Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup 2016 Løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2016 Løp 3
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 19 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 557 påmeldte deltakere.

D 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK186069
Mille Baastad BergTyrving IL211509
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Emilie Ruste FløLillomarka OL205528
Linnea HolstTyrving IL192323
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering217731
Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK189098
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Ingrid LuråsOppsal Orientering201869
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Anna NakkimBækkelagets SK212432
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Marie SaugestadNydalens SK208017
Malin SveenBækkelagets SK203663
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Simen Gløgård StensrudNittedal OL157997
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK202158
Ask OlaussenOppsal Orientering192134
Felix R. HyllesethSentrum OK168429
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

D 13-16 (53)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK186995
Anna Trindade EriksenNydalens SK144284
Tuva Nesheim FlatebakkenTyrving IL211344
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Ingunn HofgaardNydalens SK196724
Iris HolstTyrving IL181925
Ingvild HøydalNydalens SK176096
Tia JansenHeming Orientering187165
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK212529
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Pernille KatlaFossum IF191341
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Ingrid G. KvålsgardFossum IF160449
Martha Nesheim KøberNydalens SK191292
Marie LilandNydalens SK153847
Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering147116
Ingrid Lund HovdenTyrving IL157037
Ea LunøeNydalens SK157156
Ingrid MadslienNydalens SK201964
Hannah MansNydalens SK157489
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296
Ina MartiniAsker Skiklubb196973
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK212466
Maren NorderudTyrving IL217479
Ragne NorrudFossum IF143035
Astrid RognstadHadeland OL180263
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Inger RødnesOppsal Orientering412939
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Oda ScheeleNydalens SK224243
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering212602
Frida SolsrudNydalens SK187089
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Pia Young VikNydalens SK224455
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Ada WulfsbergNydalens SK154535
Live ØstvoldHeming Orientering181518

H 13-16 (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK175830
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb222221
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK153564
Arthur BrunborgNittedal OL3630829
Herman BrunborgNittedal OL3551165
Lauritz BrunborgNittedal OL160170
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering75939
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Tobias FremmingHeming Orientering187286
Simen FritznerNittedal OL3595618
Peter GisholtFossum IF198904
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering222540
Johannes HalvorsenNydalens SK186078
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb200255
Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering198754
Vemund HeierNydalens SK187139
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK180216
Storm KleivaNydalens SK172705
Henrik KnudsenOppsal Orientering130753
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK186133
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Endre Rognskog MellaOppsal Orientering68265
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Andreas MoldskredOppsal Orientering197932
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399
Torstein NordgaardOdal OL - Orientering217650
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering217168
Marlon RustadBækkelagets SK95238
William Resvoll SkaugOppsal Orientering209966
Ådne SkjærsteinTyrving IL173244
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Elias StubberudNydalens SK410557
Håkon SturødNydalens SK500056
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Torjus UllernTyrving IL199342
Lars Young VikNydalens SK186295
Simen VågeAsker Skiklubb212140
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb155978
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999
Sondre YtterbøAsker Skiklubb202127
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SK216989
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

