Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestmjøsa-cup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vestmjøsa-cup 1
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 20 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

Bodø og Omegn IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida HegrebergBodø og Omegn IF OrienteringA187126

Gjø-Vard OL (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OLC212249
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OLA212129
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OLN217800
Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OLA165733
Harald BakkeGjø-Vard OLB200425
Kirsten BakkeGjø-Vard OLC181857
Vibeke Tøfting BakkeGjø-Vard OLC165732
Even Nordli EriksenGjø-Vard OLN212827
Iver Nordli EriksenGjø-Vard OLC212285
Margrete JørandliGjø-Vard OLA215006
Eline KravdalGjø-Vard OLN224356
Marie KravdalGjø-Vard OLA201972
Mats LigaardenGjø-Vard OLN217261
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OLB178352
Synne SolbergGjø-Vard OLA180801
Hege SolerødGjø-Vard OLA76108
Are StrandlieGjø-Vard OLA500062
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLA500063
Olav SveumGjø-Vard OLA
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OLA191111
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLN191165
Simon Wich-HeiterGjø-Vard OLA203612
Elias ØhmanGjø-Vard OLA158026
Josef ÖhmanGjø-Vard OLN166976
Martin ØhmanGjø-Vard OLA158017

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind SørlieHadeland OLA215505

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Terje MalmHamar OKB206901

IL Veten (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit BergsetIL VetenB92121
Roar SkoglundIL VetenB117713

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emilie Kloppbakken StenbrendenKlubbløsN

Lillehammer OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane Holm GrønengLillehammer OKA191310
Hilde GrønengLillehammer OKA174572

OL Toten-Troll (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-TrollC184001
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-TrollA197831
Trond FlaskerudOL Toten-TrollA168972
Håvard GjestvangOL Toten-TrollB402743
Håvard KvammeOL Toten-TrollA184108
Sigurd KvammeOL Toten-TrollB170846
Bjarte LindstadOL Toten-TrollA207731
Jens Strømmen MartinsenOL Toten-TrollC89587
Jakob MoOL Toten-TrollA207814
Kjersti SmåstuenOL Toten-TrollC221395
Anders SollienOL Toten-TrollA92154
Johannes Bjørke SollienOL Toten-TrollC128419
Marte Bjørke SollienOL Toten-TrollB184109
Nils Harald StaffOL Toten-TrollA487977
Vanja StaffOL Toten-TrollA207721

Ringsaker OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OKA191208
Erik HaugenRingsaker OKB92332

Snertingdal IF Orientering (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andre BrobakkenSnertingdal IF OrienteringB212736
Eskil BrobakkenSnertingdal IF OrienteringN212817
Hilde BrobakkenSnertingdal IF OrienteringB206244
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF OrienteringB212811
Agnethe HasliSnertingdal IF OrienteringA158846
Aksel HolmenSnertingdal IF OrienteringN111569
Therese HolmenSnertingdal IF OrienteringN212752
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF OrienteringA222531
Jon StrandSnertingdal IF OrienteringB212745
Lars WallinSnertingdal IF OrienteringB211923

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor