvigNTNUI408227
Silje Skorve SkarpeidGanddal IL157474
Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK223622
Selma TonjerNydalens SK96426
Anna UlvensøenNTNUI147827
Kjersti Adéla WestinKristiansand OK149322

D 35 kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Helen LingaIL Gular487964

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica BerglundRingerike OL182073
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Linda FredhMåren OK184147
Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK82124
Liv SchjervenLardal OL82130
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa157212
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Marianne NjåsteinTyrving IL221144
Sigrun NygårdAsker Skiklubb96109
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Gunilla GedinGöteborg Majorna OK
Gyrid KvaaleBø OL116890
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn BotnenBø OL89661
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Aud KjemperudEiker OL184662

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Edel SlettemarkStord Orientering207689

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve HeklandIL Gular212401
Anders Lohne AarstadOdal OL - Orientering147114
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian HagenPorsgrunn OL213214

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adam ConwayKongsberg OL201777
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Heine LingaIL Gular127049
Jakob RolfsnesFitjar IL80643

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa157211

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 17-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FredhMåren OK208419
Anders HvasshovdKongsberg OL501071
Odin LingaIL Gular181926
Magnus NygaardNTNUI196862
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering197889
Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa157213

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL186958
Ove KjetsåOtra IL204645

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sten Øivind BjerkeLarvik OK114852
Tony HalsallOtra IL204646
Anders SeljestadOdda OL192476

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114837
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Matias Hodne HanischKristiansand OK158637

H 21- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI181443
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL192443
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Lars Steinar HefreBø OL144281
Harald HoviSkien OK184572
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Eivind Romberg KvaaleBø OL145803
Steinar LandeBø OL88666
Vegard LineOslostudentenes IK203230
Glenn Tore LølandSauda Orienteringsklubb187252
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Thomas NipenNydalens SK197815
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK200414
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Fredrik SandalGanddal IL147077
Sindre SandvenFossum IF200630
Halvor SaunesNydalens SK195811
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Ragnar TonjerNydalens SK172051
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903

H35 kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørn MyrlandNotodden OL500241

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL71663
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Bård HeklandIL Gular224042
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Tormod SkaugeIL Gular202182

H 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Torstein KvaaleAsker Skiklubb219497
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Roar MyhreKristiansand OK221313
Asbjørn RoeLarvik OK211615
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Øyvind StørenBø OL203258
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Trond BrevikFossum IF197501
Phil ConwayKongsberg OL201600
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Christian GrotnesTyrving IL211267
Are NjåsteinTyrving IL206550
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484
Rune RøedStokke IL197822
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 55- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergTyrving IL203634
Roy GjerdingOK Moss197796
Inge GlittumOK Skeidi190985
Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering168467
Erlend HoltermannPorsgrunn OL
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Harald OmlandSkien OK184463
Per SandbergNydalens SK181026
Jan SteffensenHaugesund IL Orientering222065
Eivind TokheimOdda OL192416
Ulf WallinGöteborg Majorna OK129751
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarle BotnenBø OL170925
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Arve GlittumOK Skeidi188444
Per Chr. HagenBø OL94133
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Rune LaurantsenSkien OK114912
Svein LingaIL Gular181793
Rolf LundeEiker OL206414
Olav NipenTyrving IL197973
Ove OalandGanddal IL160920
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768

H 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein EriksenSandefjord OK186942
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Martin NaufHedrum OL182122
Finn PettersenGjerstad IL68409
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Paul SkjakerHadeland OL89582
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Åmund TonnaEiker OL94933
Kjell WintherOppsal Orientering220984
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 70- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Klaus EngenEidskog OL216401
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Ragnar HillestadLardal OL159034
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Rolf LyePorsgrunn OL89039
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Sigvald RobberstadHalsnøy OL211544
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Harald WibyeOK Moss480203

Annonser

IOF Eventor