Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til SO-Cup løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: SO-Cup løp 2
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 21 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 47 påmeldte deltakere.

Jenter over 60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Alexander ArthurStavanger Orienteringsklubb
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb153926
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828

Jenter 10-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780

Gutter 10-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833

Jenter 13-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea KarlsenStavanger Orienteringsklubb169782
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374

Jenter 17-59 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb158076
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172000
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826

Gutter over 60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Geir HusdalTIF Viking62992
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Gutter 17-59 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Per KolstrupStavanger Orienteringsklubb120985
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Vegard VillmonesGanddal IL184663

Nybegynnere (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256

Annonser

IOF Eventor