Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Odda 2-dagars / Vestlandsmeisterskap (DM) stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Odda 2-dagars / Vestlandsmeisterskap (DM) stafett
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: søndag 21 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 74 påmeldte lag.

H 17 (17)

NavnLagoppstilling
Askøy OL 1
1Tonje Aasheim Nymark192318
2Tore Nymark192524
3Yngve Nymark205945
Ganddal IL 1
1Morten Bjerga Sundli188954
2Oddvar Taksdal197727
3Arild Aasheim181858
Gneist, IL 1
1Andreas G. Polden204632
2Sturle Nordeide211077
3Mads Jørgen Skage207693
Haugesund IL Orientering 1
1Sigurd Paulsen Vie197847
2Johannes Djupesland172270
3Sigleif Steinsvåg157072
Haugesund IL Orientering 2
1John Arvid Djupesland222580
2Stein Jarle Helgeland168467
3Per Bjarne Myhre158120
Haugesund IL Orientering 3
1Erik Engløkk198968
2Alf Inge Lindtner39624
3Erik Utne Vie146560
IL Gular 1
1Tom Eirik Eikanger211413
2Arne Johannesen61154
3Rune Nygaard207699
IL Gular 2
1Tormod Skauge202182
2Bård Hekland92585
3Svein Linga181793
Odda OL 1
1
2Eirik Bjørkevoll80652
3Stian Tokheim178255
Sauda Orienteringsklubb 1
1Jarle Solbakken158558
2Lars Helge Løland187252
3Glenn Tore Løland411862
Stord Orientering 1
1Kenneth Westerheim197944
2Bjarthe Westerheim184533
3Stian Rykkje207688
Stord Orientering 2
1Råmund Løver Hovden197817
2Sindre Løver Hovden
3Sveinung Rykkje402908
TIF Viking / NTNUI 2
1Stig Mjelstad185875
2Magnus Kyrkjebø192947
3Petter Oen-Sivertsen216827
TIF Viking 1
1Bjart Are Hellen165661
2Kjetil Damm208567
3Knut Kyrkjebø165661
Varegg Fleridrett 1
1Markus Kjærner-Semb204540
2Oskar Røen204561
3Vyacheslav Mukhidinov224634
Varegg Fleridrett 2
1Jan Kjærner-Semb145386
2Styrk Almeland Bleie205588
3Ronny Rykkje184477
Vikebygd IL 1
1Einar Martinsen185831
2Einar Marius Hjellestad Martinsen185849
3Jon Magne Svendsbøe192222

D 17 (9)

NavnLagoppstilling
Fana IL 1
1Hanne Daltveit221834
2Annemarie B. Aarnes180017
3Kirsti Lysaker211903
Ganddal IL 1
1Janne Tjørhom Aasheim187124
2Trine Bolstad Scheie206193
3Marjo Liikanen199632
Gneist, IL 1
1Sigrid Søvik183837
2Ingrid Sandvoll168625
3Mariell Arntzen192268
Gneist, IL 2
1Ingelinn Molvik146346
2Ina Hopland Skage82590
3Anne-Kathrine Torvund158610
Haugesund IL Orientering 1
1Ingvild Paulsen Vie197968
2Kristina Voll193888
3Randi Engløkk188456
IL Gular 1
1Birgitte Torbjørnsen192223
2Helen Martinsen209975
3Mai Helen Linga487964
Odda OL 1
1Stine Bjørkevoll80654
2Britt Kari Legård80629
3Åshild Oma96297
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Marie Line Furland145700
2Sunniva Omdal196743
3Marthe Svihus224622
Varegg Fleridrett 1
1Christiane Trösse220066
2Olena Strugalova204546
3Ragnhild Femsteinevik62391

H 156 (9)

NavnLagoppstilling
Bergens TF 1
1Jon Dale201908
2Dagfinn Hole216755
3Helge Nysæter191385
Bergens TF 2
1Alfon Harald Johansen217046
2Knut Gjestemoen74946
3Jesper Blomquist159309
Halsnøy OL 1
1Leif Gunnar Hovden91423
2Sigvald Robberstad91415
3Rune Vassenden91414
Odda OL 1
1Svein Olav Nesheim178180
2Kjetil Rønhovde80640
3
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Kjell Dale221218
2Tom Furland502082
3Njål F. Vadla208640
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Morten Aamodt96736
2Geir Bjaanes183832
3Sturle Omdal211230
Sauda Orienteringsklubb 1
1Alf Gunnar Paulsen158551
2Sander Stielstra187322
3Peter Dirksen187254
Stord Orientering 1
1Henrik Ottesen192132
2Ingolf Dybvik197827
3Steinar Slettemark207797
TIF Viking 1
1Karianne Strømme91668
2Jørn Torgersen219114
3Jan Harald Helmich Pedersen139644

D1 56 (2)