D 17- (86)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK188972
Anikken Gjerde AlnæsRaumar Orientering97613
Mari Jevne ArnesenTyrving IL152506
Stine AustadRaumar Orientering216818
Stine Madslien BakkenNydalens SK188467
Åse BerganNydalens SK204666
Karen BjergaardNydalens SK180935
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Ingrid BredalenLillomarka OL206908
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Maria BrodinFossum IF94472
Synnøve BråtenVegårshei IL179370
Ingrid Eck JoreStokke IL179397
Elin EkebergTyrving IL159503
Joanna ErikssonNydalens SK221343
Åshild Faller RåheimFet OL153842
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Synne Nesheim FlatebakkenTyrving IL181104
Mari FlatekvalOppsal Orientering480220
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Åsa FranzenTyrving IL220728
Marthe GløersenBækkelagets SK184264
Elena GrandNydalens SK187012
Kine GulliksenBækkelagets SK159016
Ragnhild HagaRaumar Orientering487822
Line HagmanBækkelagets SK69018
Anine HallénNydalens SK207659
Ida Feiring HaltiaTyrving IL186181
Thea Feiring HaltiaTyrving IL186180
Anniken Helland-HansenTyrving IL220877
Kristin Helland-HansenTyrving IL220799
Ronja HellerBækkelagets SK66846
Linn HokholtNTNUI214837
Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering199488
Marion HuberNydalens SK226171
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Lene Godager KaasBækkelagets SK152391
Line KlyveOppsal Orientering60557
Maren KoplandModum OL86844
Aurelia KorthauerEidsvoll OL18799
Cristina LuisNydalens SK170785
Helene Lund-JohansenTyrving IL185835
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575
Johanne LægranNydalens SK176066
Oda LægranNydalens SK176200
Lone Malmgren MolstadGjø-Vard OL159331
Emeline MjølnerødHalden SK79145
Toril NesNydalens SK129752
Stine NjåsteinTyrving IL500225
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK168391
Louise OramBækkelagets SK197974
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL178188
Ane Næsset RamtvedtTyrving IL188445
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering203009
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK128464
Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering400956
Synne StrandAsker Skiklubb215533
Camilla StridsklevTyrving IL169675
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL86521
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL161304
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering189019
Ida TangenNydalens SK487970
Lise TaraldsvikKlubbløs
Arianna TauferNydalens SK483534
Ida TiltnesTyrving IL159511
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Elise UllernTyrving IL199343
Marie UllevålseterNydalens SK182041
Mariann UlvestadBækkelagets SK158852
Siri UlvestadNydalens SK206420
Lina Undrum MariussenOppsal Orientering150836
Ingrid UrsethVingelen IL98068
Marit ValaOppsal Orientering97110
Tonje VassendFossum IF191267
Lisbeth VollNydalens SK96612
Hedvig VollsetHeming Orientering187013
Ina WesterlundNydalens SK195291
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266
Kristina YakubkinaLillomarka OL10232
Johanne Øderud VatneBækkelagets SK202159

H 17- (82)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasheimOppsal Orientering194508
Erik AnderssonJärla Orientering73763
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Jørgen Kjos BarkenæsFet OL180194
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Eirik Langedal BreivikNydalens SK157159
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Alan CherryVaregg Fleridrett200459
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Per Magnus DahlElverum OK98137
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering181662
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering181663
Henrik EijsinkNydalens SK177948
Christian Faruga KarldénKvillebyns SK194003
Raphael FerrandBækkelagets SK188000
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Kasper FosserHeming Orientering195708
Morten FredhMåren OK208419
Kjetil FriestadKristiansand OK197996
Markus GladNydalens SK220766
Anders HagaRaumar Orientering195480
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK211355
Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orientering202997
Audun HokholtKolbotn og Skimt OL200351
Martin HosetNydalens SK184647
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Gunnar Nerijus JacobsenStokke IL94455
Sverre Waaler KaasNydalens SK80133
Steinar KvaaleBø OL157067
Truls KvaaseBækkelagets SK222573
Martin LangaasOppsal Orientering151401
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb207400
Lukas LilandNydalens SK202201
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772
Sam LunøeNydalens SK177010
Aksel MadslienNydalens SK201954
Mathias NipenTyrving IL186079
Thomas NipenNydalens SK197815
Torgeir NørbechTyrving IL500257
Einar M. OftenRaumar Orientering200713
Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering38635
Joar OldernesLillomarka OL201894
Mathias OlsenLarvik OK470726
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Ola Marius PedersenOppsal Orientering165633
Erik PerssonOppsal Orientering184336
Morten Nilstad PettersenTyrving IL222251
John Eivind PresterudFet OL193623
Tobias R. HyllesethSentrum OK225270
KyongSa RiNydalens SK169009
Sander H. RogndokkenFet OL195911
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Sindre RønningFossum IF221215
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK192564
Erik RåbergOK Tyr200443
Andreas SaunesKongsberg OL170531
Halvor SaunesNydalens SK195811
Riccardo ScaletLillomarka OL78652
Thomas SchiveBækkelagets SK183679
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL500298
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810
Ove SætraHadeland OL500224
Jostein TandbergNydalens SK226298
Vebjørn TandbergNydalens SK157755
Jostein ThorstensenSINTEF BIL137326
Lavran ThorstensenOppsal Orientering412980
Erik TrøenModum OL134240
Trygve TømtaRaumar Orientering89498
Anders VisterNydalens SK209926
Tarjei VollsetHeming Orientering200551
Are WigaardOppsal Orientering214979
Per WiréhnAsker Skiklubb192186
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903
Magnus WølnebergTyrving IL193113
Marius ØieLøten o-lag159002

D 40- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Solveig BerganNydalens SK180326
Marit B. EithunNittedal OL192163
Hege FeiringTyrving IL186189
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Linda FredhMåren OK184147
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Gyda Drage KleivaNydalens SK500158
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Kathrine LunøeNydalens SK157157
Gunhild MyhrAsker Skiklubb168825
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Trine OldernesLillomarka OL168298
Hege PranOdal OL - Orientering192517
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Anne RusteLillomarka OL197515
Nora SkauenTyrving IL182125
Ida Margrethe UllernTyrving IL211369
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK132757
Hege WangLillomarka OL158427
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb157991
Silje WithKlubbløs206487
Ingeborg ØderudBækkelagets SK221481
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

H 40- (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Knut AaldeNydalens SK188722
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Magne AasAsker Skiklubb152220
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Tore BredalenNittedal OL206921
Vegard BroxTyrving IL206906
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering199331
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Anders FlågenHeming Orientering411539
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering181982
Kyrre GranFet OL180192
Inge GunnesTyrving IL150405
Robert HafsrødOppsal Orientering205551
Bjørn HaugeNydalens SK411372
Dag Helland-HansenTyrving IL160979
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK483755
Ove HildrumLillomarka OL181295
Torstein HoleNydalens SK197809
Jens Christian HolstTyrving IL192324
Knut Harald HyllesethSentrum OK223712
Pål Christian IngierdBækkelagets SK185198
Espen JernbergNydalens SK211283
Haakon KnudsenOppsal Orientering71598
Torstein KvaaleAsker Skiklubb219497
Ola LestebergKongsberg OL211224
Trond LundTyrving IL500311
Steinar LågAsker Skiklubb411745
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Svein MobergBækkelagets SK159001
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Svein NygårdLillomarka OL206303
Ola PermanOK Tyr155610
Martin ReichenbachOppsal Orientering196745
Christian ReuschHeming Orientering194449
Alexander RødstenHeming Orientering500043
Yngve RøeNydalens SK157484
Martin SkytterenOdal OL - Orientering145194
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Jon SolsrudNydalens SK96361
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering216356
Odin TellesbøØstmarka OK221259
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176
Knut Johan WinsvoldØstmarka OK212502
Sverre WisløffAsker Skiklubb168827

D 50- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Berit BergeTyrving IL200025
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Åse BrødholtIndre Østfold OK145136
Anne DahlNydalens SK192454
Anne DanielsenNydalens SK207677
Berit DanielsenTyrving IL220726
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering181665
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Åshild FlatebakkenTyrving IL220908
Frøy GrøndahlLillomarka OL80511
Anna GöhlmanTyrving IL185825
Mette HallénNydalens SK200574
Linda HanssenØstmarka OK203515
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL200429
Line Telje HøydalNydalens SK191379
Nina Elise JørgensenNittedal OL80134
Astrid Waaler KaasHeming Orientering85000
Anne MadslienNydalens SK500059
Kari MadslienNydalens SK201959
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Anne MyhrNydalens SK144981
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Marianne NjåsteinTyrving IL221144
Anne Kristine NorderudTyrving IL186086
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Ingrid T. Rolfsen HaugmoHeming Orientering194896
Kjersti SkantzeTyrving IL186157
Runa SkyttersæterHeming Orientering158429
Helena StubberudNydalens SK216865
Maria TorgersenBækkelagets SK91550
Ellen Marie TurterNydalens SK188728
Alix Young VikNydalens SK89481
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

