Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestmjøsa-cup 6 med klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestmjøsa-cup 6 med klubbmesterskap
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 7 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine VistedGjø-Vard OL212563

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus BekkelundGjø-Vard OL217883
Selma BekkelundGjø-Vard OL217713
Sigurd Hatterud EidGjø-Vard OL217851
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111

D 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Astrid KravdalGjø-Vard OL222718
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Eirin LodgaardByåsen IL216707
Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL203612
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll184109
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid GiilRond OL227457

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Even LienGjø-Vard OL187269
Lars LienGjø-Vard OL187270
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll128419

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Henrik Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224965

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689

H 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK92332
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeGjø-Vard OL200425

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein SolerødOL Toten-Troll215633
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715

Annonser

IOF Eventor