NavnLagoppstilling
Bergens TF 1
1Nina Soligard217014
2Siren Greve211515
3Randi Hole87062
Bergens TF 2
1Bjørg Kocbach180128
2Berit Hegdal215429
3Ingjerd Sognnæs480130

D 13-16 (3)

NavnLagoppstilling
IL Gular 1
1Eli Fjellbirkeland Johannesen207662
2Mari Fjellbirkeland Johannesen192334
3Oda Kjellevold Malde413030
TIF Viking 1
1Mari Strømme Lid185870
2Marie Oen-Sivertsen221171
3Tora Aasheim Nymark192399
Varegg Fleridrett 1
1Ragnhild Bohne184535
2Eirunn Husby Nordstad204579
3Ragnhild Vrålstad Løvås184461

H 13-16 (11)

NavnLagoppstilling
Bergens TF 1
1Andreas Dale206541
2Andreas Nysæter226165
3Sigve Rygg Eikeland206540
Fitjar IL 1
1Jakob Rolfsnes80643
2Mathias K. Turøy156885
3Jens Øien Kloster211234
Haugesund IL Orientering 1
1Eivind Engløkk149100
2Aleksander Jørgensen216720
3Magnus Engløkk151433
IL Gular 1
1Scott Juvik206490
2Eyvind Kjellevold Malde501156
3Heine Linga127049
Odda OL 1
1
2
3
Stord Orientering 1
1
2
3
TIF Viking 1
1Magnus Strømme Lid195921
2Ulrik Hellen208676
3Eirik Bjerke Otterå204604
Varegg Fleridrett 1
1Aune Dørmænen184641
2Mathias Rosenlund152370
3Kristian Rykkje184641
Varegg Fleridrett 2
1Otto Femsteinevik125655
2Mathias Kjærner-Semb182012
3Kristian Fredrik Thomassen154304
Varegg Fleridrett 3
1Tage Rosenlund191645
2Erik Nymo Bohne91678
3Jon Erik Doppelhofer Ervik186016
Varegg Fleridrett 4
1
2
3

Mix-klasse (20)

NavnLagoppstilling
Askøy OL 1
1Andreas Grønbech159640
2Egil Karlsen411351
3Britt Karlsen411779
Bergens TF 1
1Pål Augland402911
2Kaspar Augland213716
3Hallvard Augland213689
Fana IL 1
1Øivin Aarnes130694
2Sondre Batalden213380
3Birk Bell Lysaker211313
Fana IL 2
1Jan Olav Ormberg181250
2Bjørn Batalden195907
3Astrid Ormberg96677
Fitjar IL 1
1Rolf Atle Rolfsnes224484
2Geir Arne Isdahl192931
3Oddvar de Fine224074
Gneist, IL 1
1Kjell Skage158528
2Anne Beate Smith Rønning204738
3Siren Hopland92136
Gneist, IL 2
1Bjørn-Inge Skage500054
2Andrea Skage165761
3Helge Skage158528
Haugesund IL Orientering 1
1Anita Sælevik206521
2Linn Wikstrøm197247
3Tiril Olaussen211863
Haugesund IL Orientering 2
1Ruben Kobbeltvedt193057
2Grethe Paulsen Vie181948
3
Odda OL 1
1Ottar Eide192478
2Ida Solheim Eide178265
3Anders Seljestad192476
Odda OL 2
1Arve Løyning206005
2Øyvind Bjørkevoll86150
3Kjersti Bjørkevoll86149
Odda OL 3
1Bernt Jarle Storhaug205973
2Torbjørn Nguyen Hansen206056
3Johannes Solheim Øyre192567
Os Orienteringsklubb 1
1Espen Rognsvåg209830
2Turid Rognsvåg206470
3Tommy Sævareid167045
Sauda Orienteringsklubb 2
1Yolanda Dirksen223909
2Sven Stielstra214811
3Vanessa Venema225254
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Wenche Margrethe Sæbbø227050
2Jone Sæbbø172254
3Vilde Margrethe Sæbbø172001
Stord Orientering 1
1Linda Rykkje100200
2Jørgen Westerheim197834
3Anne Løver114868
TIF Viking 1
1Ylva Svanberg Helle157137
2Torild Myrli208566
3May-lill Damm220770
TIF Viking 2
1
2
3
Varegg Fleridrett 1
1Arnt Ove Femsteinevik483556
2Magnus Lehmann184374
3Astrid Oline Ervik204610
Vikebygd IL 1
1Kjersti Bjerga144711
2Tonje Hausberg Bjerga185484
3Harald Steinsland186292

D/H 11-12 (3)

NavnLagoppstilling
Fitjar IL 1
1Mari Fitjar Hjelle224385
2Jørgen Skram Isdahl192930
Sauda Orienteringsklubb 1
1Järvi Stielstra220783
2Eskil Stielstra180485
Varegg Fleridrett 1
1Guro Femsteinevik134844
2Agnes Lehmann195930

Annonser

IOF Eventor