Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til SO-Cup løp 11

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: SO-Cup løp 11
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 6 oktober 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

Jenter over 60 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

Gutter 10-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb211667

Jenter 13-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374

Gutter 13-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Jenter 17-59 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb172126
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb158076
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Gutter over 60 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb501011
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb171901
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Arvid ThorsenAftenbladet BIL181758
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Gutter 17-59 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb142841
Jørgen HetlandEgersund OK224960
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Trond LamarkGanddal IL184425
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

C-Åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784

B-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Bjarte SolaStavanger Orienteringsklubb169781
Tommy TorgersenKlubbløs
Tone WadelStavanger Orienteringsklubb212549

Annonser

IOF Eventor