Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nordisk Landskamp, pre-o

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nordisk Landskamp, pre-o
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 17 september 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 99 påmeldte deltakere.

Elite (90)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Aarholt WaalerPorsgrunn OL
Mikael AftevikOK Gläntan Vessigebro
Clive AllenSilkeborg OK
Göran AnderssonAttunda OK
Arne AskLierbygda OL
Nick BarrableOK Ravinen
Renato BettinTeam Italia
Eva BjörkmanOK Tyr
Roger BorgKungälvs OK
Fabio BortolamiTeam Italia
Anne BragginsWest Anglian Orienteering Club
Charles Bromley GardnerBAOC
Sondre Ruud BråtenNydalens SK
David CotonWest Anglian Orienteering Club
Susy De PieriTeam Italia
Ian DitchfieldMole Valley
Tom DobraUniversity of Bristol OC
Marianne DæhliHalden SK
Sigurd DæhliLøten o-lag
Karl-Gustaf DäldehögFjärås AIK
Leif ErikssonModum OL
Libor ForstVSSK MFF Praha (MFP)
Lenka ForstováVSSK MFF Praha (MFP)
Eva FredholmOK Linné
Martin FredholmOK Linné
Jan FuruczFarmaceut Bratislava
Zuzana FuruczovaFarmaceut Bratislava
Stig GerdtmanVingåkers OK
Ingemar GidenstamKungälvs OK
Petteri HakalaRasti-Nokia
Duncan HarrisDeeside
Ruth HarrisDeeside
Pertti HartmanRasti-Nokia
Jan Erik HaugØstmarka OK
Peter HornsbyLEI
Peter HuzanSouth London Orienteers
Sami HyvönenFinland
Martti InkinenRajamaen Rykmentti
Anna JacobsonOK 77
Svein JakobsenFredrikstad SK
Clara JakobssonTidaholms SOK Sisu
Robert JakobssonTidaholms SOK Sisu
Ola JanssonBjörklinge SOK
Michael JohanssonVänersborgs SK
Esko JunttilaMuuramen Rasti
Rolf KarlssonRehns BK
Rolf KarlssonSurahammars SOK
Richard KeighleyWimborne Orienteers
John KewleyMDOC
Pentti KoponenEsSu
Jani LeppäniemiVetelin Urheilijat
Erik LundkvistHJS Vansbro OK
Pinja MäkinenKoovee
Per-Ivar MöllbergArboga OK
Mauro NardoTeam Italia
Hannu NiemiEpilän Esa
Elisabeth Norsell KarlssonRehns BK
Roope NäsiAlahärmän Kisa
Rudi OlvenmyrOK Tyr
Bengt-Erik PedersenOL Vallset/Stange
Jahn PetersenSilkeborg OK
Iain PhillipsLEI
William RexOK Landehof
Antti RusanenFinland
Bosse SandströmStångenäs AIS
Karoline Saxtorph SchulzBallerup OK
Søren SaxtorphBallerup OK
Maria Krog SchulzBallerup OK
Lars SilvervretOK Hedströmmen
Miroslav ŠimekSK Los Mělník
Markéta ŠimkováSK Los Mělník
Alf StefferudØstmarka OK
Bertil StåhlKalmar OK
Erik StålnackeIFK Göteborg
Per StålnackeHølen IK
Petteri SuominenHelsingin Poliisi-Voimailijat
Ari TertsunenFinland
Ari UotilaKokemäen Kova-Väki
Graham UrquhartOD
Liz UrquhartOD
Juha VillikkaKoovee
Knud VogeliusSilkeborg OK
Vibeke VogeliusSilkeborg OK
Lars Jakob WaalerPorsgrunn OL
Ole-Johan WaalerPorsgrunn OL
Lennart WahlgrenRehns BK
Elisabet WiksellStora Tuna OK
Marit WiksellRehns BK
Ola WiksellStora Tuna OK
Geir Myhr ØienRingsaker OK

A (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus AftevikOK Gläntan Vessigebro
Gro Kristin HaugØstmarka OK
Liv HorntvedtIL Imås
Lise HørtvedtKongsberg OL
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL
Margareta StålnackeHølen IK

B-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gustav RexOK Landehof
Laura Saxtorph SchulzBallerup OK

Annonser

IOF Eventor