H 50- (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Truls AngellLillomarka OL181043
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Hallvard BergTyrving IL203634
Magne BrændenLillomarka OL83067
Terje BråtenRaumar Orientering412490
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Håvard ChristiansenKlubbløs412940
Arne DybdahlLillomarka OL149754
Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering483539
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Egil EideTyrving IL117717
Morten EngebretsenRaumar Orientering209826
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Nils Petter FremmingHeming Orientering159509
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Ole Petter HaugenNydalens SK214738
Øyvind HelmersenFet OL201988
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Nils HæstadFossum IF191375
Ove Kristian JødalBækkelagets SK184315
Kjetil KarlsenOK Moss222689
Morten KarlsenMåren OK400006
Hallvard KorenOK Moss84741
Are KristiansenTyrving IL186247
Einar LunøeNydalens SK177011
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Ove MartinsenHauketo IF199744
Johan MattssonLillomarka OL80512
Stein MellaOppsal Orientering204225
Are NjåsteinTyrving IL206550
Thor NorderudTyrving IL188842
Bjørn Erik ReinsethNydalens SK157765
Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering159926
Don SkantzeTyrving IL186156
Bent SkatvedtRaumar Orientering181054
Helge StubberudNydalens SK410559
Geir Sverre SvingheimHadeland OL68548
Arne TorgersenBækkelagets SK38368
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Thor VollsetHeming Orientering216665
Bjørn WilladssenHeming Orientering226063
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb132553
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Jarl ØvstedalNydalens SK201864

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv HaugliHeming Orientering222567
Wenche HultgreenTyrving IL186240
Birgit KorvaldNydalens SK69027
Margaret RoseveareOppsal Orientering74969
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

H 60- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SK205708
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Vidar ElvekrokEiker OL221493
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Bjørn GrindeOslostudentenes IK3780350
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Egil HusethKamp/Vestheim IF200718
Johan Toverud JensenNydalens SK79905
Dag KaasHeming Orientering87027
Stein KlyveOK Moss64749
Helge LyeTyrving IL219198
Bård NatvigNittedal OL217340
Petter NæssOppsal Orientering189041
Jan SveenRaumar Orientering172937
Nils-Petter WiikDriv IL199657

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF160343
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL204594
Sidsel SandelienHeming Orientering172855
Inger SkaugOppsal Orientering191388

H 70- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL214919
Leif BråtenHeming Orientering87017
Tor DrageHaugerud IF157981
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Kjell H. EriksenFossum IF82227
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Sigurd HaugerudIL GeoForm195810
Einar HemLillomarka OL221160
Jørgen HolmboeTyrving IL155920
Sturle HånesIL GeoForm169036
Odd KletteliBækkelagets SK500050
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL159532
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215

H Bedrift (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje Wiig MathisenOpen iT190637

D Rekrutt (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering216858
Erika A. GjedeboOppsal Orientering
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Mari KallesonOppsal Orientering219390
Åse LuråsOppsal Orientering223907
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering212618
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering212086
Celine Marthinsen SalomonsenBækkelagets SK211610
Ester Sørbrøden StoksetKlubbløs208660
Synne Syversen GihleOppsal Orientering137160
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering181795
Line Hetle WasbergOppsal Orientering155531

H Rekrutt (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Olav BirkemoeOppsal Orientering212404
Simeon BraatenOdal OL - Orientering204723
Aksel EideBækkelagets SK204533
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Markus HirschBækkelagets SK212251
Oskar HoltvedtBækkelagets SK184993
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Ludvik Tinius HøgvardBækkelagets SK63820
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK185059
Leon KnudsenOppsal Orientering119628
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Eskil OlaussenOppsal Orientering212351
Sondre OlaussenOppsal Orientering192205
Eirik RokkeOppsal Orientering217781
Sondre RokkeOppsal Orientering217835
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering222301
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering212644
Emil SkaugNydalens SK213760
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270
Gabriel SolemOppsal Orientering212110
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering209720
Birk Eidelbrekt WoldOppsal Orientering212534
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718
Simen ÅnensenOppsal Orientering207827

Annonser

IOF Eventor