Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Midnattsolgaloppen 2017

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Midnattsolgaloppen 2017
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: onsdag 28 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H 21- (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Topi AnjalaKoovee201850
Martin AnkelOK Alehof50121
Jacob Berg LofthusNTNUI222586
Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø999999
Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegn60888Dag 2
Gustav BoquistIK Uven58720
Per CarlborgLinköpings OK400062
Cillín CorbettCork O
Anders DahlinOK SarvenDag 2, Dag 4
Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering503256Dag 2, Dag 3, Dag 4
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn Orientering
Fredrik EliassonHalden SK501314
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151Dag 1, Dag 2
Tuomas FjällströmAnttolan Urheilijat190559
Markus GladNydalens SK220766
Tapio HaarlaaHelsingin Suunistajat503392
Tobias HenrikssonOK Trian209794Dag 1
Miika HernelahtiKalevan rasti501441
Evaldas JadenkusOK Azuolas
Sami-Petteri JuopperiPellon Ponsi207304Dag 1, Dag 2
Harald KalagerNTNUI500532
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Kari KokkinenLahden Taimi204866
Håvard Krey HansenOK Silsand158061
Petteri LaitinenKangasala SK500079
Rasmus LarssonOK Alehof
Aron Laurell HåkanssonKungälvs OK159160
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Torstein Eidnes MellemNydalens SK234824Dag 3, Dag 4
Halvor Eid NielsenÄrla IF83152
Johnny NimvikLunds OKDag 3, Dag 4
Teemu NiskanenOunasvaaran hiihtoseura189859
Morten Andreas NomeBSI - Orientering62085
Rune NygaardIL Gular207699
Anders Felde OlaussenNTNUI182081Dag 3, Dag 4
Sven-Are PaulsenBardu ILDag 1, Dag 2
Topi PenttinenOK Trian502949
Sverre Turter SandvoldNTNUI182072
Jukka-Pekka SeppänenHiidenkiertäjät205275
Jere SipponenIFK Lidingö SOK197686
Vegar SkildheimIL BUL-TromsøDag 1, Dag 2
Torgeir SkjeldnesBardu ILDag 3, Dag 4
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL215428
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Torkil Eide SolstadTyrving IL159534Dag 3, Dag 4
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät72042Dag 1, Dag 2
Juho-Matti TaivainenNavi501438
Panu TeittinenKangasala SK410773
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
James TurtonÖstersunds OKDag 1
Anders Tønnessen RødFana IL91559Dag 3, Dag 4
Antti VainioMS Parma205125
Eero-Matti VainioMS Parma184136
Anders VisterNydalens SK209926
Jakob WallenhammarHagaby GoIF497222
Vidar WenselSørreisa OL204392
Marius ØieLøten o-lag501531Dag 1, Dag 3
Håvar ØstvikBardu IL180225

Annonser

IOF Eventor