Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til SO-Cup løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: SO-Cup løp 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 31 mars 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

Jenter over 60 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb153926
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828

Gutter 10-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833

Jenter 13-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara Westrum FærevågStavanger Orienteringsklubb172151
Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb172991
Mathea KarlsenStavanger Orienteringsklubb169782
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374

Jenter 17-59 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Gro MarieroKlubbløs214813
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Henriette NessetÅlgård Orientering197967
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Nina Glendrange WoldStavanger Orienteringsklubb63711
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb153826
Kristin Åstebøl-StoraasByåsen IL208924

Gutter over 60 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb169765
Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb154967
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Gutter 17-59 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode Øverøyen BalchenOddersjaa SSK152657
Torbjørn BrandsæterKlubbløs159603
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Morten FærevågStavanger Orienteringsklubb171960
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Per KolstrupStavanger Orienteringsklubb120985
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Tomas NessetÅlgård Orientering408289
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128
Erik Åstebøl-StoraasByåsen IL400809

Nybegynnere (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering212518
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256

C-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amelie Sophia NebellKlubbløs
Oliver NebellKlubbløs
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780

Annonser

IOF Eventor